Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Space Domination
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Darth Sion
Space Domination (dále jen SD) patří do kategorie Web browser her. K jejímu hraní vám tedy stačí pouhý internetový prohlížeč.
Přesuňte se s námi do originálního sci-fi světa, kde zuří válka mezi 4 znesvářenými stranami. je pouze na vás, zda se přidáte k diktátroskému Impériu, demokratickému Bratrstvu, dobyvačnému Fistu nebo obchodnímu kosorciu Separatistů.
Zaručeně se při hře nebudete nudit. Narozdíl od jiných browser her, SD v sobě skýtá nespočet možností. Vytvořte svou vlastní strategii. Sd klade důraz na individuálnost hráče a cest k úspěchu je tedy nespočetně.
K vélké slávě a moci vám poslouží výtečně vypracovaný soubojový systém, široký technologický strom, intrikaření a politika, vesmírné megastavby a spoustu dalších možností.

Přestaňte jen klikat, začněte konečně hrát!
http://www.spacedomination.eu
Knedlo21
hrál jsem to když to bylo v takové fázi , že jsem nemohl z planety ven, kvuli nejaku testu neboli čekáním na nový začátek. Ani po 3 dnech me to nejak nenadchlo, moc propracované podle me, jako damokles jen b budoucnosti. Na space domination hraje velice málo lidí a mi to tam prišlo, že tam vládne rodinkárstvý.
Marw_
No ne, co to tu vidim za reklamu, za to ti Glee platí? :D Jinak spacedomination stojí za vyzkoušení, byť to žádnej zázrak není :-)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.