Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: MS v hokeji 2013
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
MyGun.
Letos to tu chybí :O

čím myslíte, že by se dal zlepšit náš hokej?
Lukino
QUOTE(MyGun. @ 10.05.2013, 17:47) *
Letos to tu chybí :O

čím myslíte, že by se dal zlepšit náš hokej?

Změnou trenéra :) Otázkou je, jestli tu někdo takovej je...


"to je hokej, panečku! To je derby! Nahoru dolu! Jen ty Rusové mají nějaký divný dresy..."
+-=
Je to klepárna, ale týmy jako Slovinsko nemají co ztratit, tak hrají jak hrají. Pořád trochu doufám že se proti někomu silnému se chytneme. Doba kdy z těchto zápasů je automaticky +3 je asi už dávno fuč.

Asi bych na ně neustále řval ať střílí, šmidlání v rohu je krásné pokud k něčemu vede.

+ Nechat tam toho Hertla nebojí se a hraje, přece mu to tam musí někdy spadnout.
Bizziiik
Jsem asi divnej, ale mě už to MS vůbec nebere. Neviděl jsem ani jeden zápas a prostě jak se to hraje každý rok, tak už mi to prostě nepřijde ani jako MS. Největší hvězdy stejně nepříjíždějí, protože se to kryje s playoff v NHL a ztrácí to prostě toho ducha toho MS.
MyGun.
Hertla bych tam určitě taky nechal, ne-li v první lajně s voráčkem a hudlerem. To co předváděli dneska, sám před bránou a ještě se to snaží někomu nahrát, tohle je zbytečné... Pavelec zachytal ale výborně, bez něj by ty tři body nebyly, nejspíš žádný.
muel
Pokial bude MS každý rok, tak to bude naďalej takto upadať, malo by to byť ako vo futbale každé 4 roky MS, každé 4 roky ME, a v hokeji by bolo každé 4 roky OH a každé 4 roky MS
L.T.Sm@sh
No to jste založili brzo, panečku. :-P

O současném týmu netřeba příliš hovořiti. Každý, kdo má oči, tak na jejich hře vidí, že mají nějaký problém. Je pouze otázkou, jaký a proč... Tento kádr by podle mého měl za optimálních podmínek mít na medaile, klidně i zlato. Mají v týmu nějaký neduh, který třeba vyhnat.

Jinak ale stejně moc nechápu, proč se půl roku hraje nějaké EHT a podobné přípravné zápasy, když den před MS se celá sehraná sestava vyháže a přehnáže a doplní se o "posily z NHL". Potom to vypadá tak, jako teď. Sehráváme se v základní skupině MS, místo toho, abychom sbírali body s již utvořeným celkem. Doufám, že už si to příští rok někdo uvědomí a nebude nutně usilovat o nějaké zámořské posily. A nebo by úplně stačilo, kdyby na letošní MS vzali kompletní tým Plzně. Podobně to udělalo i Švýcarsko, když vzalo hodně hráčů z HC Davos, myslím, a podívej se, kde teď jsou...
Seraph 
MyGun - Do prvni lajny pujde Plekanec s tema dvouma :-)
Deatr
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 10.05.2013, 22:09) *
No to jste založili brzo, panečku. :-P

O současném týmu netřeba příliš hovořiti. Každý, kdo má oči, tak na jejich hře vidí, že mají nějaký problém. Je pouze otázkou, jaký a proč... Tento kádr by podle mého měl za optimálních podmínek mít na medaile, klidně i zlato. Mají v týmu nějaký neduh, který třeba vyhnat.

Jinak ale stejně moc nechápu, proč se půl roku hraje nějaké EHT a podobné přípravné zápasy, když den před MS se celá sehraná sestava vyháže a přehnáže a doplní se o "posily z NHL". Potom to vypadá tak, jako teď. Sehráváme se v základní skupině MS, místo toho, abychom sbírali body s již utvořeným celkem. Doufám, že už si to příští rok někdo uvědomí a nebude nutně usilovat o nějaké zámořské posily. A nebo by úplně stačilo, kdyby na letošní MS vzali kompletní tým Plzně. Podobně to udělalo i Švýcarsko, když vzalo hodně hráčů z HC Davos, myslím, a podívej se, kde teď jsou...

