Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Cod 4 grafika
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 4: Modern Warfare
R8iko
Dobrý den, prosím o pomoc. Když zapnu Pc a spustím Cod tak všechny texty, obrázky, atd... jsou rozmazané jako bych měl to nejmenší rozlišení, ale rozlišení mám své klasické 1360 na 768. A to vše jen při prvním spuštění Cod. Po druhém je vše O.K. Někdy se mi stává, že i při dalších spuštění je to to samé. A musím restartovat Pc abych aspoň na to druhé spuštění měl pěknou hru. Prosím o pomoc, děkuji za odpověď.
kulo__*
Aku mas graficku kartu? pripadne mi povedz ze ci ti toto robi len pri COD4 alebo aj pri inych hrach napr COD5
mrtwak
Neptá se tě při zapínání hra, jestli ji chceš spustit v "Safe Mode"? Musíš dát "No"
R8iko
To jo davám no, ale to není v tom. prostě je to při zapnutí PC.
R8iko
grafiku mám Ati Readon 9550 / X1050 Series
kulo__*
QUOTE(R8iko @ 27.08.2012, 19:50) *
grafiku mám Ati Readon 9550 / X1050 Series


skus si stiahnut najnovsie drivery ku grafike http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx nainstaluj to

robi to len na CoD4? alebo aj na inych hrach?
R8iko
QUOTE(kulo__* @ 29.08.2012, 15:17) *
skus si stiahnut najnovsie drivery ku grafike http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx nainstaluj to

robi to len na CoD4? alebo aj na inych hrach?

Jo, měl jsem Cod 2 a nic jinak mam Source a taky bez problemu
kulo__*
QUOTE(R8iko @ 29.08.2012, 17:32) *
Jo, měl jsem Cod 2 a nic jinak mam Source a taky bez problemu

ok tak aktualizuj nainstaluj tie drivery na grafiku podla toho aku mas a aky mas OS
potom si vymaz CFG z cod4 a pusti cod4ku ako spravca pozri sa cez vlastnosti(pravym) na to aku mas nastavenu kompatibilitu
nedaval so do toho coda nejaky crack alebo neco si neskusal?
R8iko
QUOTE(kulo__* @ 29.08.2012, 17:56) *
ok tak aktualizuj nainstaluj tie drivery na grafiku podla toho aku mas a aky mas OS
potom si vymaz CFG z cod4 a pusti cod4ku ako spravca pozri sa cez vlastnosti(pravym) na to aku mas nastavenu kompatibilitu
nedaval so do toho coda nejaky crack alebo neco si neskusal?


Jo jasně, mám Win Xp a crack mám jenom na SP. A co myslíš tím skoušet? Jinak ty drivery zatím nepomohly
kulo__*
QUOTE(R8iko @ 29.08.2012, 20:39) *
Jo jasně, mám Win Xp a crack mám jenom na SP. A co myslíš tím skoušet? Jinak ty drivery zatím nepomohly

no ze ci si neskusal nejak sa hrat s konfigom,alebo nejakym tretim programom na upravu grafiky napr
No ked ani drivery nic nevyriesili tak ja by som asi uz len vymazal hru, vycistil registre s Ccleanerom , nainstaloval CoD nanovo, opatchoval,necrackoval ani SP a hral to jak spravca
pred par dnami mi zacal z nicooh nic blbnut tiez CoD ,preinstaloval som to premazal registre,nainstaloval nanovo a secko fachci jak ma zas, a to ja ani nemusim nic crackovat ani nic len som to preinstaloval
nezabudni si zalohovat tie data na levely,ja som zabudol tak mozem na publicu levelovat
ked ti nic nepomoze tak ja uz neviem proste zmaz CFG a zapni hru on sa spravi default zas cfg


Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.