Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: VIETCONG 3 ?
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Vietcong
Adam Lasák
Dobrý den všem fanouškům hry Vietcong.

Mé jméno je Adam Lasák a za chvíli budu čerstvý maturant SŠ Průmyslové v Opavě se zaměřením na počítačové sítě a programování. Programuji již 5 let a za tu dobu jsem vytvořil nesčetné množství aplikací v různých jazycích. Mým posledním projektem byl závěrečný projekt ve škole Industrial High Scholl ( www.ihs.xf.cz ). Jedná se o first-person střílečku postavenou na Unreal Enginu 3. Společně s mými dalšími spolupracovníky hru dotahujeme do konce. Ale zpět k Vietcongu.

Jsem fanouškem Vietcongu již dlouhá léta a jako fanouška mě velmi mrzí že tato série upadla i když ani ne před 10ti lety byla tato hra hodnocena 80%. Druhý díl nebyl tak dobrý jako Fist Alpha či první díl avšak chtěl bych tuto reputaci napravit. Nedávno vyšel Unreal Engine 4, pro vývojáře zcela zdarma. Vývojářům v tehdejším Pterodonu se mohlo o takovýchto free Enginech jen zdát a nám se nabízí možnost ZDARMA pracovat v takových nástrojích jako profesionálním vývojářům.

Již budu stručný... Práce by to byla jistě spousta, to mi nemusí nikdo vysvětlovat. S tímhle zkušenosti již mám. Otázka tedy zní: "Dokázali by jste ocenit tvorbu fanoušků v této herní sérii?".
Pokud ano, napište prosím stručně proč. Jestli by jste se chtěli podílet na vývoji, napište prosím jaké máte zkušenosti jak s programování ( nejlépe C/C++ ) , ale hlavně zkušenosti s počítačovou grafikou ( primárně 3DS Max ).

Děkuji za každý Váš názor.

Adam Lasák // www.adam-lasak.xf.cz
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Uhh... cože?

Středoškolstý student chce udělat na UE4 novej vietcong?
Hele... jestli tě tohle baví a máš na to talent tak super a pokračuj nebo si zkus najít práci u českejch warhorse studios... ale, ééém... uh? O co že jde? Co jako "ocenili"... pokud uděláš nějakou pěknou zábavnou ptákovinu, tak jí fůra lidí samosebou vyzkouší a pokud bude dobrá, získáš i kurevsky zkušeností a slávu ;)
Jestli ovšem hledáš grafiky na pomoc, tak to tady asi moc nenajdeš :)


PS: vykašli se na netBeans :)
A.l.i.3.n
Máte grafika? Na to většina podobnejch projektů padá :D
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.