Přesně, na Channel cupu tušim jela výprava hlavně z hráčů z nhl a neudělali snad bod... před tim na Karajale nebo co to bylo, jsme vyhráli s klukama z evropských lig... Mít víc Irglů, Voráčků a hertlů, tak jsme jinde... hlavně je nedůrazná obrana... Nechápu jak mohl Loisa vzít Hejdu, akorát zabírá místo... jsou tam hráči jako Hanzal, Šmíd, Nakládal, Novotný a nikdo z nich nedělá žádný bodyčeky, je to prostě bez agresivity...Začalo to zápasem proti Slovensku na minulém MS, kdy jsme jim nebyli schopni dát pořádnej hit a vyfasovali jsme z toho porážku, až do dnešní remízi s Dánskem. Jsem zvědavej jestli se schopí proti Kanadě a doufám, že Švýcaři nepustí zápas proti Norům.
L.T.Sm@sh
QUOTE(Deatr @ 12.05.2013, 01:10) *
Přesně, na Channel cupu tušim jela výprava hlavně z hráčů z nhl a neudělali snad bod... před tim na Karajale nebo co to bylo, jsme vyhráli s klukama z evropských lig... Mít víc Irglů, Voráčků a hertlů, tak jsme jinde... hlavně je nedůrazná obrana... Nechápu jak mohl Loisa vzít Hejdu, akorát zabírá místo... jsou tam hráči jako Hanzal, Šmíd, Nakládal, Novotný a nikdo z nich nedělá žádný bodyčeky, je to prostě bez agresivity...Začalo to zápasem proti Slovensku na minulém MS, kdy jsme jim nebyli schopni dát pořádnej hit a vyfasovali jsme z toho porážku, až do dnešní remízi s Dánskem. Jsem zvědavej jestli se schopí proti Kanadě a doufám, že Švýcaři nepustí zápas proti Norům.

No jo no. Jelikož nevěřím, že Kanadu s naší současnou formou nějak ohrozíme, natož porazíme, tak celé to budou mít v rukou Švýcaři. Můžou taktizovat a nechat Nory vyhrát, aby je měli i jako soupeře pro čtvrtfinále. Když se Švýcaři dostali v pohodě až do čtvrtfinále, určitě chtějí i lehce z toho čtvrtfinále postoupit.

Ovšem máme tam neprůstřelného Kladeňáka, který má kanadské hráče v malíku. Čím déle ho budou dobývat, tím častěji jim začne haprovat obrana a v ten moment se Voras chopí únikové akce se skvělým zakončením.
Johnypar
Tu Kanadskou federaci dneska porazíme. :) Konečně to dneska bude pořádnej hokej a né že budou beci soupeře stát na modrý, bránit a čekat na chybu. A pokud ne, Švýcaři porazí Norsko, protože nebudou chtít přijít o prvenství, potom si to rozdáme s Norskem přímo a tam to vyhrajem. :) Jak jednoduché.
L.T.Sm@sh
QUOTE(Johnypar @ 12.05.2013, 10:58) *
Tu Kanadskou federaci dneska porazíme. :) Konečně to dneska bude pořádnej hokej a né že budou beci soupeře stát na modrý, bránit a čekat na chybu. A pokud ne, Švýcaři porazí Norsko, protože nebudou chtít přijít o prvenství, potom si to rozdáme s Norskem přímo a tam to vyhrajem. :) Jak jednoduché.

