Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Gothic 3
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
PhoenixFlame
Zdarec! :)
Jelikož jsem velkým milovníkem této série, tak jsem se odvážil udělat na to kytarový podklad :) Gothic je úžasná RPG, jedna z nejlepších! Sice největší hratelnost měli (a mají!) GI a GII + datadisk, ale GIII má za to úžasný soundtrack :) Případná kritika vítána :) Je to jedna z prvních prací, chci se v tom zlepšovat :)

http://www.youtube.com/watch?v=yy2RF5pacKY

Díky moc :)
I-I.e.r.g.o.t.I-I
No jestli je to od tebe, Hermanne, tak to na amatéra neni špatný. Sic jsem zvyklej na rychlejší pecky a na míň nudný hudební témata.. ale dost slušný. Keep on.
L.T.Sm@sh
Docela slušný.

Melodii v čase 0:00 - 0:40 bych si dokázal představit v nějaké milostné (nebo rovnou šukací) scéně. Vzhledem k tomu, že ve dvojce se souložilo furt, tak nečekám, že by se ve trojce souložit přestalo.

Trochu odlišnou melodii, která začíná někde okolo té 0:40 sekundy bych si zase dokázal představit v nějaké té animované fázi hry, kdy se na lodi dostáváš z jednoho ostrova na druhý a přitom ti Marigold komentuje, co se mezitím událo. Prostě by byla hudebním podkladem pro to jeho vyprávění.
PhoenixFlame
Díky moc ;) Jak jsem říkal, začal jsem s tím a určitě nechci zůstat jenom u takových pomalejších melodií. Ale ten Vista point je pro Gothic III dost charakteristický :) Kdybyste měli nějaké návrhy, tak posílejte ;)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.