Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Na server máte zakázaný přistup
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark klient
Nonsy
Už nějakou dobu mi to píše "Na server máte zakázaný přístup", a žádná rada tady. Nevím jestli s tím něco děláte či co.

Pořád tu radíte že je to Windowsem, ale není protože kdyby bylo nešlo by to od té doby co jste ten klient udělali. Routerem to taky není a to mám nový a dělalo to i při starým.
Legio IX
Kabelem ses zkoušel připojit?

http://forum.gamepark.cz/index.php?showtopic=46167
Nonsy
Kabelem to jde, ale já mám notebook a přes stolní hraji málo kdy. Kdybych se nedělil s mladším bráškou o pokoj tak je mi to šumák. Nejde jak na Win 7 tak na Win 8 ale divný do srpna 2012 mi to jelo bez problému a připojil jsem se po wifi. Konzultoval jsem i se Sub Zerem.
peckoj
Zdravím,
je to několik let co jsem tu hral COD 2 a chtěl jsem si tu opět zahrát naistaloval jsem COD 2 i klient, ale hází mi to na server máte zakázaný přístup. Hledal jsem svojí ip adresu v banlistu, tam jsem nic nenašel. Mohl by mi někdo říct čím to je a potažmo jak to vyřešit? Předem děkuji za odpověď.
Slamb
někde je chyba, buď v síťový komunikaci, nebo v systému... hledej, zkoušej rolleyes.gif
Nonsy
Proč bychom měli my? To je chyba na vaší straně, naše systémy a síťové komunikace s tím nemají co dělat.
Slamb
protože klient nedělá nic jinýho, než že si tahá údaje z jedný systémový služby... pokud sou ty údaje poškozený, což je případ vás obou, je na vině buď nabořenej systém nebo špatná síťová komunikace...
Nonsy
Obou ne! Většina co se připojují přes WiFi.
scarphy
Ahoj, tak už jste přišli na to čím to je ??? Už mi to nejde cca 3/4 roku, moje id 328309. Docela mě to se*e, rád bych si to codko zahrál. Tak pls přijdtě s něčím čeho by se dalo chytnou a ne rady jako zkoušej a hledej. Mám také wi-fi, kabel nemám.
Sub-Zero
Přišli - tvůj PC odesílá klientu nesmysly a ten je vyhodnocuje jako ban. Řešení jsou dvě, možná tři - připojit se kabelem (eliminuje se chybný přenos dat přes wi-fi), nebo změna routeru/modemu, případně zkusit se připojit s jiným počítačem na té samé wi-fině. Pak uvidíš hned, kde je zakopaný pes.
Pargin
Přišli - tvůj PC odesílá klientu nesmysly a ten je vyhodnocuje jako ban. Řešení jsou dvě, možná tři - připojit se kabelem (eliminuje se chybný přenos dat přes wi-fi), nebo změna routeru/modemu, případně zkusit se připojit s jiným počítačem na té samé wi-fině. Pak uvidíš hned, kde je zakopaný pes.

Jo, kvůli vám budu chodit někde na půdu za kablem..¨
Kvůli vám, změním router/modem ? Jste se asi posra..
Jo a s jiným počítačem asi těžko a nový kvůli vám kupovat nebudu..

Prosím vás o jedno.. Vyřeště si vůj zasraný poblém hned, když vidíte, že je chyba na vás.. Nám to šlo a z ničeho nic to stovkam lidi nejde..
Nebo raději činnost, co děláte nedělejte.. Neumíte ji.. Nejsem žádný odborník, ale určitě bych se nehrabal tam, kde neumím řešit problémy..
.sokar.
Kvôli nám nie ale kvôli sebe.. Pokiaľ je mi známe Ty chceš hrať na GP a ty si tu žiadal o rady. Máš tu tri možnosti ako ten problém vyriešiť a je to v Tvojom záujme hlavne nie v našom. Kto chce cestu si k nám nájde. thumbsup.gif
Pargin
Nikdo na vás není zvědavý, každý se na to vysere..
__sXe__
Pokud se nato každej vysere, tak tu neni co řešit thumbsup.gif
Pargin
Řešte vaše chyby šamponci..
Sub-Zero
Amen bye.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.