Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Problém - ping
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 2
mardaboss
Dobry den, chci se jen zeptat internet mam v pohode a vsechno proste ale mam furt lagy na netu namerim 16 Mb/s ping 5 a v CMD je taky vse poradku ale proste ve hre mi to furt skace 55 60
80 110 proste spatny to je psal sem nekolikrat sefovi od netu ale v netu je vse v poradku nevi te co stim ? http://screenshot.cz/5AA0G/
L.T.Sm@sh
QUOTE(mardaboss @ 12.10.2014, 20:45) *
Dobry den, chci se jen zeptat internet mam v pohode a vsechno proste ale mam furt lagy na netu namerim 16 Mb/s ping 5 a v CMD je taky vse poradku ale proste ve hre mi to furt skace 55 60
80 110 proste spatny to je psal sem nekolikrat sefovi od netu ale v netu je vse v poradku nevi te co stim ? http://screenshot.cz/5AA0G/

Předpokládám, že je to kabelovka? Klasický výmluvy providerů, že mají vše v pořádku. Pravda je ale taková, že jakmile se zatíží síť (především ve večerních hodinách, kdy je každý na internetu), tak se skutečná kvalita internetového připojení projeví. Já jsem s kabelovkou bojoval rok, než můj problém vyřešili.

Jestliže máš ale internet opravdu dobrý, tak se nabízí:

1) Špatný modem
2) Špatný router
3) Špatný kabel od internetu
4) Bordel v počítači (vyčisti, oprav registry)
5) Máš současně se hrou spuštěné i něco jiného, co způsobuje lagy (ICQ, skype...)
L@chtan
měř odezvu na několik serverů zároveň, odezvu mezi pc a routerem a nejlépe i odezvu na poskytovatele, pak se teprv dá hledat problém.
L.T.Sm@sh
QUOTE(L@chtan @ 12.10.2014, 22:33) *
měř odezvu na několik serverů zároveň, odezvu mezi pc a routerem a nejlépe i odezvu na poskytovatele, pak se teprv dá hledat problém.

Jenže tohle všechno by měl udělat jeho poskytovatel internetu, protože si ho platí. Prostě zajít k němu domů, všechno zkontrolovat a přeměřit. Ze své zkušenosti ale vím, že jim zavoláš, oni se podívají k sobě do PC, kde mají podrobné info a řeknou ti, že k tobě do baráku jde dobrý (silný) signál a že u nich problém není. Dostaň nějakého technika od svého internetu do baráku a ať se snaží najít problém.
mardaboss
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 12.10.2014, 20:53) *
Předpokládám, že je to kabelovka? Klasický výmluvy providerů, že mají vše v pořádku. Pravda je ale taková, že jakmile se zatíží síť (především ve večerních hodinách, kdy je každý na internetu), tak se skutečná kvalita internetového připojení projeví. Já jsem s kabelovkou bojoval rok, než můj problém vyřešili.

Jestliže máš ale internet opravdu dobrý, tak se nabízí:

1) Špatný modem
2) Špatný router
3) Špatný kabel od internetu
4) Bordel v počítači (vyčisti, oprav registry)
5) Máš současně se hrou spuštěné i něco jiného, co způsobuje lagy (ICQ, skype...)

Router mam novej asi 14 dni to jsme tez zkouseli vymenit , modem vsechno v pohode ten typek tu byl asi 6x a pokazde mi rekl ze je vse v pohode mam stahlych nekolik cisticu cistim to furt stahl sem si system advance care a proste cisteni mam dukladny
mardaboss
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 12.10.2014, 20:53) *
Předpokládám, že je to kabelovka? Klasický výmluvy providerů, že mají vše v pořádku. Pravda je ale taková, že jakmile se zatíží síť (především ve večerních hodinách, kdy je každý na internetu), tak se skutečná kvalita internetového připojení projeví. Já jsem s kabelovkou bojoval rok, než můj problém vyřešili.

Jestliže máš ale internet opravdu dobrý, tak se nabízí:

1) Špatný modem
2) Špatný router
3) Špatný kabel od internetu
4) Bordel v počítači (vyčisti, oprav registry)
5) Máš současně se hrou spuštěné i něco jiného, co způsobuje lagy (ICQ, skype...)

A ano problemy sou vetsinou ve vecernich hodinach
L.T.Sm@sh
QUOTE(mardaboss @ 13.10.2014, 15:46) *
A ano problemy sou vetsinou ve vecernich hodinach

Protože je zatěžovaná síť, a tak máš v době, kdy je každý na internetu, lagy. Je to tím, že ten jejich internet nemají dostatečně dobrý a kvalitní, aby bez problému utáhl večerní vytížení. Z toho vyplývá, že problém je na jejich straně a ne že ne.

Zkusil bych vyměnit modem za výkonější. Já to takhle tehdy vyřešil a měl jsem úplně ten stejný problém co ty.
NUGGYYY
Před cca třema dny jsem se večer připojil na codko a chtěl jsi zahrát, ale co se nestalo z pingu, kterej jsem měl 3 roky pořád stejnej (48 a 31) mi to zrazu naskočilo na nějakejch 97-110 a to tak, že mi to neskáče, ale jak při normálním pingu mi to stojí třeba na 98 atd.. Na všechn jinejch servrech mám ping pod 30 jen na GP mi to běží na 90+.. Jak kolega, tak i já mám všechno v pořádku a nevím vůbec kde se nastala chybička.. Předem děkuju za odpověd :-)
L.T.Sm@sh
QUOTE(NUGGYYY @ 23.10.2014, 00:43) *
Před cca třema dny jsem se večer připojil na codko a chtěl jsi zahrát, ale co se nestalo z pingu, kterej jsem měl 3 roky pořád stejnej (48 a 31) mi to zrazu naskočilo na nějakejch 97-110 a to tak, že mi to neskáče, ale jak při normálním pingu mi to stojí třeba na 98 atd.. Na všechn jinejch servrech mám ping pod 30 jen na GP mi to běží na 90+.. Jak kolega, tak i já mám všechno v pořádku a nevím vůbec kde se nastala chybička.. Předem děkuju za odpověd :-)

Tak teď je otázka, jestli má vysoký ping jen u Call of duty 2 nebo i u jiných online her. To zatím neřekl.

Ale v každém případě to serverová (gameparková) záležitost asi nebude, protože to by potom měl ve večerních hodinách vysoký ping každý hráč, což nemá. Asi.
NUGGYYY
Všechny hry jedou v pohodě na pingu, všechny servery kromě gp jdou v pohodě jen na gameparku mám lagy.. Nevím kde by mohl být problém tak píšu rady a s tím že je něco přetíženýho nic nehrozí.. Internet mám postavený tak, aby když je v plné záteži byly pingy pořád v ohodě a compl ten mám novej nadupanej, tak tam nebude taky problém.. Ta nevím no.. :-/
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.