Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Pam mode na místním serveru
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 2
pan_Truth
Zdravím,
začali jsme s klukama občas pořádat lanky v cod2, normálně přes router, a server zakládáme jednoduše přes menu hry "spustit nový server".
Chtěl bych se zeptat zda je nějak možné nastavit na takto založeném serveru nějaký zápasový mód, cb esl.. nebo prostě příkazy aby byla v každym týmu max 1 snipa a brokovnice, ke každý zbrani 1 granát a ready up fáze. Děkuji za odpověď
Lukino
QUOTE(pan_Truth @ 15.07.2014, 16:32) *
Zdravím,
začali jsme s klukama občas pořádat lanky v cod2, normálně přes router, a server zakládáme jednoduše přes menu hry "spustit nový server".
Chtěl bych se zeptat zda je nějak možné nastavit na takto založeném serveru nějaký zápasový mód, cb esl.. nebo prostě příkazy aby byla v každym týmu max 1 snipa a brokovnice, ke každý zbrani 1 granát a ready up fáze. Děkuji za odpověď

Ahoj, defaultně ta možnost neexistuje. Je nutné stáhnout si nějaký "pam", který má tyto parametry nakonfigurované
pan_Truth
QUOTE(Lukino @ 15.07.2014, 17:16) *
Ahoj, defaultně ta možnost neexistuje. Je nutné stáhnout si nějaký "pam", který má tyto parametry nakonfigurované


A poradil by mi prosím někdo jak ten pam stáhnout a zprovoznit na serveru? Případně jaký jsou příkazy do konzole na limit sniperek, brokovnic a granátů? Ready up fáze a poločasy nejsoutak důležitý
BariX
QUOTE(Lukino @ 15.07.2014, 17:16) *
Ahoj, defaultně ta možnost neexistuje. Je nutné stáhnout si nějaký "pam", který má tyto parametry nakonfigurované

On má pořád ikonku CoD2 admin. Ostuda.
Sub-Zero
QUOTE
...Tato práce mi dává hlavně cenné zkušenosti, které se určitě v životě budou hodit, ale také jsem se seznámil se spoustou zajímavých lidí, od adminů až po cheatery :-)...


Cenných zkušeností není nikdy dost. Někdo už dosbíral, jiní sbírají stále :)
Lukino
QUOTE(pan_Truth @ 17.07.2014, 13:20) *
A poradil by mi prosím někdo jak ten pam stáhnout a zprovoznit na serveru? Případně jaký jsou příkazy do konzole na limit sniperek, brokovnic a granátů? Ready up fáze a poločasy nejsoutak důležitý

Tech pamů koluje po netu spoustu, stačí chvilku pohledat. Ty příkazy jsou pak /rcon scr_sniperlimit X ... /rcon scr_shotgunlimit X ... atd..

Samotné módy se pak mění příkazem /rcon pam_mode XY (kde XY je typ módu, nejčastěji hraný je "cb", kde jsou limity nastavený)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.