Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Zvuky ve hře, nevysvětlutelné ztišení
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 4: Modern Warfare
FatWorm
Ahoj lidi, před pár dny jsem hrál COD s kámošema na TS a když jsem se druhý den logl na GP do hry tak jsem zjistil že se mi zvuky ve hře ztlumily cca o 50% a opravdu nevím jak to. V nastavení mám všechno na max, dokonce i v nastavení zvuku ve windows mám vše na max, něco podobnýho se mi stalo taky když jsem hrál LoL ale asi po pár dnech se to zas vrátilo do normálu.. ale u COD mě to štve víc a už fakt nevím co s tím.. několikrát jsem hru nainstaloval znovu ale já blbec jsem si nevědomil že s tím přijdu i o vytvořený class zbraní a dokonce i o level.. to mě ani tak neštve jen bych byl rád kdyby ty zvuky šly. Víte někdo jak to "opravit"? Jsem rád za každou radu. P.S zdržte se "trapných" komentářů, jen opravdu lidi co chtějí pomoct. Díky moc :)
Slamb
seš si jistej, že nemáš zaškrtnutou možnost, která je na obrázku v rámečku?

Vizi
Stejnou záležitost jsem řešil u BF3.
Pro úprava zvuku je potřeba mít hru zapnutou, aby se zobrazila ve Směšovači hlasitosti, po té si ji minimalizovat a provést potřebnou úpravu viz screen.



 
FatWorm
Děkuji moc za pomoc.. jsem na sebe naštvaný že jsem to zbrkle odinstaloval a ztratil classy a lvl ale co už.. to se nahraje časem zpět, díky moc ;) poprosím o LOCK témata
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.