Tento styl teď budeme naopak preferovat my. :-) Jako já nevím, proč se bojí hrát s Kanadou otevřený hokej, když by to právě mohlo těm hráčům pomoci. Doteďka dobývali soupeřovu barikádu, což jim nešlo, ale teď mají konečně možnost lehkého přechodu přes modrou a poprat se o puky v útočném pásmu, čemuž se teď vyhýbají. Prostě hrr do útoku a Pavelec se postará o zbytek. Zkrátka, když je naše obrana celý turnaj strašně chaotická a nervózní, tak bych rozhodně nezakládal hru právě na ni.
Pospa
Rozbor elektronickou tužkou z mistrovství světa 2013

Zabacke
Doufám, že už nás někdo pošle domů ať je s tim už pokoj
L.T.Sm@sh
Zatím jsme lepší. :-P
Zabacke
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 12.05.2013, 16:58) *
Zatím jsme lepší. :-P


Tak to je fajn, to zase budou mít vlastenci radost :))
+-=
To je hnus nikdo není vlastenec ... to je hnus najednou jsou všichni vlastenci. To je hnus je zima ... to je hnus najednou je vedro :/ Ty komouši tu fakt myšlení lidí zku.... Už jen za to měli být nějak potrestáni.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
V roce 2014 se ve finále utká Zimbabwe s Malajsií, která deklasovala favorizovaný Mozambik.
L.T.Sm@sh
Po těch prvních dvou třetinách, které jsem viděl, jsme Kanadě docela hodně zatápěli a pokud toto tempo vydrží, Nory smeteme a čtvrtfinále je naše.

Nevím, co z lidí a jejich myšlením udělal komunismus, ale za to moc dobře vím, co z lidí dělá kapitalismus. :-P
MyGun.
Švýcaři titul letos..
Bizziiik
Já jim to přeju. Bohužel se obávám, že s naším štěstíčkem je porazíme a tím jim poděkujem za záchranu. :-D
vEprik?
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 12.05.2013, 17:51) *
V roce 2014 se ve finále utká Zimbabwe s Malajsií, která deklasovala favorizovaný Mozambik.

Ve fotbale.
MyGun.
Slováci to dneska skvěle zahráli. Jo kdyby takhle hráli celý turnaj mohli by hrát i to finále.
MyGun.
Takhle by to mělo vypadat no.
Tipos
A najednou to jde.. Ale ten gol na 5:0 .. taky rofl :D
L.T.Sm@sh
No to to trvalo. Podobný výsledek jsem po zápase s Kanadou jaksi očekával, ale asi bych si netipnul, že nám nedají ani jeden gól.

Slováci sice dávali halužácké góly, ale štěstí přeje připraveným.
Abedi-Pele
Škoda, pěkná poslední třetina v našem podání a to bylo tak vše. Naši si snad do příštího roku vezmou ponaučení, že hokej se hraje od první minuty a ne až od 41, kdyz už jim pěkně teče do bot. jinak ty první 4 přesilovky byly strašné a až ve třetí třetině začal kolotoč jak kdyby si uvědomili, že ono o něco jde. Za to co pŕedvádéli na MS Švýcaři jsi dneska nezasoužili prohrát a neprohráli.
Seraph 
Pristi rok uz bude olympijsky zlato hm?
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Zoufalý. Zoufalej fail. Něco je v našem mladym hokeji špatně.
Sice tohle mistrovství charakterizovaly šílený obraty od outsiderů.... ale s naší plnou sestavou a plnou formou, tohle... byl FAIL.
je na čase vyhodit Hada a zkusit to po novu. A změnit mládežnickej hokej (to nemam ze svý hlavy, tudle to říkal i kolega jégr)



btw, zrovna jsem na koleji .... zrovna dali finové gola slovákům, a jsem na pokoji se dvěma finama. Takle to má kurva vypadat.... kopat prdele, ne prohrávat...
Lukino
QUOTE(Abedi-Pele @ 16.05.2013, 17:00) *
Škoda, pěkná poslední třetina v našem podání a to bylo tak vše. Naši si snad do příštího roku vezmou ponaučení, že hokej se hraje od první minuty a ne až od 41, kdyz už jim pěkně teče do bot. jinak ty první 4 přesilovky byly strašné a až ve třetí třetině začal kolotoč jak kdyby si uvědomili, že ono o něco jde. Za to co pŕedvádéli na MS Švýcaři jsi dneska nezasoužili prohrát a neprohráli.

