Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Problém při přihlašování
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
nevimjmeno2
Mám problém, že kdykoliv zavřu stránku s GP forem a pak otevřu tak jsem odhlášený. Při přihlášení se objeví bílá stránka s textem: Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, boolean given in /srv/www/forum.gamezone.cz_p2j7m6i0m5/sources/loginauth/login_core.php on line 347 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/www/forum.gamezone.cz_p2j7m6i0m5/sources/loginauth/login_core.php on line 349 až po opětovném návratu na stránku jsem přihlášen. Dřív jsem tento problém neměl.
L.T.Sm@sh
QUOTE(nevimjmeno2 @ 23.08.2014, 19:11) *
Mám problém, že kdykoliv zavřu stránku s GP forem a pak otevřu tak jsem odhlášený. Při přihlášení se objeví bílá stránka s textem: Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, boolean given in /srv/www/forum.gamezone.cz_p2j7m6i0m5/sources/loginauth/login_core.php on line 347 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/www/forum.gamezone.cz_p2j7m6i0m5/sources/loginauth/login_core.php on line 349 až po opětovném návratu na stránku jsem přihlášen. Dřív jsem tento problém neměl.

Co máš za prohlížeč? Zjevně nějaký explorer, který je přeborník na podobné kraviny. :-P
nevimjmeno2
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 23.08.2014, 19:31) *
Co máš za prohlížeč? Zjevně nějaký explorer, který je přeborník na podobné kraviny. :-P


Chrome. Explorer slouží jen na stáhnutí jiných prohlížečů :D
nevimjmeno2
A najednou tu chybu nemám. exclamation.gif ermm.gif
L.T.Sm@sh
QUOTE(nevimjmeno2 @ 23.08.2014, 19:34) *
A najednou tu chybu nemám. exclamation.gif ermm.gif

Protože jsem tvůj prohlížeč přirovnal k exploreru, tak se urazil a od teď bude šlapat jako hodinky, aby si neudělal další ostudu. :-P
nevimjmeno2
Asi jo :)
s1on
já mam poslední firefox a hlásí mi to tu samou chybu
CODE
Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, boolean given in /srv/www/forum.gamezone.cz_p2j7m6i0m5/sources/loginauth/
login_core.php on line 347 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/www/forum.gamezone.cz_p2j7m6i0m5/sources/loginauth/login_core.php on line 349


dělá mi to po každym přihlášení
Slamb
už je to opravený thumbsup.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.