Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Cod Mw2/aktualizace/help
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
EaeZ
Zdravim.

O co se jedná ? :O
Jedná se o Cod Mw2 jak už vypovídá název.
Než přejdu k problému,tak chci říct,že jsem si dnes napsal na STEAM PODPORU,zkusil jsem to přeinstalovat ..(Koupil jsem si to předevčírem)

Teďka k tomu problému.Nainstaluju si jak SP,tak MP.Zapnu MP,a jde mi v pohodě připojim se na servery vše bez problému,ale když chci spustit SP,tak se mi zobrazí tabulka,a píše mi to,že se aktualizuje přitom tomu tak neni,protože když koukám do knihovny,tak to napíše ,že stahování je pozastaveno.Zkustim dát pokračovat v knihovně,a opět to napíše,že stahování pozastaveno.Tak jsem si řekl,že tu zkusim zapnou,a nechám to cca hodinku běžet,ale samozřejmě bez výsledku,a ani známka toho,že by se mi to aktualizovalo,a pro mojí jsem se koukl na tento počítač,a pořád stějně místa.

Kdyby jste někdo věděli co stím,tak budu rád,nebo pokud jste měli stejný problém.

Napadlo mě,že by možná pomohlo,kdyby šlo někde vypnout,ať se mi ta hra neaktualizuje,ale když dám vlastnosti,tak tam je:NEAKTUALIZOVAT AUTOMATICKY TUTO HRU,tak zkusím dát :Udržovat hru aktualizovanou,a stejná písnička opět ,že stahování bylo zastaveno,takže už nevím co stim.

Prostě místo na disku mám,Hw nároky splňuji,jak už jsem psal,nebo nepsal,tak jsem to už zde hrál na tomto PC,protože kámoš mi řekl údaje na STEAMU před rokem cca,a tak jsem si řekl,že si to zas chci zahrát,a ono toto.

EaeZ
Problém jsem vyřešil,můžete LOCK.
Tipos
Miluji problémy které se vyřeší samy.

e: tak čím to bylo?
EaeZ
Pouze stačilo odinstalovat,a znovu nainstalovat STEAM.Chtěl jsem to použít až jako poslední možnost,ale řekl jsem si,že je to jedno hodil jsem hry na plochu nainstaloval jsem znovu STEAM hry jsem hodil zpátky do STEAMAPPS,a jediné co se instalovalo znova bylo CoD Mw2 Sp,a už to jelo v pohodě.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.