Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Jak onemocnět RYCHLE!
GamePark.cz fórum > Fórum > Testovací fórum
Stran: 1, 2
Riki
Ahojte!
potřebovala bych od vás pomoc,potřebuju na zítřek nutně onemocnět nejlepší by bylo kdyby k tomu byly i vysoký teploty!Je to fakt nutný protože od zejtra až do neděle bych musela jít k tátovi a to já nechci protože ho nemám zrovna v lásce(nechová se ke mě zrovna nejlíp)tak kdyby ste věděli tak prosím napište sad.gif
Lukino
Tohle není zpovědnice blush.gif Ale můžeš si to jít hodit. Už k němu nebudeš muset nikdy :-)
BariX
No tak takhle v letním počasí to budeš mít holt těžký, navíc když na to máš jen den :-) To běž spíš na fízlárnu.

Teda, leda že ti někdo zlomí třeba ruku, ale bacha ať to nedopadne takhle. :-)

__sXe__
Skús pošúchať teplomerom po dákej látke aby ti na nom vyšplhala teplota aspon 39. Skús kašlať a tvár sa onemocnene. Poprípade začni fúkať do kapesníka thumbsup.gif
Qwwerty
sežer křídu
někteří jedinci tu slibovali následný horečky (od 41°C doplněný i o halucinace)
Lukino
QUOTE(Qwwerty @ 23.05.2012, 16:23) *
sežer křídu
někteří jedinci tu slibovali následný horečky (od 41°C doplněný i o halucinace)

Ať si potom zkusí její mamina zavolat záchranku!!!! grrr.gif
Šupex
Možná to z ní otec vyšuká :)
mrtwak
QUOTE(Qwwerty @ 23.05.2012, 16:23) *
sežer křídu
někteří jedinci tu slibovali následný horečky (od 41°C doplněný i o halucinace)


Otec vyprávěl něco podobného o petroleji pod kůži, ale to už je asi řádně o hubu :D
Qwwerty
QUOTE(Lukino @ 23.05.2012, 16:42) *
Ať si potom zkusí její mamina zavolat záchranku!!!! grrr.gif

^^^
grin.gif grin.gif



já už zivě vidim, až to někde přeženu a pošlou pro mě Lukina, jak mě někdo osloví přezdívkou a on mi v sanitce ještě rozbije držku
Riki
Kolik tý křídy?stačí 1 cm?
Riki
QUOTE(Šupex @ 23.05.2012, 16:47) *
Možná to z ní otec vyšuká :)



twl bych ti přála takovýho tátu biggrin.gif
Sawier
QUOTE(Riki @ 23.05.2012, 18:14) *
Kolik tý křídy?stačí 1 cm?

aspont cvrtku rozmichat v trosce vody, ale nedelat to dopredu, tak hodku jelikoz to prejde po par hod
L@chtan
:D Hlavně nežer žádnou křídu ani petrolej pod kůži..
Každý pokus vyvolat uměle horečku bude mít vedlejší účinky, které se ti určitě nebudou líbit.

Buď to nasimuluj nebo normálně řekni matce, že tam prostě nechceš..

:D
Lukino
QUOTE(Qwwerty @ 23.05.2012, 16:53) *
^^^
grin.gif grin.gif



já už zivě vidim, až to někde přeženu a pošlou pro mě Lukina, jak mě někdo osloví přezdívkou a on mi v sanitce ještě rozbije držku

happy.gif happy.gif happy.gif
Riki
QUOTE(L@chtan @ 23.05.2012, 18:30) *
:D Hlavně nežer žádnou křídu ani petrolej pod kůži..
Každý pokus vyvolat uměle horečku bude mít vedlejší účinky, které se ti určitě nebudou líbit.

Buď to nasimuluj nebo normálně řekni matce, že tam prostě nechceš..

:D



Já mámě řikala že tam nechci ona jak kdyby mě nevnímala blush.gif
L.T.Sm@sh
A má to smysl? Co když tě potom pošle marodit k tátovi?

Strč si hlavu do mrazáku a dýchej s otevřenou pusou.
Pupek Námořník
Hrozně moc simulovat a když dobře prodáš, tak tomu sama uvěříš a budeš se cejtit nemocně, už se mi to párkrát stalo. :D

Nebo řekni, že ti je blbě, že si skočíš k dotkorovi a když mu řekneš, že tě třeba už pár dnů bolí břicho nebo tak, tak ti řekne ať máš dietu a jseš doma. Případně ti najde nějakou chorobu, o který ani nevíš, že existuje - jak to u doktorů chodí.
L@chtan
QUOTE(Pupek Námořník @ 23.05.2012, 19:44) *
Hrozně moc simulovat a když dobře prodáš, tak tomu sama uvěříš a budeš se cejtit nemocně, už se mi to párkrát stalo. :D

Nebo řekni, že ti je blbě, že si skočíš k dotkorovi a když mu řekneš, že tě třeba už pár dnů bolí břicho nebo tak, tak ti řekne ať máš dietu a jseš doma. Případně ti najde nějakou chorobu, o který ani nevíš, že existuje - jak to u doktorů chodí.

