Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Majak v Half - Life 2
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Half-Life 2
diversman
Dostal jsem se k majáku, kde běham nahoru a dolu jako blazen a nemůže otevřít pomyslné dveře, které vedou v suterenu ven z majaku. Dle vizualního obrazu se potom skače podel břehu k nějakemu tunelu. V tomto obraze se už asi nejede dal střílecí motokarou. Může někdo pomoci, nemůžu na to přijít.
Radek
TC cz
QUOTE(diversman @ 18.03.2005, 15:25)
Dostal jsem se k majáku, kde běham nahoru a dolu jako blazen a nemůže otevřít pomyslné dveře, které vedou v suterenu ven z majaku. Dle vizualního obrazu se potom skače podel břehu k nějakemu tunelu. V tomto obraze se už asi nejede dal střílecí motokarou. Může někdo pomoci, nemůžu na to přijít.
Radek
[right][snapback]71628[/snapback][/right]

Nejdřív musíš sestřelit tu létající potvoru. Pak ti dveře otevře jeden z rebelů.
diversman
QUOTE(TC cz @ 18.03.2005, 19:20)
Nejdřív musíš sestřelit tu létající potvoru. Pak ti dveře otevře jeden z rebelů.
[right][snapback]71675[/snapback][/right]


Všechno jsem vystřílel a litající potvory jsem si nevšiml. Nevim jestli mluvíme o stejnem obrazu. V tomle prekerním, co mi dělá potíže jsou 3 baraky, kde před každym stojí rebel a na malem kopečku je majak, točité schody nahoru i do suterenu. Dole asi tajne dveře, na hoře jen majak, kde mužu rozbít sklo a jinak jen ochoz. Nic mi tam nelíta.
Moc díky a čekam odpověď
Radek
budvar
Predpokladam, ze mas cracklou verzi...u ty mi to delalo taky, originalka uz slapala...takze jedine pres cheaty a prochazeni zdi
BariX
Ste lamy to nechapu jak nekdo muze radsi hrat vypalenou.
Kdyz Half-Life 2 stojí za ty prachy ja mam HL2 za 1500,-Kč a žádný problémy nemám a nelituju toho že sem si to koupil
TC cz
QUOTE(diversman @ 23.03.2005, 15:04)
Všechno jsem vystřílel a litající potvory jsem si nevšiml. Nevim jestli mluvíme o stejnem obrazu. V tomle prekerním, co mi dělá potíže jsou 3 baraky, kde před každym stojí rebel a na malem kopečku je majak, točité schody nahoru i do suterenu. Dole asi tajne dveře, na hoře jen majak, kde mužu rozbít sklo a jinak jen ochoz. Nic mi tam nelíta.
Moc díky a čekam odpověď
Radek
[right][snapback]72911[/snapback][/right]

No nejdřív tam bojuješ po boku rebelů proti vojákům, které tu vysazuje ten létající transportér. Potom musíš raketamy sestřelit takouvou tu helikoptéru co střílí. Až potom ti jeden rebel otevře dveře.

To BariX: mám origoš.
TwoR
QUOTE(BariX @ 24.03.2005, 12:20)
Ste lamy to nechapu jak nekdo muze radsi hrat vypalenou.
Kdyz Half-Life 2 stojí za ty prachy ja mam HL2 za 1500,-Kč a žádný problémy nemám a nelituju toho že sem si to koupil
[right][snapback]73278[/snapback][/right]

No tak na to asi máš... rolleyes.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.