Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: strata vozidla
GamePark.cz fórum > Hry > Grand Theft Auto: San Andreas
m@ronesko
zdravim mam hrozne velky problem včera som si kupil landstalker a mal som aj hotring a zrazu mam namiesto hotringu len landstalker takze mi zmizol prosim neviete stim niečo spravit ? hotring som nepredaval nikomu ani som ho nedaval mestu takže nemal dovod mi zmiznut
Tobko
QUOTE(m@ronesko @ 15.11.2013, 14:46) *
zdravim mam hrozne velky problem včera som si kupil landstalker a mal som aj hotring a zrazu mam namiesto hotringu len landstalker takze mi zmizol prosim neviete stim niečo spravit ? hotring som nepredaval nikomu ani som ho nedaval mestu takže nemal dovod mi zmiznut

Včera někdo psal že má tvůj hotring a aji v něm jezdil ale už nevím kdo
Painkiller
QUOTE(m@ronesko @ 15.11.2013, 14:46) *

ja se ted koukal a ten hotring (hotknife) tam mas samozrejeme pokud si nemel dva wow.gif
Takze se koukni a kdyz tak mi napis na ve hre az me tam uvidis pokud to uz neresis s nekym jinym. whistle.gif
m@ronesko
hotknife mam taky ale mal som aj hotring a to je ine ako hotknife :D

edit : ted mi pisali ve hre ze sem mel vcera bugnute vsechny vozidla ze ked som byl off tak mne tam vozidla ostali a mohli je ridit i ostatny
Antrax...
QUOTE(m@ronesko @ 15.11.2013, 16:36) *
hotknife mam taky ale mal som aj hotring a to je ine ako hotknife :D

edit : ted mi pisali ve hre ze sem mel vcera bugnute vsechny vozidla ze ked som byl off tak mne tam vozidla ostali a mohli je ridit i ostatny

Jojo to je pravda, barák má přímo u mého gangu takže to můžu potvrdit. A ten hotring opravdu měl.
m@ronesko
tak dakujem Bigheada mi to už vyriešil :) hotring mam naspet
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.