Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: KB - problém s ukládáním dem a screenů, vkládání configu
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 2
Dex.!
Ahoj,
mám zhruba 2 dny originílní systém Windows 8 (64-bit). Call of Duty 2 mi jde normálně nainstalovat i spustit. Všechno fachá, i bez zapnutý kompatibility. Se zapnutou nejde upravovat jas. Takže jedu normálně pod Win8.

Teď k problému. Po instalaci hry a patche 1.3 jsem normálně v hlavní složce hry vytvořil složky (mappack, kb, jump) a do nich nakopíroval všechny mappacky. Poté jsem zapnul hru přes GP klienta, rovnou jsem šel na KB-Sad a pustil hru přes volně založenou místnost (abych vyzkoušel funkčnost hry). Vše běží, až na to, že se mi ve složce "kb" nevytvořili další složky (player, screenshot, demos). Tudíž mi ani nejde vložit můj starý config s nastavením. Dema se mi normálně nahrávají, ale už neukládají, to stejné screenshoty. Pokud si ty složky vytvořím sám, také se to tam neukládá, jako kdyby to ta hra neviděla. Díky za rady. :-)
Sub-Zero
Dej si nahrávat demo s nějakým specifickým názvem a pak dej toto demo v PC vyhledat.
LeRoiLion
Stačí když do vyhledávače v tvém pc zadáš KB a ono už ti to samo najde uložiště dem screenshotu i conf. Funguje to u všech win. i 7 32bit. 64bit. a u 8 též.(JEN TRPĚLIVOST)Pokud by se to neukládalo nikam nemohl bys hrát COD.. Převážně se to jěště může uložit do C: USERS je nejběžnějším uložištěm pro tyto věci když nejsi zprávcem pc
LeRoiLion
QUOTE(LeRoiLion @ 21.09.2013, 21:51) *
Stačí když do vyhledávače v tvém pc zadáš KB a ono už ti to samo najde uložiště dem screenshotu i conf. Funguje to u všech win. i 7 32bit. 64bit. a u 8 též.(JEN TRPĚLIVOST)Pokud by se to neukládalo nikam nemohl bys hrát COD.. Převážně se to jěště může uložit do C: USERS je nejběžnějším uložištěm pro tyto věci když nejsi zprávcem pc


+Jěště jedna možnost v rozdělení disků c/ a d/ ta kv c/ zadat do vyhledávače dm. a najde to uložené dema od té doby co je hra hraná prřes tento disk.
LeRoiLion
QUOTE(LeRoiLion @ 22.11.2013, 10:34) *
+Jěště jedna možnost v rozdělení disků c/ a d/ ta kv c/ zadat do vyhledávače dm. a najde to uložené dema od té doby co je hra hraná prřes tento disk.


A poslední možnost: po vyhledání složky se stracenýma demama na složce pravým tlačítkem myši vlastnosti a zaškrtnout atributy jen pro čtení.
Marsh1
Mám stejný problém.
Vyfotim obrázek, nahraju demo v roomce turnaj a fotí to a nahrává to, ale ve startu mi to nic nenajde, ani screen ani shot ani dm. to nenajde, složku c:users jsem prolezl celou ale když ve hře fotim dál, někam se to ukládá .. Nějaké další rady?
LeRoiLion
QUOTE(Marsh1 @ 17.12.2013, 21:57) *
Mám stejný problém.
Vyfotim obrázek, nahraju demo v roomce turnaj a fotí to a nahrává to, ale ve startu mi to nic nenajde, ani screen ani shot ani dm. to nenajde, složku c:users jsem prolezl celou ale když ve hře fotim dál, někam se to ukládá .. Nějaké další rady?




Zkus to najít tady!

http://leteckaposta.cz/753565859
Marsh1
Promin, ty si myslíš že jsem úplný blbec, nebo čim jsem si tohle zasloužil? D:
Codko hraju hodně dlouho a vím kam se co ukládá, už jsem to našel v c:users/xxx/appdata/Local/VirtualStore/Program Files (x86)/Activision/... Divná cesta, ale už dobrý, dík
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.