Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Iron Front: Liberation 1944
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
John_Lenon
Tak co, má někdo?
John_Lenon
Tak jsem se uracil pustit chlup a koupil jseM
To. V druhy misi se mi nespousti script, ani pO hotfixu a na forech se tento Problem zatim jen resi, tudiz tomu dam 14 dni, az ta hra zacne bejt hratelna. Ach jo...

Psany na mobilu...
Conan
no bugfest se da ocekovat ... arma proste. Osobne me to odrazuje i od zkouseni nejakyho warezu
John_Lenon
Warez, nema zatim ani proper crack, coz me motivovalo k vyhozeni par stovek oknem. Zatim zbytecne, zda se. Ale potencial to ma. Ostatne, jak rikas, stejne jako arma. Coz je taky jedna z mala her, co sem si za poslednich par let koupil.

Jinak ale musim rict, ze se mi libi pristup autoru, na forech zive diskutujou a snazej se pomoci. Mile.

A zpracovani kampane je ostatne taky na urovni. Mozna lepsi, nez samotna arma. Plus uz sem nekde cetl, ze budou dalsi volne stazitelne. Narozdil od BI, ktery si tim datadiskem delali srandu, jinak to nechapu.

Asi bude realisticke, kdyz reknu, ze o tyhle hre se bude dat realne bavit za pul roku. What a shame...
Mysterious
Tahle hra mě nějak nechytla eh-smiley.gif a funkční crack uz je venku dávno.
Jak píšeš je to takovej polotovar časem určitě použitelnej uvidíme.
John_Lenon
jestli máš namysli crack od reloaded, tak ten se jako funkční jenom tváří. hra se nedá dohrát, klasickej watermark v poslední misi. Fade nepřekonal. Predevčírem vyšel novej, ale ten už sem nezkoušel.
Mysterious
Asi mas i pravdu rolleyes.gif pro me abych zkusil co hra obnasi to bylo dostacujici.
Uvidim za nejakej cas co s tim tvurce provede tech par stovek nebude problem rolleyes.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.