Jak říká Abu, běž k doktorovi s břichem a on ti řekne, že máš slepák a půjdeš pod kudlu :D
Jizah
mohl bych na tebe zkusit zakašlat.. mám asi nějaký zánět, už pár měsíců, co to na mě holka plivla.. třeba by ses taky chytla turned.gif
calll_
je super že ji radíte jak "onemocnet" :D ale ja bych rád pochopil tohle : bych musela jít k tátovi a to já nechci protože ho nemám zrovna v lásce(nechová se ke mě zrovna nejlíp)

deti se dají hodne lehce formovat a když máma nemá ráda tátu tak její díte to bere zcela automaticky stejne :) možná ji jenom nepovoloval to co máma možná nechtel aby jeho dcera chodila domu po 22 hod a máma ji toho povolí mnohem víc ja nevím no možná by bylo nejlepší když nápíšeš proč se k tobe nechoval nejlíp

myslím že pokud by ti nejak ubližoval tak by ta návštěva tátu asi nebyla povolena...
Riki
QUOTE(calll_ @ 23.05.2012, 21:04) *
je super že ji radíte jak "onemocnet" :D ale ja bych rád pochopil tohle : bych musela jít k tátovi a to já nechci protože ho nemám zrovna v lásce(nechová se ke mě zrovna nejlíp)

deti se dají hodne lehce formovat a když máma nemá ráda tátu tak její díte to bere zcela automaticky stejne :) možná ji jenom nepovoloval to co máma možná nechtel aby jeho dcera chodila domu po 22 hod a máma ji toho povolí mnohem víc ja nevím no možná by bylo nejlepší když nápíšeš proč se k tobe nechoval nejlíp

myslím že pokud by ti nejak ubližoval tak by ta návštěva tátu asi nebyla povolena...




no tak po 22 h. se fakt domu nevracim no já musim bejt vždycky do 18h doma.Proč ho nemám ráda protože sme si s nim užili sví než se rozvedli třeba když se vrátil z hospody tak mamce hodněkrát rozbil hlavu nás taky mlátil ale né tak moc jak mamku...nebo když si vsadil a prohrál tak to taky byl steklej.
Já mám s toho prostě strach k němu jít sad.gif
calll_
QUOTE(Riki @ 23.05.2012, 22:14) *
když se vrátil z hospody tak mamce hodněkrát rozbil hlavu nás taky mlátil ale né tak moc jak mamku...nebo když si vsadil a prohrál tak to taky byl steklej.
Já mám s toho prostě strach k němu jít sad.gif

uf tak to nechápu proč soud povolil tu navštevu když to je pravda
vEprik?
Tak dej sežrat křídu tátovi a budeš mít klid.
BariX
QUOTE(Riki @ 23.05.2012, 22:14) *
no tak po 22 h. se fakt domu nevracim no já musim bejt vždycky do 18h doma.Proč ho nemám ráda protože sme si s nim užili sví než se rozvedli třeba když se vrátil z hospody tak mamce hodněkrát rozbil hlavu nás taky mlátil ale né tak moc jak mamku...nebo když si vsadil a prohrál tak to taky byl steklej.
Já mám s toho prostě strach k němu jít sad.gif

Tak to seš holt v blbý situaci. Na druhou stranu, nic není tak vážný, aby to člověka donutilo žrát křídu, nebo dělat podobný hovadiny :))

