Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Koordinace Kyborgů pres TS
GamePark.cz fórum > Fórum > Klanová fóra > Call of Duty > Kyborgská Armáda
Macik
Už jsem to nakousl v topicu o hodnostech .. když jsme na trenálech, vetšina je nás vždy na team speaku, ale přesto tam kromě přatelské ( vícemene biggrin.gif ) konverzace neslyšim nic užitečného co by mě pomohlo ...

Myslím že by clanu pomohlo, kdybychom začali TS využívat na koordinaci boje, tzn že by někdo navigoval ostatni hrače .. kdo má krýt okolí rádia, kdo má zneskodnit rádio, odkud jde nepřítel atd ..

Prakticky by nás měl koordinovat Honia, jakožto leader, ale pokud to chce skusit někdo jiný stačí se ozvat a prubnem ho na TS při příštím trenalu.

Máte s tím někdo nějaké praktické zkušenosti ?
Habr1
No moje maličkost ano.
Jestliže to chcete testnout na trenálu,tak se musí předem dohodnout kdo hraje za který tým a udělat na TS pro každý tým vlastní místnost,aby druhá strana neslyšela pokyny.Jinak si moc neužijem tongue.gif
Nebo napoprvé to otestovat najednou,aby ostatní slyšeli vše a mohli si udělat obrázek jak to funguje.
Podmínka je,že budou všichni na TS,protože mluvit a ještě něco psát ostatním to nejde!
Upozorňuji,že mě to trvalo asi 4 trenálky než jsem byl schopnej reagovat podle pokynů leadra a nedělat zmatky whistle.gif ono to není zase tak jednoduché se zorientovat.Tenkrát pro mě jako LAMU to byl super výkon.
Poznáte každý na vlastní kůži.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.