Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Problém s PB COD4
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 4: Modern Warfare
!!-Dvorpe-!!
Ahoj all :) chtěl bych se zeptat já když zapnu CoD 4 tak mi normálně naběhne a načte mapa ale hned jak si mám vybírat skupinu a zbraně tak mi to napíše disconected server nevíte pls někdo čím to může být už si nevím rady :// PB to není a už jsem to dlouho nehrál nevím jestli se stahují mapy a jak to sněma je jestli když to poprvé zapnu tak se stahují mapy jak u COD 2 nebo se tu nestahují :) každopádně mě to nic nestahovalo tak nevím a zkoušel jsem různě zapnout download mapy i různě zapnout PB a furt nic už nevím co :D
Slamb
Ondrasovka35
Dobrý den (ráno) potřeboval bych poradit ohledně Pb :) vždycky když se napojím do hry tak hraju tak 20 sekund a pak mi tam vyskočí to co je na screenu v přiloze :)
Slamb
BARTABART
Zdravím Vás,
po dlouhé době jsem zavítal k Vám na herní portál. Po připojení do hry mi to hlásí tuto chybu:Nevím jestli doopravdy mám permanentní ban (v banlistu jsem se nenašel) nebo je problém s tím punkbusterem. Viděl jsem topic od uživatele Abedi-Pele jenže nevím si s instalací rady. Netuším kam to mám nainstalovat a jak, protože po spuštění programu PnkBstrA.exe nebo PnkBstrB.exe se nic neděje.
Zkoušel jsem i tuto variantu ale když hledám hru CoD4 tak není na výběr a jestliže jí hledám manuálně, tak se mi nezobrazí ikona kterou můžu vybrat.
Předem děkuji za jakoukoliv radu. worship.gif
Slamb
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.