Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Opening Cup
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Half-Life 2
Lucatus
Toto tema je místo komentářů k turnaji
Thomson
cau mozna jsem trotl ale moc jsem nepochopil ten system turnaje, bude to 1v1 nebo DM a prvni 2 z toho DM postoupi dal, dikes :)
JiM_cz
Huraaa, bude maso (nebo Maso ?) icon_biggrin.gif .
budvar
QUOTE(JiM_cz @ 02.03.2005, 20:12)
Huraaa, bude maso (nebo Maso ?)  icon_biggrin.gif .
[right][snapback]67865[/snapback][/right]

MASO Jime icon_twisted.gif
Ve.N.oM
doufám že tam nebude moc lidí chtěl bych totiž tu grafarnu
kahy
bude velke MMMMM AAAAAA SSSSSS OOOOO grrr.gif grrr.gif grrr.gif grrr.gif grrr.gif thumbsdownsmileyanim.gif grrr.gif grrr.gif grrr.gif thumbsdownsmileyanim.gif
LOVIT
*spam killing mode on*
přiště to bude s procentama
JiM_cz
Možná by bylo dobré kdyby už bylo oznámeno jméno mapy pro 1. kolo. A? se v ní aspoň jednou před turnajem všichni stačí projít... innocent.gif
Lucatus
QUOTE(JiM_cz @ 21.03.2005, 16:11)
Možná by bylo dobré kdyby už bylo oznámeno jméno mapy pro 1. kolo. A? se v ní aspoň jednou před turnajem všichni stačí projít... innocent.gif
[right][snapback]72337[/snapback][/right]


uz je znama :o)
Stolz
tak to první kolo byla teda fakt komedie , prakticky nehratelný , mělo by se udělat něco s tim serverem protože todle nešlo
Lucatus
QUOTE(Stolz @ 22.03.2005, 23:26)
tak to první kolo byla teda fakt komedie , prakticky nehratelný , mělo by se udělat něco s tim serverem protože todle nešlo
[right][snapback]72779[/snapback][/right]


Lagovani se resi a v brzke dobe by se melo vyresit thumbsup.gif
budvar
Mno, musim rict, ze me trosku mrzi nestastny rozlosovani a hraci dny v patek a v sobotu, kdy je vetsina lidi nekde venku.....takze se na 99% nezucastnim, bohuzel sad.gif
Lucatus
QUOTE(budvar @ 23.03.2005, 11:39)
Mno, musim rict, ze me trosku mrzi nestastny rozlosovani a hraci dny v patek a v sobotu, kdy je vetsina lidi nekde venku.....takze se na 99% nezucastnim, bohuzel  sad.gif
[right][snapback]72853[/snapback][/right]


ono to je slozite, protoze kazdemu se nehodi stejny termin... kdyby se tim neco melo ridt turnaje by se nehrali vubec... sad.gif
budvar
Mno jasny, s tim se neda holt nic delat.
DukeNeptun
Mě by zajímalo, jak vypadý rozlosování do dalších skupin. Dnes se má hrát už 2. kolo a nikde neni napsany kdo dneska hraje. teehee.gif
BariX
Se mrnki kolik je hodin kdy to pises to ti nikdo psat nebude to radsi vsichni jeste budou spát biggrin.gif
Lucatus
Uz to tam mas tak od 10hod ;)
JiM_cz
Mel jsem zamozrejme v umyslu se ucastnit 2. kola. Ale prestoze jsem kazdy den krome 27. koukal kdy se objevi rozlosovani tak jsem ho tam nenasel. A dnes koukam ze jsem vyrazen pro neucast, hm. sad.gif
Lucatus
QUOTE(JiM_cz @ 28.03.2005, 11:46)
Mel jsem zamozrejme v umyslu se ucastnit 2. kola. Ale prestoze jsem kazdy den krome 27. koukal kdy se objevi rozlosovani tak jsem ho tam nenasel. A dnes  koukam ze jsem vyrazen pro neucast, hm.  sad.gif
[right][snapback]74254[/snapback][/right]


cekalo se az se odehraji vsechny skupiny a teprve pak se zverejnovala rozpiska na dalsi kola...
ve tvem pripade byla smulaze se hralo hned ten den :( Ale cas odehrani byl znam jiz od zacatku a ty jsi byl ve skupine A...
Falty
Jste nějak moc rychlý. wow.gif
BariX
QUOTE(Falty @ 04.04.2005, 13:17)
Jste nějak moc rychlý.  wow.gif
[right][snapback]76180[/snapback][/right]

No a co si cekal? biggrin.gif thumbsup.gif
Sme proste schopný thumbsup.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.