Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Návrh do hry
GamePark.cz fórum > Hry > Grand Theft Auto: San Andreas
Rauerinho
Návrh č. 1:

Pro majitele firem udělat příkaz - /firmy.
Jednalo by se to o to, že po napsaní příkazu by se objevil seznam firem, které hráč vlastní. Po kliknutí na kteroukoliv vlastněnou firmu by se zobrazilo - momentální výdělek firmy a pokud je daná firma chráněná (pokud ano, tak se zobrazí čas, kdy ochrana končí). Pokud bych si rozklikl benzínku, tak by se zobrazil momentální výdělek, cena za litr a množství benzínu.
Ten seznam firem by mohl být udělaný tak, jako je to u /vozidla, jen místo aut by se tam ukazovali obrázky firem.

Návrh č. 2:

Pro majitele benzínky udělat příkaz - /poukazka a pro majitele bazaru - /sleva.
Jednalo by se o to, že by majitel benzínky mohl dát kterémukoliv hráči poukázku na určité množství benzínu zdarma (např. /poukazka 1 30 - id 1má poukázku na 30l) a majitel bazaru slevu na kterékoliv auto (např. /sleva 1 200000 - id 1 má slevu 200k na kterékoliv auto).
Slevu nebo poukázku by šlo uplatnit tak, že by si hráč stoupl na červeného panáčka u benzínky/bazaru a v nabídce by se mu nově zobrazila i možnost - uplatnint poukázku/slevu.
Poukázku/slevu by šlo poslat hráči třeba 1x za 1h nebo by šlo udělat jiné omezení.

Co vy na to?
xjirka5
Stručně:
1. thumbsup.gif thumbsup.gif
2. To mi připadá zbytečný.

t_spam.gif Na návrhy do hry tu je topic.
geTsO.
Ani jeden návrh není od věci a není špatný thumbsup.gif
Ascene
1. Jsem pro
2. Určitě by nebylo špatné a třeba i pro nováčky tak by si mohli koupit své vozidlo první o něco levněji + ten benzín nebo by to mohlo být i na majetek(domy, hotely) protože hodně hráču ze začátku nemá tolik peněz na tyto věci.

Celkový nápad se mi líbí +1
Ascene
Vidím že je to tady bez ohlasu. Tak aspoň přidání do firem infa kdy končí ochrany občas to člověk zapomene nebo si to nějak nezaznamená bylo by fajn.
A nevím proč na tyto témata, které si myslím jsou docela užitečné, nikdo nereaguje z AT. Stačí aspoň napsat "nemáme zájem", děkuji.
BioToXx
QUOTE(Ascene @ 21.02.2014, 12:22) *
Vidím že je to tady bez ohlasu. Tak aspoň přidání do firem infa kdy končí ochrany občas to člověk zapomene nebo si to nějak nezaznamená bylo by fajn.
A nevím proč na tyto témata, které si myslím jsou docela užitečné, nikdo nereaguje z AT. Stačí aspoň napsat "nemáme zájem", děkuji.


Ono je taky zbytecny porad zakladat novej topic... kdyby se to psalo vsechno do toho jednoho Realny ostrov v4 tak je to hezky pohromade a tam vetsina z nas reaguje... jinak uz jsem se setkal s necim podobnym... taky jsem porad psal napady a nikdo nic... thumbsup.gif a jinak aby se novej napad chytl tak musi byt zajimavy a uzitecny... to co je napsany nahore mi prijde zbytecny... turned.gif jinak s tema firmama bych to nechal tak jak to je... aspon ma majitel taky nejaky povinnosti si to hlidat a ne jen porad vybirat...
bighead
já když pak něco přidávám do modu, tak to pak projíždím ty příspěvky, takže něco z tohoto příspěvku se ve hře objeví, jen to není hned :D
superchips
Nápad je dobrý. Len to zobrazenie by mohlo vyzerať ako obyčajný zoznam. Bolo by to zbytočné urobiť to ako u /vozidla turned.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.