Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Kerbal Space Program
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Daniels
Kerbal Space Program
About Kerbal Space Program
"Kerbal Space Program is a multi-genre game where the player creates his own space program.

In KSP, you must build a space-worthy craft, capable of flying its crew out into space, without killing them. At your disposal is a collection of parts, which must be assembled to create a functional ship. Each part has its own function and will affect the way a ship flies (or doesn't). So strap yourself in, and get ready to try some Rocket Science!"


>Kerbal Space program Oficialni web<
>Stream: http://cs.twitch.tv/directory/Kerbal%20Space%20Program

>Torrent KSP - CZTracker


Nahodou jsem to nasel na Twitch tv, kde byl jeste v tu dobu stream. Prosel sem zatim tutorialem a prijde mi to docela zajimavy. Raketovy inzenyr podminkou :)
Cilem hry je doletet na mesic, ktery pry ve hre jeste neni. Na foru toho webu jsou jeste veci jako addony, navody atd, sak to znate.
Aldaris
Mha, tak už to taky hraju :)

V současné verzi je už několik planet a měsíců, kam se dá vypravit. Funguje taky docking, což umožňuje spojení více lodí, konstrukci vesmírných stanic po částech atd. Docela návyková záležitost. V příštím updatu se prý objeví další aktivity na povrchu planet, třeba těžba surovin. Ta hra se nám pěkně vyvíjí.
Piplovic.
hm, zajímavé.

Mohl by to někdo upnout na lepší místo? :D Díky.
Aldaris
Awwww ...
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.