Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: RENOIR | Kickstarter kampaň zahájena!
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
David Klouda
Ahoj, právě jsme spustili Kickstarter kampaň, která rozhodne o dalším osudu naší příběhové logické plošinovky RENOIR. Pokud vás naše vize zaujala a chcete pomoci hru dostat na světlo světa, přispějte nám, prosím. Budeme také nesmírně vděční za jakékoliv rozšíření povědomí o kampani mezi další hráče.

Další informace o hře (včetně vůbec prvních gameplay záběrů) najdete přímo na stránce KS kampaně: https://www.kickstarter.com/projects/731043103/renoir
David Klouda
Ahoj, zatím se nám podařilo vybrat 15% prostředků, což by nám stačilo na svolání forenzního týmu, aby Renoirovu smrt vyšetřili. Problém je, že na hráče by pak už nezbylo místo, jelikož bychom RENOIR nemohli dokončit. Prosíme vás tedy ještě jednou o podporu, ať už finanční nebo šířením slova po sociálních sítích a mezi přáteli. Nenechte detektivovu smrt bez povšimnutí. I virtuální postavy si zaslouží trochu lidskosti. :)
https://www.kickstarter.com/projects/731043103/renoir

Děkujeme.
Soulbound Games

P. S.: Po necelém týdnu jsme v TOP 10 na Steam Greenlight, což nám dává naději, že hra komunitu zaujala - http://steamcommunity.com/sharedfiles/file...s/?id=459759970
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.