Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Radio Imbus, téma dne ;)- MSN Rating
GamePark.cz fórum > Hry > Age of Empires
</BC\>PeerAgE
MSN rating je jedna z veci, proc cesti hraci hraji na msn. Co je rating? Je to ciselna hodnota vypocitana z pomeru vasich vyher a proher v zavislosti na vyse ratingu soupere etc (tak nejak). Co je pro vas rating? Da se podle neho poznat skill, zkusenost, vsestranost hrace? Podle me ne. Jsou to jenom cisla, ktere se daji ,,vytradeovat,,. Btw slysel sem nazor jednoho kvalitniho hrace, ze vetsina ceskych hracu 1800+ maji tento rating vytradovany. Navic jak poznate vsestranost a zkusenost? Hrac se muze naucit arabku a jednu strategy a da v klidu rating 1700+, ikdyz to vzadnem pripade neni vsestrany hrac. Vsestrany hrac 1700+ umi na vsech mapach a tohoto by urcite porazil pokud by se hralo vic map. I presto maji stejny rating. Nespravedlnost? Ne, rating. Vas nazor? cool.gif
Platon
MSN rating neni spravedlivy - duvod - da se s nim velmi jednoduse manipulovat. Staci mit kamarada a PT je na svete.

co se tyce primo vysky ratingu, tak 1800 se da nahrat v pohode na hracich s nizsim ratingem, staci jen proste mit dost trpenlivosti a hledat hrace s podstatne nizsim ratingem, kteri jsou ochotni hrat.

Je rating 1700 a 1700, casto se vam urcite stava, ze hrajete s typkem co ma treba 1700 a klepnete ho jak nic, pricemz podminky na mape jsou stejne a nekdy hrajete s jinym hracem co ma 1700 a at se snazite sebe vic hraje o tridu lepe..

k tem mapam...jsou hraci kteri maji nejaky rating jen z jedne mapy a na jinych mapach jsou totalne mimo, pak jsou samozrejme hraci kteri umi vsehcny mapy, civilizace. Pak je tu taky vec toho ejslti hrajes duely nebo tymovky, ratingu jakeho bys nikdy nedocilil v duelech snadno dosahnes v tymovkach, ci naopak.

Zaverem: Rating neni prisli spravedlivy a nevyjadruje az zas v takvoe mire kvalitu jednotlivych hracu. Urcujici jsou turnaje, tam se ukazuje, ktery machr ma vazne rating zaslouzeny a ktery to jen nahral se stestim....
_Corp_kemis
Jo souhlasim s tim ze rating neni objektivni.Ja mam 1612 ale sam osobne si myslim ze mam urcite navic,ale pak prijde smolnej den,hraju se 2 co maj 1650 jednoho dam uplne v pohode a druhej i kdyz vim ze sem hral opravdu dobre me da.Je to trosku divny,no pak mi napise ze je to smurf a je to jasny.Jak rikam,ja osobne si zahraju hry s lidma co maj nad 1700 a ze by byly nejak moc dobry proti mejm 1612 to se teda rict neda.
</BC\>PeerAgE
Souhlasim s vama. Tak k cemu je rating? cool.gif
.biTcH^^
k machrovani
</BC\>PeerAgE
bad answer tongue.gif
Tezca
je k tomu aby tam bylo co nejvic lidi :) lidi to spis budou hrat kdyz si kdokoliv muze prohlidnout jejich uspechy ;]
nex_S8AN111
Tak k tomuhle bych se taky rad vyjadril. Rate na msn je pro vetsinu hracu na cesky scene arabia rate...a do tech 1750 bych rek ze to je vice mene nahrany na arabce ale kdyz pak hrajete s jakymkoliv cechem kdo opravdu hraje s lidma se stejnym ratem tak je pak videt skill uz i na jinejch mapach....msn rate je vice mene arabka rate aspon pro me....Coz bylo videt treba na posledni lance na ktery hoodne lidi ktery sem pisou nebylo...snoopy,chame,xan,drat,arawn,sopouch,enemy a tak dale vsihcni ukazli ze hrat umej na vsem"""
<MoC>Putana
hmm . podle me je rating nespravedlivy. a to z nekolik duvodu : Jak uz jsem si zde precetl nejake nazory ostatnich , tak souhlasim s tim , ze rating se da v poho udelat na mene ratingovych hracich . Take je to o stesti , jak se protivnikovi dari , nekdy muze suxovat a podobne . Jeste je to ale o tom , o msn bugach ( parkrat se mi staly ) , ze vyhraju a muze se vam pricist inc nebo prohra.. Hodne dobrych hracu ma na ceske aoe scene umely rating ( hlavne ja .-) ) . Napr Error : Me rikal , ze mi u MoC konci nejaky termin a ze nemam 1700 , tak ze mam jit nahrat 1700 na 1500 . Podle meho nazoru nehraje na skill 1700 , coz ani ja , tak nevim proc mi tady toto rika . Ja nemam rad , kdyz si nahravam umely rating a kdyz mi nekdo rika, ze si ho mam nahrat na lamerovi ..

