Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Cod2 pada chyba clienta?
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 2
RenoFucker
Zdravim. pri hrani cod2 se mi pokazde pres game park cele PC sekne,cili musim natvrdo restartovat...
a dela mi to pouze pres gamepark. jinak cod2 normalne funguje.
existuje nejake reseni? v minulosti problem nebyl. predpokladam ze to bude chyba klienta po nejakem jeho patchi.

mam win7 64b.

predem diky za odpoved
Legio IX
Na klienta myslím žádná aktualizace nevyšla. Zkus aktualizovat: http://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Mě ted kvůli tomu padalo PC taky. Sice ne v klientu, ale v prohlížeči: Chrome. Přeinstalování pomohlo.
RenoFucker
flash udrzuju aktualizovany.... ale samozrejme zkusim.. zkousim vse...

uz jsem reinstaloval celeho coda. game park clienta...
jinak kdyz jsem psal o aktualizaci. ja se vratil zpatky ke codovi2 po letech.. za tu dobu snad urco mohl byt aktualizovany ne? :D nvm...

EDIT : tak kompletni reinstalace flashe? nebo jen updatovani? :)

edit2 : koukam do logu udalosti.. ona ta chyba ani neni zaevidovana... :/
Legio IX
Vyzkoušej to komplet. Ještě můžeš vyzkoušet aktuální ovladač na grafiku.
RenoFucker
no ani flashem to nebylo...

ohledne ovladacu. to byla jedna z prvnich veci co jsem delal... zkusil jsem nejnovejsi i starsi a i nejstarsi ovladace.. nic nepomohlo...
jsem sem psal az jako posledni moznost...

ALE i tak moc dekuji za snahu!! :)
RenoFucker
Stale nikoho nic nenapadne???

Vsude jinde ,gameranger, na lance. nebo oficialnich serverech (mam original) nemam probem.... jen tu! angry.gif
klefi
mam stejny problem preinstalovanej celej ps vse smazano naformatovano nova grafika jine ramky a porad to pada vzdy se to sekne uplne natvrdo a jen na GP na COD2 jinak ps pracuje normalne us sem resil i pripojeni taky zadna chyba nenalezena prosim pomoc neprisel nekdo us na pricinu ja us si nevym rady:poradi nekdo???prosim dekuji
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.