Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Reya
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Reniezs


Reya Online je MMORPG vyvíjené výhradně českými a slovenskými vývojáři, kteří své zkušenosti ukázali na hře UFO Afterlight a podílejí se na tvorbě Miner Wars. Reya je vyvíjena na platformě Hero Engine, kterou pro své potřeby využívá například MMORPG Star Wars: The Old Republic. Tato hra vyzdvihla zmíněný engine mezi vrcholnou špičku pro vývoj tohoto žánru.
Tým hry Reya Online nabídne hráči především svobodu, která v dnešních MMORPG hrách chybí. Od tvorby postavy, přes frakční boje až po volnost světa.


Screeny z Demosvěta:
Zepár projektových Artworků:Modely vytvořené do hry:

Ve tvorbě herního konceptu jsme se inspirovali především žánrem Fantasy, který jsme obohatili prvky Sci-Fi. Naším největším cílem je vytvoření, jak jsem se již zmínil, opravdového a co nejvíce svobodného světa se silným příběhem, ve kterém si hráči užijí spoustu skvělé zábavy.

V dnešní době MMORPG hry staví svůj koncept na tzv. instancích a platformě "ala WoW", které v podstatě oddělují hráče z jednoho světa na menší lokace. A tak jsme svědky dlouhého načítaní lokací atd. Můžete namítnout: "Neberou v potaz že instance mají velkou výhodu pro zatížení serverů." Tomu se však chceme vyvarovat. Náš svět je tvořen z jednoho velkého světa, na němž je mnoho dalších kontinentů umístěných na planetě Reya, kolem které obíhají tři měsíce. Jeden z nich je zcela pokryt vodou, další připomíná nám znamý Mars a třetí je skalního typu, avšak zdevastován po srážce s vesmírným tělesem.


Informace o hře:

Proč vám to všechno uvádíme? Odpověď je jednoduchá. Ve hře Reya bude možné cestovat na nejrůznější vzdálené světy, a tak získáte trochu jiný pohled na tento herní žánr, který si bere určité fragmenty, jak ze žánrů Sci-Fi, tak z Fantasy.

- Příběh je postaven mezi tři frakce, které mezi sebou válčí. Každá z nich uctívá vlastního boha, který se snaží druhé frakci co nejvíce uškodit posíláním svých "démonických stoupenců" proti ostatním.
- Hráči si budou moci založit vlastní guildy a v jejich rámci stavět guildovní hrady a tím i obsazovat území pro frakci.
- Velký důraz je kladen na podporu jazyka, kdy je na prvním místě podpora češtiny a slovenčiny včetně anglického jazyka. Uvažujeme o podpoře němčiny a dalších jazyků, ve kterých by byl hráčský potenciál.
- Klademe důraz na podporu PvP a PvM, kdy bude mít hráč v jednom světě opravdu propracovaný systém pro oba herní prvky.
- Ve hře budou figurovat PK (Player Killers) a systém lootování. Po zabití budete moci mrtvolu hráče obrat o předměty, které má u sebe. Zároveň jsme tento systém vyladili tím, že si hráči budou moci své předměty za peníze pojistit, aby o ně nepřišli, když je někdo zabije a bude chtít oloupit.
- Můžete se těšit na nejrůznější dungeony promyšleně zasazené do hráčského světa. Hráči se v nich budou moci setkat s opoziční frakcí či PK. Tento princip umožní větší sehranost hráčských týmu a důkladné plánování.
- Reya, to je co nejrealističtější prostředí, které si hráč vychutná.


Video preview:

http://youtu.be/Bs_-aJXlQsU

http://youtu.be/2v32XgPnB6s

Financování hry

Projekt je financován z vlastních zdrojů.

Momentálně by se stav dokončenosti hry dal vyjádřit:

- Grafika 9* %
- Zvuk 15* %
- Hudba 0 %
- GUI, ovládání 4* %
- Herní systém 85* %
- Special AI 0* %

Zahájení projektu:
unor 2012

Datum vydání demo verze:
zima 2013 až jaro 2014


Systémové požadavky:

Microsoft Windows 7 x32 or x64, Microsoft Vista, Microsoft Windows XP Service Pack 3 or later
2 GHz CPU
512 MB RAM
2 GB free Hard Drive space
DirectX 9.0c compatible fixed function graphics card, with 256 MB RAM
Audio device
1 button mouse
Keyboard
Odkaz na stránky hry - http://reya.cybersphere.eu/index.html popř bez intra - http://reya.cybersphere.eu/index.php
Odkaz na stránky vývojářů - http://cybersphere.eu/index.php

Reniezs
Pro všechny fandy jsme si připravili velkou změnou která odstartuje nové a nové události na našem webu :-)
Tentokrát jde o připravovaný nový web pro naše hlavní stránky týmu. Tuto novinku naleznete zde - http://cybersphere.eu/?p=512&lang=cs
Reniezs
Vzhledem k velkému pokroku na projektu jsme se rozhodli že všem fanouškům se pokusíme zkrátit toto čekání :) proto jsme připravili vydání prvního komixu po kterém budou pokračovat pravidelné aktualizace dalších a dalších :) a můžu ještě prozradit. že přijde komix i na téma vývojářského týmu :-) no a na tác přijdou i jména všech developerů projektu kteří se na hře podílí :) .. Rádi bychom Vám dokázali, že projekt děláme především proto že nás všechny nesmírně baví :) proto buďte s námi .-)

Komix naleznete zde - http://reya.cybersphere.eu/index.php/9-unc...02-comix-cast-1
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.