Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Autorizační server
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark klient
iZe
Proč, když se chci připojit na cod2.. S&D tak se mi to připojuje normálně na space.. pak dlouho trvá připojení k serveru a poté mi to napíše: "Autorizační server je nedostupný, prosím, opakujte přihlášení později." Od rána mi to píše to samé. Prosím pomozte, poraďte. Díky za odpovědi.
Razzor
proste to nefunguje, kdybys trochu uvazoval, vsimnes si, kolik to ukazuje online hracu.. celkem 34 (coz se pravdepodobne neaktualizovalo z nejakych rannich hodin, nebo to jde jen vyvolenym-coz je malo pravdepodobny)..

RonyCrySkill
Skus spustit vyhledej na to "C:\Program Files\GamePark2\gpcl.exe" nebo http://www.gamepark.cz/napoveda.asp?sekce=space#potize
Razzor
spis bych premejslel o tom, jak je mozny ze v sobotu ve 4 hodiny odpoledne gp ukazuje pocet online hracu 34... to asi nebude ze strany hracu :)) na cod2.. coz je pravdepodobne nejhranejsi hra na serveru
iZe
Jasně, že mi to připadalo divný. Uvažoval sem třeba nad tím, že se to seklo a ukazuje to stejnej počet hráčů ať jich tam je kolik chce. Chtěl sem se jen ujistit, že to nejde všem, né jenom mě. Díky .)
Frank Zappa
Problém stále přetrvává. Zatím to stále nejede. thumbsdown.gif
Razzor
ale ostatni hry (na starym klientu) normalne jedou ne? takze je to zas problem jen toho smejdu, hadam
Frank Zappa
No jo, zlatý starý klient.
Frank Zappa
Už to jede smile.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.