Zdravim mam menši problem s zapnutim klienta. Dostal som novy PC (od kamoša teda jeho starý) hraval tiež CoD cez GP rozhodol som sa že začnem aj ja znovu hravať tak som naistalloval patche aj GP klinta prihlasil som sa (browser Firefox) na webe a "chcel som začať hrať klikol som si na CoD 4 vybral HC TDM a vratilo ma to s5 na vyber hry ( CoD 2, CoD4, Poker, Minecraft..............) a nedalo sa mi naštartovať klienta" tak som išiel do zložky kde mam ho mam ninstalovaný spustil som GP client exe hodilo ma to na web (ale už mi to otvorilo v Google Chrome) to mi bolo jedno tak som znova zopakoval postup na spustenie zrazu to išlo hram hram pozrem TAB a zistil som že som neni na mojom acc ale ešte na jeho pretože mal zakliknute ukladanie hesla cez google chrom tak som sa odhlasil prihlasil som sa na web na moj acc (v google chrome) a skusil som či ide a bohužial nešlo zase mi to robilo to čo som už raz popisal" " no a teraz sa mi neda prihlasiť ani cez jeden ani cez druhy stale to robi dookola to iste neviem si s tym rady tak prosim ak nietko viete poradiť budem vdačný dík :)

EDIT

---------------------------------------------------------------


Už je to ok zazmetkoval som ospravedlnujem sa :D ... je to tak dlho čo som nehral že som zabudol že mam ešte druhe konto ani netušim prečo no a ja som bol na tom nespravnom :D tak ešte raz pardon možte to zmanať frusty.gif