Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Nasli by se hráči?
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive
Tutexxman
Zdarec našli by se lidi co by šli zapařit UO ? dlouho sem ho nehrál a bohužel tady na GP aktivita v UO upadla :/ tk kdyby dostalo par lidi chut určitě bych šel :)
goodbody
Chce to domluvit termín - tak týden předem, já bych přišel:D
MAXX´´´
Já bych taky klidně přišel, ale muselo by jít o klasiku a aby se tam sešlo doopravdy alespoň těch 8 lidí, jinak můžu jít někam na public. turned.gif
ToXeSs
Proč ne rád bych zašel :-)
Tutexxman
Ok , chalani to už sme 4 :) jesty ty 4 lidi kdyby sli a pohoda
goodbody
Tak jo, termín to chce opravdu domluvit týden, spíš 14 dní předem
maaIk
Snad bych taky mohl oprášit myš.. ale nečekám, že se trefím :-)
goodbody
Viděl bych to na nějakou neděli večer
Tutexxman
QUOTE(goodbody @ 09.08.2014, 13:11) *
Viděl bych to na nějakou neděli večer

Jo to by bylo optimalni :)
MAXX´´´
Nevíte někdo, kde mám CD od UOčka ? turned.gif
maaIk
QUOTE(MAXX´´´ @ 09.08.2014, 17:34) *
Nevíte někdo, kde mám CD od UOčka ? turned.gif

Pod tou hromadou použitých papírových kapesníčků Maxxi :-)
MAXX´´´
QUOTE(maaIk @ 10.08.2014, 17:10) *
Pod tou hromadou použitých papírových kapesníčků Maxxi :-)

Tam určitě ne, co by tam dělaly ? teehee.gif Já je nepoužívám ... tongue.gif Není k tomu ani jeden z těch dvou důvodů, i když nevím teďka, který jsi myslel. turned.gif
L.T.Sm@sh
A nebylo by lepší jít raději na CoD 1? Dle mého by bylo daleko praktičtější utvořit komunitu na publicu právě u původního CoDa než u datadisku, který se tady hrál vždycky, alespoň co já pamatuji, strašně málo. Datadisk k jedničce zkrátka vlastní strašně málo lidí, zatímco "nedatadisk" tu má jistě spousta lidí. Vzkřísit je dle mého možné jedničku, nikoli UO.
maaIk
QUOTE(MAXX´´´ @ 11.08.2014, 00:43) *
Tam určitě ne, co by tam dělaly ? teehee.gif Já je nepoužívám ... tongue.gif Není k tomu ani jeden z těch dvou důvodů, i když nevím teďka, který jsi myslel. turned.gif

:-D

Myslel jsem ten první důvod..

QUOTE(L.T.Sm@sh @ 11.08.2014, 01:18) *
A nebylo by lepší jít raději na CoD 1? Dle mého by bylo daleko praktičtější utvořit komunitu na publicu právě u původního CoDa než u datadisku, který se tady hrál vždycky, alespoň co já pamatuji, strašně málo. Datadisk k jedničce zkrátka vlastní strašně málo lidí, zatímco "nedatadisk" tu má jistě spousta lidí. Vzkřísit je dle mého možné jedničku, nikoli UO.

Vzkřísit už asi nepůjde nic..... pouze sem tam oživit..
goodbody
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 11.08.2014, 01:18) *

Kdepak, na jedničce nejsou tanky wink.gif
coldik
je pravda, ze jsem asi 3 roky zpet zkusil cod1 nainstalovat (originalka pro rejpalky), ale stejne jsem se nikam nebyl schopen pripojit, protoze to hazelo milion blbosti. Kazdopadne diky za tip, vcera jsem instnul cs 1.6 a mozna si sem tam parnu :-) beha to porad stejne
goodbody
Návrh
Co takhle zahrát v neděli 31.8. ____20:00??
máte někdo čas?
kajakl
QUOTE(goodbody @ 14.08.2014, 20:24) *
Návrh
Co takhle zahrát v neděli 31.8. ____20:00??
máte někdo čas?

ok, v neděli příjdu s dalšími třemi rolleyes.gif
AlBugni_SK_
Bugni taky.. thumbsup.gif a bude Rajn!!!
goodbody
QUOTE(AlBugni_SK_ @ 30.08.2014, 12:45) *
Bugni taky.. thumbsup.gif a bude Rajn!!!

Co žes nepřišel?
AlBugni_SK_
QUOTE(goodbody @ 01.09.2014, 20:04) *
Co žes nepřišel?

Omlouvám se, bohužel sem potkal kamaráda a zdržel sem se v hospode.. eh-smiley.gif ..a hrálo se?..byl rhine?...co teď 7mého taky 20:00?
goodbody
QUOTE(AlBugni_SK_ @ 02.09.2014, 19:23) *
Omlouvám se, bohužel sem potkal kamaráda a zdržel sem se v hospode.. eh-smiley.gif ..a hrálo se?..byl rhine?...co teď 7mého taky 20:00?

Hrálo se hq, rajn bych dal ale teď nebudu mít 14 dní čas tak někdy potom
kajakl
Bude nějaká vánoční hra? eh-smiley.gif
^ScOrpI?
QUOTE(kajakl @ 21.12.2014, 21:02) *
Bude nějaká vánoční hra? eh-smiley.gif

Bohužel ne, neni nikdo kdo by to hrál. rolleyes.gif
.pernik
ja bych si neco dal, vcera jsem nainstaloval po letech prvni CoD s UO (a ze to dalo zabrat, UO snad neni poradne nikde na torrentech a ctecku uz nevedu takze origo disky jsou k prdu :D) a prepadla me mrte nostalgie, bohuzel skoro vsechny servery jsou plny nakejch trapnejch modu kde ti to narve zalozni pusku a jsou tam vselijaky serepeticky ktery mi uplne nabouravaj ten pocit nostalgie :/
Rumčajz
Co takhle nějaký Vánoční reunion?
Sanyo
QUOTE(Rumčajz @ 21.10.2017, 08:54) *
Co takhle nějaký Vánoční reunion?

Tak jo, už jsme dva.
MAXX´´´
QUOTE(Sanyo @ 23.11.2017, 21:27) *
Tak jo, už jsme dva.

Tři ... Ale obávám se, že nebude vůle ... Musel by se k tomu uvolit hlavně Scorpi. whistle.gif
ex_
Čtyři. Nezkoušel jste to někdo hrát na Steamu?
^ScOrpI?
QUOTE(MAXX´´´ @ 29.11.2017, 12:57) *
Tři ... Ale obávám se, že nebude vůle ... Musel by se k tomu uvolit hlavně Scorpi. whistle.gif

Pro 3 lidi turnaj? eh-smiley.gif a vůbec GP se zanedlouho vypne, to nevíte?
Sanyo
QUOTE(^ScOrpI? @ 04.12.2017, 21:41) *
Pro 3 lidi turnaj? eh-smiley.gif a vůbec GP se zanedlouho vypne, to nevíte?

To stačí na první 3 místa :-) To že se GP vypne jsem nevěděl, ale nepřekvapuje mě to a tušil jsem že k tomu dojde. Jenom mě mrzí že CoD:UO si nejde zahrát bez těch všelijakých modu.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.