Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: DIABLO 3 - ID, BUILDY, DISKUSE
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
rodier
Piste sem vase Diablo 3 ID (Battletag nebo realID), pripadne co jedete za class, level, obtiznosti. A treba i nejakej vas build.
Samozrejme diskuse taky :-)

Me docela mrzi, ze si clovek nemuze jako drive tunit ability, davat si do nich body. Ja sam jedu Demon Huntera a vetsina abilit mi prijde na hov.. takze bych velmi uvital moznost tunit si kazdy level jen ty, co fakt potrebuji :-DD
ja jedu
entanling shot (se shockem)
twice chakramy (casem mozna boomerang)
spike trap (sticky bomb)
companiona (bat na generaci hatred - zvazuju misto toho ten healovaci power)
spmalovaci past (od nightmare se hodi s +dmg, pripadne se stunem)

jako pasivky
- 12% dmg do spomalenejch (proto entangling)
- 20% dmg na cile na dalku
- 10% ke critu pac mam 2x 1 h xbow.

osobne me prijde nejlepsi jet 2x 1h xbow, protoze tam muzete mit 2x vice statu nez u 2h. Navic pokud mate obe zbrane stejne attack speed i dps tak mate 15% boost do rychlosti.

SPOILER - SPOILER - SPOILER -
navod jak se dostat do tajneho levelu
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4210101417

calll_
World of Warcraft 2887h / 24 = 120,291667 d
World Of Tanks 1783h / 24 = 74,2916667 d
The Lord of the Rings Online 645h / 24 = 26,87500 d
rodier
dafuq?

.. a ted si prestav, ze wowko mam za 5 let, wotko jen za 1 rok.
Juress
juress#2432

lvl 60 wizzard - inferno act 1

build: [ ZDE ]

Zatím cajk, obtížnosti jdou znát, ale pouze na větších skupinách nebo championech/elitách.
Stačí ale trochu obchodovat na aukci, koupit novej equip každých pár levelů a není problém.

DMG je z 90% o zbrani, takže do té investujte nejvíce.
Od vyšších levelů už se ten blacksmithing a jewelcrafting vůbec nevyplatí a spíš kupujte na aukci, jinak můžete utopit statisíce a mraky materiálu do itemů, které mají naprosto retardované staty.
#Cr4sh
Crash#2763

lvl 60 - Demon Hunter
Inferno - 1 ACT

build:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demo...;YTe!cZcccb

Podle mého názoru velmi dobrý build! Díky tomu to buildu jsem si solnul skoro celou hell obtížnost.

Jinak názor na 2x 1hand crosbow: Celou hru jsem jel pouze 2x 1 hand. Ale byla to chyba... Nevěřil jsem tomu.
Ale DPS s twohandem bow/crosbow a toulcem vzroste maximálně. Samozřejmě rychlost útoků je menší. Ale to DPS mnohonásobně vyšší.
Rozhodně to stojí za vyzkoušení.
pol225
Stojí to za to?Hrál jsem D1 a D3 betu a obojí se mi líbí.Zalekl jsem se ale toho že na normal to člověk asi rychle profrčí a někdo už profrčel i inferno,je to kvůli tomu že to byly raidy plný magorů a že opravdu šli rovnou na bossáky?Prej dobrý itemy stejnak padnou spíše na elitkách a nvm jak je to s raidem,jestli se nesnižujou šance nebo tak.Bude mít vůbec realmoney aukce uplatnění?
A když jdu v raidu tak je obtížnost stejná jako kdybych šel sám?Aspoň v betě mi to tak přišlo,trochu blbost...
Juress
QUOTE(pol225 @ 24.05.2012, 15:52) *
Stojí to za to?Hrál jsem D1 a D3 betu a obojí se mi líbí.Zalekl jsem se ale toho že na normal to člověk asi rychle profrčí a někdo už profrčel i inferno,je to kvůli tomu že to byly raidy plný magorů a že opravdu šli rovnou na bossáky?Prej dobrý itemy stejnak padnou spíše na elitkách a nvm jak je to s raidem,jestli se nesnižujou šance nebo tak.Bude mít vůbec realmoney aukce uplatnění?
A když jdu v raidu tak je obtížnost stejná jako kdybych šel sám?Aspoň v betě mi to tak přišlo,trochu blbost...

Žádné raidy tam nejsou, max. 4 lidi.
Nejtěžší z inferna nejsou bossové, ale packy championů s brutálními sufixy a rare monstra.
Normal je pro casual hráče, profrčí si to kdo chce bez problémů, proto jsou tam 4 obtížnosti.

Ve více lidech není obtížnost stejná jako když jdeš sám. Se stoupajícím počtem hráčů stoupá HP a dmg nepřátel. Něco je lehčí projít sám (bosse na vyšší obtížnost) a něco ve více lidech (packy champ. a rare)

Itemy padají všude různé, záleží na obtížnosti a aktu.
Realmoney aukce bude mít uplatnění - můžeš si přividělat pokud ti padne opravdu dobrej item, nebo pokud naopak máš peněz dost, nakoupíš kvalitní equip.
Já jsem v prvním aktu na infernu a řeknuti, když potkáš šampiona nebo rare monstrum, většinou zabije on tebe 5x předtím než sejmeš ty jeho. Žádná procházka růžovým sadem to není.
Zabacke
Omlouvám se za OT, ale tohle stojí za zmínku.

Tipos
Tipos#2816

Dneska jsem to koupil, jedu za demon huntera

http://bonusweb.idnes.cz/diablo-3-paragon-...tm_content=main
Juress
Do 15:00 se bude aplikovat patch 1.0.4 - hru ulehčí tak o 50% :D

patch notes: http://www.diablofans.com/news/1321-offici...d-for-tomorrow/

mraky dalších informací diablofans.com

jinak Monk cleared :)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.