Pokud se tomu nemůžeš vyhnout normálním způsobem, tak tam jednoduše jdi a nějak to u něj přežij. No a pokud se ožere a jednu ti flákne, tak vem telefon a zavolej fízly. Pak budeš mít jistotu, že už k němu nebudeš muset - pokud se to dostane zpět na stůl soudci s tím že otec není schopnej normální výchovy.
coldik
mě spíš zaráží, že někdo řeší tyhle věci tady na foru :-) každopádně je fajn vidět calla bez blbejch keců, asi si to někam budu muset poznamenat :D
calll_
QUOTE(coldik @ 23.05.2012, 23:08) *
mě spíš zaráží, že někdo řeší tyhle věci tady na foru :-) každopádně je fajn vidět calla bez blbejch keců, asi si to někam budu muset poznamenat :D

hmm pořád nikde nevidím topic s názvem coldík v kanade ! a to je škoda :)
coldik
a taky neuvidíš :-) aspoň ne mnou vytvořený
Šupex
Mít tátu, který chlastá, tak chlastám samozřejmě s ním. Problem?
Rumčajz
řekní, že si to dostala thumbsup.gif
Piplovic.
zůstaň celý den a noc na wc a řekni že máš průjem :D
Marw_
To jsou zase klenoty! biggrin.gif
Anastaz
S křídou je to hovadina, ale ten petrolej pod kůži asi funguje :)
Marx^
S určitou sortou lidí onemocníš velice rychle..


I-I.e.r.g.o.t.I-I
Prolez místní park, hledej po zemi jehly a napichuj si je do ruky. To pomůže.


Kolik tomu klukovi rikimu vůbec je?
Marw_
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 24.05.2012, 16:59) *
Kolik tomu klukovi rikimu vůbec je?


Budem tipovat? Já bych řekl 13, to je takové pěkné číslo.
Zabacke
Uteč, ať je tady zase nějaký pozdvižení
+-=
Křída už nefunguje ... petrulej je jistota :)
Mack
To sem zase někdo vlez. Blbec.
BariX
http://youtu.be/_NRht4fc_1A?t=3m49s
Zabacke
QUOTE(BariX @ 24.05.2012, 17:59) *


Made my day biggrin.gif
Lukino
Tak co, jak bylo? :))
mrtwak
Nakonec se rozhodla pro ten petrolej pod kůži, ale bohužel trefila žílu ...
BariX
Je fakt že asi dva, tři dny po tom co se tu tohle řešilo sem někde viděl nějakej článek jak otec tyranizoval svoje děcka, kteří u něj byli :)
Pamatuju že když jsem viděl ten titulek, tak se mi hned vybavilo tohle téma, ale po přečtení už sem to do souvislostí s tímhle nedával :)

edit: Jak mi pěkně vyšla délka těch vět.
Piplovic.
Chcete přijít o ledvinu? Pijte ke všemu energy drink. Nepijte nic jiného než energy drink.
Zabacke
Třeba udělal/a všechno co jste jí/jemu řekli, to by bylo dobrý.
^1Sv@^9b!!!k
Proč se zbytečně sebepoškozovat? Jestli je ti u něj nepříjemně, řekni to matce. Jestli nejsi matce ukradená, tak s tím přeci něco udělá....

Doporučuji řešit v rodině, než na kdejakým fóru.
Elastik
nech si rozmrdat anální tunel nějakym černochem a na maminku to skus zahrát na bolest v podhýždí
HentaiRush
Ha, Elastik.. :)

Jinak, sice dávno promlčená věc, ale na takovýhle věci nejlépe funguje před návštěvou doktora vdechnout nějákej prach (třeba moučkovej cukr) a dát si hodně citronový šťávy - zaručeně podráždí krk a plíce.
Jakmile se pak doktorovi nakecá, že člověčina má vysoký teploty (případně kašel a rýmu), naordinuje povětšinou AB a s chřipkou se zůstane doma.. :)

Je to lehce drastický, ale funguje to lépe jak křída - a není člověkovi blbě.
Lukino
QUOTE(HentaiRush @ 12.10.2012, 15:18) *
naordinuje povětšinou AB a s chřipkou se zůstane doma.. :)

Největší pí*ovina co jsem četl. Těžko zůstaneš doma s chřipkou s ATB eh-smiley.gif Je fakt, že doktoři dneska píšou ATB když si o to lidi řeknou, ale většinou nejsou tak hloupatí a neřeknou že je to chřipka (kt. je virový onemocnění a ATB působí jen na bakterie)

tongue.gif
vEprik?
QUOTE(HentaiRush @ 12.10.2012, 15:18) *
Ha, Elastik.. :)

Jinak, sice dávno promlčená věc, ale na takovýhle věci nejlépe funguje před návštěvou doktora vdechnout nějákej prach (třeba moučkovej cukr) a dát si hodně citronový šťávy - zaručeně podráždí krk a plíce.
Jakmile se pak doktorovi nakecá, že člověčina má vysoký teploty (případně kašel a rýmu), naordinuje povětšinou AB a s chřipkou se zůstane doma.. :)

Je to lehce drastický, ale funguje to lépe jak křída - a není člověkovi blbě.

Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.