Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Falcotox - Mercurius3 podvod + přiznání
GamePark.cz fórum > Hry > Grand Theft Auto: San Andreas
Rypak002
Falco a merc mi odcizili hotring.. toto se stále nevyřešilo a zůstali bez postihu a proto zasílám důkazy které jsem po dlouhém hrabání se v PC našel.. http://uloz.to/xkfPoJuS/falcotox-mercurius3-rar-rar -----------------------------------------Heslo je hotring123----------------------------------------------- vše v raru i přiznání jejich
koksamore
celej merc je totiž vychcaná ubrečená svi.., která se ve 30+ letech chovaná jak posr..... děcko thumbsup.gif

Mr.Dinoco
Docela se v tom sreenshotu nevyznám takže nevím o co tam běží + screeny proč tam píšeš vojtovi.
Rypak002
Vojta to chtěl koupit
Piplovic.
Já nechápu proč vždy u témy "podvod" jsou nepřehledné důkazné materiály :-D

Aspoň kdyby tu byl nějaky stručný popis oneho podovdu.
CoTeToZajima
Toto nechápu jak ti někdo mohl ukrást auto,to ti vlezli na účet nebo si koupili páčidla?
Rypak002
Na bazar jsem si dal auto za 1$ pak to Seejay dal na 120mg a merc ho odtlačil dozádu z bazaru pak řekl seeJayovi aby nastavil cenu na 1$ a merc falcovi nahlásil ID a falco to koupil stačí jako popis ? ? :)
__sXe__
QUOTE(Rypak002 @ 14.01.2015, 20:35) *
Na bazar jsem si dal auto za 1$ pak to Seejay dal na 120mg a merc ho odtlačil dozádu z bazaru pak řekl seeJayovi aby nastavil cenu na 1$ a merc falcovi nahlásil ID a falco to koupil stačí jako popis ? ? :)

ja stále nechápem, ale možno iný admin pochopí.

Btw - to je jedno, ty si dostal ban za podvody, ktoré si robil. Takže ešte raz spravíš jeden podvod, nezaujíma ma, či to vrátiš alebo nie. Ban ti dám 2x dlhší, aký si mal.
Rypak002
Kdyby jsi se na to jako admin pořádně podíval :)
Risa14
mám pocit že tenhle případ v době aktuální řešil admin Painkiller22 možná s e k tomu vyjadří teda pokud to řešil :D
falcone
Za 1. žadní Falcotox tam nehraje když už tak Fal]c[0ToXx.........za 2. asi jsi zapomel jak si merc kupoval od jopa uniqe SFPD nebo LSPD a ty jsi nastavil ma auto cenu 1$ u ukradl, auto melo hodnotu 350mg ale tvrdíš že jsi nic neudelal a nikoho neokradl jen si koupil auto............za 3. ja sel taky nahodou kolem bazaru kde jsem videl hotringa za 1$ tak jsem si ho koupil proc ne taky za tu cenu :)))) a za 4. ty jsi o5 zase bodoval a když daval __BlaDe__ do bazaru svuj san maverick za 1$ tak si byl také pohotovej a nestihl ani nastavit cenu tak raci mlc jo Rypacku aka _Metanoon_
a Zde mas screeny z logu bazaru :) http://leteckaposta.cz/821442222
Rypak002
Blade si myslel že jsem mu to ukradl... :)) A s tím autem to kupoval někdo jiný né já tak klid.
Ten maverick jsem měl koupit a čekat až z bazaru odjede jiný hráč, pak mi spadl internet a když jsem se připojil další den už to bylo na foru takže jsem mu to pak vracel a je z gangu -_- a za to auto jsem měl 3měsíce ban :) kolik jsi měl za mého hotringa?
__sXe__
QUOTE(Rypak002 @ 15.01.2015, 07:24) *
Blade si myslel že jsem mu to ukradl... :)) A s tím autem to kupoval někdo jiný né já tak klid.
Ten maverick jsem měl koupit a čekat až z bazaru odjede jiný hráč, pak mi spadl internet a když jsem se připojil další den už to bylo na foru takže jsem mu to pak vracel a je z gangu -_- a za to auto jsem měl 3měsíce ban :) kolik jsi měl za mého hotringa?

Tys mel ban za hodne věcí, né jenom za to auto thumbsup.gif
Enxty
3 měsíce stará kravina, "důkazy" kde jsou jen screeny jak se někdo baví s jiným o tom že někdo koupil Hotring za $1 .. Co z toho mají admini? Nic za co by měl být trest. Proč jste to řešili přes bazar? To si to nemůžete hodit do aukce?
Rypak002
Jelikož měl najeto 2-3k km tak asi těžko :)
Mr.Dinoco
Tak Enxty ano můžou si to hodit do aukce ale to by to muselo mít najeto asi ty Km do 800 že ? na screenu je cca 2000km.
Jestli sem pochopil dobře tak Vojta to měl koupit v tom bazaru že. No ale na rovinu když to děláš u někoho kdo je s tím domluvený v bazaru :D SeeJay je u merca :D takže domluva v gangu asi byla. Ale, řeknu to na rovinu když se to teda stalo u admina tak by na to mohl aspon dohlédnout aby se něco nestalo. Ale podle toho co psal falco to byla pomsta že to ukradnou a to že s do toho přis**l admin s kámošem no dobrý :D a kdyby to udělal někdo jiný tak se to hned řeší a oni nic co ?

Pokud sem špatně porozuměl omluv mě. Ale jestli to tak bylo asi byli ti 3 dohodnutí na tebe, aby se ti pomstili za ty předchozí krádeže.
Rypak002
jelikož to jejich auto jsem neukradl já ale někdo koho nebudu jmenovat tak se nemají proč mstít.. ale dobře.. Seejayovi jsem věřil byl to kámoš :) A měl jsem za to ban :) za to že jsem je "podvedl".. Doufám že se tato záležitost dořeší :)
Enxty
Co chceš řešit? Auto bylo za $1 tak ho koupil... Nevím o tom že, že by bylo zakázané kupovat auta z bazaru za dolar..
Twenkyes
Pomalicky uz hned ako sa da auto do bazaru bude musiet mat defaultne cenu 2 miliardy nech je klud.
falcone
QUOTE(Enxty @ 15.01.2015, 21:15) *
Co chceš řešit? Auto bylo za $1 tak ho koupil... Nevím o tom že, že by bylo zakázané kupovat auta z bazaru za dolar..

Nerad ale souhlasím přesně jak říkáš auto bylo 1$ takže jsem ho koupil a za kolik to už je snad jedno ale důležité je že koupil..............to je to samé jako rypak povídal že je v tom nevine že on nic neudelal. Tak ted je to srovnané tak není co resit.
Piplovic.
Tak to by mě v životě nenapadlo , řešit takovou věc .. :D

Dejte tomu pár měsíců a budete rádi že jsou daně,sazky a piplovič který odebírá hráčům peníze za porušení pravidel.

Painkiller
Reseno s hracem ve hre. Uzavreno.
t_closed.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.