Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Unban
GamePark.cz fórum > Hry > Grand Theft Auto: San Andreas > Žádost o unban
Crasus7
Zdravím, nejprve bych rád řekl že vím jak žádat o unban a četl jsem si osnovu, ale můj problém je tak trochu jiného původu ;)

-> 11.10.2013 jsem si v klidu hrál, pak se odhlásil a šel se bavit do hospody, dnes (12.10.2013) dopoledne jsem si chtěl zahrát a vylezlo mi po zapnutí toto:


Zobrazení přílohy, klikněte zde

Nejsem si vědom, že bych použil někdy speedhack, když to hraju 2 dny ;) a navíc můj Nick je: [SoA]CrAsUs

Můžete se k tomu vjádřit prosím?
Mercurius3
QUOTE(Crasus7 @ 12.10.2013, 12:04) *
Zdravím, nejprve bych rád řekl že vím jak žádat o unban a četl jsem si osnovu, ale můj problém je tak trochu jiného původu ;)

-> 11.10.2013 jsem si v klidu hrál, pak se odhlásil a šel se bavit do hospody, dnes (12.10.2013) dopoledne jsem si chtěl zahrát a vylezlo mi po zapnutí toto:


Zobrazení přílohy, klikněte zde

Nejsem si vědom, že bych použil někdy speedhack, když to hraju 2 dny ;) a navíc můj Nick je: [SoA]CrAsUs

Můžete se k tomu vjádřit prosím?


Tohle vyřizuje HL.admin viz http://www.gamepark.cz/kontakt.asp.on tí sdělí proč jsi zabanován whistle.gif
Crasus7
Dobře, napsal jsem mu email, můžeš mi alespoň ty říct, zda je možné abych dostal ban na jiný Nick než mám? Jako vůbec to nechápu, když jsem včera hrál tak vše bylo OK a dneska najednou ban na Nick, který vůbec neznám.
Mercurius3
QUOTE(Crasus7 @ 12.10.2013, 12:19) *
Dobře, napsal jsem mu email, můžeš mi alespoň ty říct, zda je možné abych dostal ban na jiný Nick než mám? Jako vůbec to nechápu, když jsem včera hrál tak vše bylo OK a dneska najednou ban na Nick, který vůbec neznám.


Ahoj kamaráde,mám asi stejnej problem jako ty a už jsem kontaktoval HL.ADMINA a doufám že se to vyřeší tak prosím o strpení diky Mercurius3
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.