Ahoj,
potřebuju pomoc, už jsem fakt zoufalej. Do nedávna jsem bez problému hrával cod 2 kb, jenže mě začalo trápit nízké fps (cca 90), a tak jsem se rozhodl s tím něco udělat. Stáhl jsem si nějaký config z netu a ještě si ho upravil podle návodů na stránkách esuby. Výsledek byl super, fps mi vyskočilo na zhruba 200. Jenže mě začal zlobit punkbuster a občas mě vykopával s hláškou: heartbeats stopped. Nejdřív jsem mezitím neviděl žádnou souvislost a nijak zvlášť jsem to neřešil (vždy po znovupřihlášení dal pb pokoj). Ale od soboty mě pb nenechá na žádném serveru déle než 45 sekund a reconnect už nefunguje. Díky tomu jsme už ve 2v2 kb dostali dvě kontmace.

Začal jsem prolézat fóra tady i jinde a snažil se to vyřešit aktualizací pb a dalšími jeho spříslušenstvími. Vyzkoušel jsem snad všechno, ale nic nepomohlo. Dnes jsem proto zkusil celý cod odinstalovat, config (ten upravený) jsem si zálohoval. Po nainstalování jsem šel na gp server s defaultním configem a pb mě nevykopl. Myslel jsem si, že je problém vyřešený a nastavil si znovu upravený config a co čert nechtěl pb mě opět začal vykopávat.

Nejdřív jsem se zaradoval, že jsem tomu přišel na kloub. Bohužel jsem se ale jen dostal zpátky na začátek, protože s defaultním configem mám fps 60 a ani o trochu víc. Snažil jsem se ho trochu upravit opět podle návodů od esuby, ale nedostal jsem se ani o bod výš. Řekl jsem tedy kamarádovi, který má úplně stejný počítač a hraje standardně s fps 250, aby mi poslal jeho config. Naneštěstí mě i s ním pb znovu vyhodil.

To už jsem ve vzteku začal stahovat všechny možné configy na netu. Ani jeden se však našemu milému punkbusterovi nelíbil. Jediný, který mi milostivě dovolí je ten defaultní s fps 60, to se ale nedá absolutně hrát.

Jsem už vážně zoufalej, strávil jsem nad tím půl dne místo toho abych se učil na zkoušky a všechno to bylo k ničemu. Moc Vás prosím o pomoc.