Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Kuriozita
GamePark.cz fórum > Hry > Grand Theft Auto: San Andreas
Twenkyes
Dobrý deň chcem sa spýtať som tu novy a neviem ako za píše to chatu a nefunguje mi písmeno T čo mam robiť ?

Takže úvodný vtip by sme mali môžeme ísť ďalej chcem sa pochváliť že som predal auto menom HOTDOG kúpený za 17 mg za 140 mg nemenovanému hráčovi nemenovaný preto lebo si nepametam kto to bol z dôvodu že článok o tom že som predal auto HOTDOG za 140 miliónov dolárov by bol dosť cudný teda to vám poviem som nútený narýchlo niečo napísať nech nie som úplné mimo misu, keď už tu píšem chcem pochváliť ľudí čo vymysleli predávanie REDBULLU a KOKOSU v aukcii keďže je napísané sem tam v hre „vše reste pres aukce nenechte se okrast“ bolo dosť cudne že sa nedali tieto veci dať do aukcie a je to aj inač super aspoň sa to ľahšie predáva a nemusí nikto bit okradnutý neviem každý deň skoro sa pozriem čo je nove na fóru čí fóre čí ako sa to píše a vetšinou je to raz za mesiac a neviem asi je to normálne nie každý ma toľko nápadov aby mohol vždy niečo písať a ešte napríklad keď niekto dá nejaký nápad do hry a potom mu tam niekto nápise ale ja by som to urobil takto ale inač super tak ten kto to vymyslel povie no veď dobre rad uvítam vaše nápady na vylepšenie ale my vieme že to tak nie je no tak ľudia stojte si za vašimi nápadmi a nenechajte si do nich rozprávať povedzte nie tvoj nápad sa mi nepáči môj nápad je geniálny a ty mi ho nepokazíš zmizni :D no tak to je asi všetko čo ma ťažilo ďakujem za negatívne komentáre vždy ma to poteší prečítať si niečo o sebe :D
superchips
Najdlhšia veta bez diakritiky na svete! teehee.gif
Twenkyes
QUOTE(superchips @ 09.07.2014, 11:38) *
Najdlhšia veta bez diakritiky na svete! teehee.gif

to by si sa cudoval .
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.