Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: World of Warships - www.worldwarships.cz
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
St3ve
Zdravím,

Chtěl bych Vám představit hru world of warships.

Hojně očekávaná hra World of Warships je tím nejnověším produktem ze série historických online free-to-play válečných her společnosti Wargaming. Staňte se velitelem legendárních válečných plavidel a vybudujte si svou vlastní masivní námořní flotilu. Vylepšujte jejich technologické moduly a připravte se na válku v oceánu!

Díky čtyřem druhům plavidel, širokému spektru vylepšení a strategicky vytvořenému prostředí akce nikdy nekončí. V každé bitvě na tebe čeká spousta nečekaných momentů a situací. A pokud se opravdu odhodláš stát kapitánem bitevní lodi, čeká na tebe vzrušující herní zážitek.

Hraje tu někdo?

QUOTE


I-I.e.r.g.o.t.I-I
Jop, asi půl roku po tom co sem na to přešel z wotka. Ale ňák mě to všechno pustilo.


Je to sranda, ale... wotko byla větší, než to wargaming vomrvil.
LubosHa
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 17.03.2016, 09:03) *
Jop, asi půl roku po tom co sem na to přešel z wotka. Ale ňák mě to všechno pustilo.


Je to sranda, ale... wotko byla větší, než to wargaming vomrvil.


Tyjo, zkoušel jsem hry jako World of Warships, Warthunder,... Ale nějak mě to vůbec nechytlo. To si radši zalezu na http://www.herni.cz/ a zavzpomínám na hry, který jsem hrál jako malý pívo v prohlížeči. Ani ty MOBA věci už mě tolik nebaví. Teď jsem hrál betu Overwatch a špatný to není, ale furt to samý a nuda. Takže za mě AAA nebo prohlížeč a nebo samozřejmě kvalitní INDIE!!!
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.