To ponaučení, že se hraje od 1. minuty si za dob Lojzi nevzali do teď. Nepředpokládám, že příští rok to bude jinak. Možná jim to Lojza ještě neřekl, že se hraje od 1. minuty eh-smiley.gif
!Tvý?ák!
naše jsem neviděl, ale sednul jsem si s obědem na chvíli k televizi a během asi 10ti minut nasázeli Amíci Rusům 3 góly, no ty kráso biggrin.gif
BariX
No nedá se nic dělat. Letos to holt placka nebude :-)

Tak teď fandím amíkům. Mají mladej tým, nemaj tam žádný velký hvězdy, přesto hrajou dost slušně, navíc na zlato z MS čekají už 53 let :-)
Lukino
Já to teda přeju Švajcarům :)
!Tvý?ák!
QUOTE(BariX @ 16.05.2013, 20:03) *
Tak teď fandím amíkům. Mají mladej tým, nemaj tam žádný velký hvězdy, přesto hrajou dost slušně, navíc na zlato z MS čekají už 53 let :-)

nebudeme přece rušit tradici biggrin.gif
BariX
QUOTE(!Tvý?ák! @ 16.05.2013, 20:19) *
nebudeme přece rušit tradici biggrin.gif

Už se stalo, když jsme dneska dovolili Švýcarům poprvé postoupit do semifinále :-)

Já bych jim přál, ale protože budou hrát s amíkama a těm přeju taky, tak Švýcarům přeju akorát pěkný třetí místo :-)
Seraph 
Za rok budem fandit Italum az ve finale vztanou proti Kazachum worship.gif
Optimus
Já bych rád zas viděl Japonce :D :D
L.T.Sm@sh
V zápasech proti Kanadě a Norsku to snad už vypadalo, že dokázali přeprat tu svoji hokejovou křeč, ale se Švýcary se zase vrátili o krok zpět. Zkrátka a dobře, prohráli jsme zalouženě, protože dva dobré zápasy nemůžou vymazat ten celkový výkonostní propad o dvě třídy. Já si myslím, že letos můžeme za úspěch považovat postup do čtvrtfinále.

Avšak nekritizujte Hadamczika! V první řadě si to v hlavách museli srovnat sami hráči. Pokud byla taktika našeho týmu k ničemu, tak si myslím, že o tomhle všem rozhoduje český hokejový svaz a Hadamczik dělá jen to, jak oni pískají. On je jen malá figurka...
Seraph 
Japonce ne, oni jsou maly a kdyz s nima nekdo hraje, tak musi drzet hokejku dole, jak ji da do pul tela tak ji ma japonec na hube :-D

Souhlasim s tim Lojzou, zapas vyhravaji hraci, ne trener :-)
BariX
Japonci tam byli naposledy snad když si dal nějakej ten japonec vlastního góla a zaradoval se, než si uvědomil že to dal do vlastní :-)

L.T.Sm@sh
QUOTE(BariX @ 17.05.2013, 15:28) *
Japonci tam byli naposledy snad když si dal nějakej ten japonec vlastního góla a zaradoval se, než si uvědomil že to dal do vlastní :-)

Třeba ty ruce zvedl nikoli pro radost z gólu, ale jako hrozbu pánu bohu. :-o
+-=
QUOTE(BariX @ 17.05.2013, 15:28) *
Japonci tam byli naposledy snad když si dal nějakej ten japonec vlastního góla a zaradoval se, než si uvědomil že to dal do vlastní :-)

Japoci jsou dobří to že u nás známe jen tenhle gol je smutné :) Jen tak pro zajímavost první s kým hrála Japonská repre bylo Českoslevensko a nejhorší klepec dostali taky od "nás" :) (já vím pro Slováky začala jejich repre až v roce 1993)


Jinak glosy na IIHF stránce :)

RUSSIA
I would love to talk to Tretiak, Hasek, Brodeur
NORWAY
If fish is good for the brain, why did we forget how to score?
CZECH REPUBLIC
When we say “Tomas,” Norway says “No mas”
SLOVENIA
Why are we here? What is the meaning of it all?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.