Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Problém s downloadem map
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 2
bardot
Čaute, po dlouhé době sem dostall chuť si zase zahrát COD2. Ze stejné instalace jako tenkrát proběhlo vše v poho až na to, že kdysi šly mappacky stahovat přímo přes COD z gameparku. Nyní sem tomu musel vypomoct stáhnutím mappacků z webu a i přes to to chce stáhnout soubor z_cod.iwd, ketrý už v adresáři je ... stahuje to z /http://gamepark/download/cod2/mappac... víc nejde vidět pokaždé zčervená pruh co ukazuje průběh stahování a začíná reconnect a tahle to jde pořád dokola... Má někdo nějaké řešení? Zkoušel sem to na dalších 2 počítačích, stejná chyba. Dokonce sem zkoušel i druhé internetové přpojení a problém stejný.
Sub-Zero
Pošli mi zprávu na mail, v odpovědi ti daný soubor pošlu. Mezitím zkusíme dohledat, kde by mohla být chyba.
PinkFOX
Mám naprosto stejný problém... :/
bardot
Problém vyřešen. Sice přes multiplayer options nešlo zakázat stahování, ale přes mappacks/player/config sem nastavil "allow_downloading" na 0 a soubor z_cod.iwd tomu nejspíš taky pomohl. Děkuju za pomoc!
Sub-Zero
Takže mailová rada pomohla, to jsem rád. Ok, prozatimní řešení tedy - zakažte stahování v menu hry, pak by neměl být problém. Kdyby i přesto byl, napište mi mail, soubor pošlu.
Sub-Zero
Všechno už by mělo šlapat jak má, problém vyvstal z důvodu porodních bolístek při migraci na nový server. Všem díky za info a posílám omluvu :)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.