Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Dodání screenu u banu
GamePark.cz fórum > Hry > Grand Theft Auto: San Andreas
MadCherry5
Zdravím, včera (u vás 14.2.2014) jsem dostal ban, za prý urážky do rodiny adminem Painkiller... žádám proto o dodání screenů.
Možná že jsem se něčeho dopustil, to nevyvrácím, ale když jsem se toho dopustil, tak na dvojí straně... když na vás někdo začne psát tlustý prase apod.
Tak mu asi nebudete psát seš moc hodnej, díky
Tipos
Nemáš mu psát vubec :), Vyfotit, poslat adminovi, a on už psát nebude :)
vojtasira
QUOTE(Tipos @ 16.02.2014, 08:38) *
Nemáš mu psát vubec :), Vyfotit, poslat adminovi, a on už psát nebude :)

Asi si tu nehrál GTA biggrin.gif jednou si na mě jeden týpek léčil svoje komplexy a nadával mě do rodiny a všeljakejch s**ček . Nelíbilo se mě to a už mě to nebavilo číst tak sem si to vyfotil poslal adminovi ..... a výsledek ?? Týpek si pořád běhá na serveru bez jakýhokoliv trestu
Tipos
QUOTE(vojtasira @ 16.02.2014, 09:05) *
Asi si tu nehrál GTA biggrin.gif jednou si na mě jeden týpek léčil svoje komplexy a nadával mě do rodiny a všeljakejch s**ček . Nelíbilo se mě to a už mě to nebavilo číst tak sem si to vyfotil poslal adminovi ..... a výsledek ?? Týpek si pořád běhá na serveru bez jakýhokoliv trestu

Hrál, a jsou i horší :). Musíte se naučit nevnímat, v životě vám bude furt někdo podkopávat nohy, hlavně šéf ... :D. A vidíš že to šlo, neoponoval jsi mu :), a o to jde :).
Painkiller
Dukaz mas na emailu, dals vecii ohledne tohohle banu budu resit jen pres email takze t_closed.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.