Tot vse . Rating je hodne klamavy a soudit hrace , jak jsou dobri podle ratingu , tak takhle by se to nemelo delat ..

GL playeri
</BC\>PeerAgE
puty, ted ti nerozumim, jako ze ma nekteri MoC hraci umely rating?
.biTcH^^
spis jen eror :-)) j/k
<MoC>Putana
no peere , nechci to takhle rict ,jako ze by meli umely ratingy .. ale stve me to , ze kdyz mi nekdo rika, ze mam malej rating a vim , ze on sam na ten rating co ma nahratej nehraje .. dou you understand me ?? .-) tim nechci srazet errora nebo tak
.biTcH^^
QUOTE(<MoC>Putana @ 14.01.2004, 21:16)
dou you understand me ??

putana je uplnej aglitchan
<MoC>Putana
lol fu 11 , ja ti dam anglitchana :pirate: :haha:
.biTcH^^
omg nespamuj
Phx_SharK_
Mno ja si myslim ze rating sam o sobe je spravedlivej,akorat lidi co hrajou na rated chtej mit vysoky raty tak nekteri hrajou s lamama a na tom ratu to je videt kdz ma nekdo 30vyher2 prohry rate1700 tak je jasny ze nehraje s lepsima ratama nez ma on sam ale zase nemuzete vedet proti jakejm hracum hraje ten dotycnej co ma 17++ a vy s nim date.Jinak kdyz si vemu,ze jeden hrac ma 18++ a druhej 17++ nemusi byt pravda ze ten 18++ je lepsi.
Phx|Predator
No,ja jsem jednou behem chvilky mnel z 1580 na 1650,stalo se mi to ze jsme porazil 1650 a prohral s 1620..... proste smurfu je strasne moc....

Potom mne stve to,ze kdys jsem hral (prvni hru mnel jsem 1600) proti nejakej lamne co mnela rating 1550 a hnedka asi po 5 minutach hrani jsem vedl o 2 stovky..... no,tak se odpojil ja dal ready a ono mi to ODEBRALO body....... lol,nevim co to bylo,ale fakt mi je to odebralo....... docela svinarna........
</BC\>PeerAgE
predy: jo, to se mi stalo taky, sebralo mi to 50bodu....
sporty: Rating je spravedlivej, jen lidi, kteri ho pouzivaji, se chovaji nespravedlive? Na tom neco bude. Ale i tak se muzu chovat spravedlive a hrat jen arabku, a presto je ten rat nespravedlivej- zamotanej kruh cry.gif
venom_Pif
Predy: to je zajímavý-tohle se stane jen když máš 5,10,15... incompletes (teda aspoň mě). Třeba tě ti admini nemaji rádi a tak ti za strhnou body za každej incomplete biggrin.gif
Phx|Mikulíšek
Podle mě je rating k ničemu (vpoctatě to co jste tu psali)
to že je to arabia rating je prostě fakt, protože se takřka nic jinýho nehraje (ok, hraje se Michi atd.,ale to nei standart mapa)
Osobně hodnotim lidi podle ratingu, ale jen ve spojitosti s odehranymi hrami... prostě si vážim víc někoho s 500 hrama played a ratingem 1650 než někoho s 1700 a gp 50
</BC\>PeerAgE
njn ale i tak muze byt ten 1700 lepsi, je to proste kruh :woot:
Phx|Mikulíšek
zatim sem se nesetkal s kvalitnim bodovym systemem
nex_S8AN111
Nikdo s moc nema nepoctive nahranej rate!!!NIKDO o errorovi jedinym nevim ten mozna jo vsihcni ostatni porazej hrace se svym ratem!!nekdy i vyssim :-) sopouch mi dal kotel kdyz sem sel gota :-)
_Corp_kemis
LoL Satane,ja mam 1612 a taky obcas porazim hrace se stejnym ratingem :)No obcas i nejakyho toho MoCaka s vyssim ratem,ale to maj asi spatnej den :whistling:
</BC\>PeerAgE
lol
Phx|Mikulíšek
No na druhou stranu se většina z nás mýlila, že MoC nepatří mezi top czech klany... teď se ukazuje, že Platonova předtucha byla správná a čert vem nějaký rating.
</BC\>PeerAgE
to nemela byt predtucha ale hodnoceni klanu v danou chvili...
Platon
Ja se uz jen smeju...

Kdyz si prectu znovu prispevky nekterych jedincu a podivam se co se stalo s odstupem tech nekolika tydnu tak je vic nez dobre videt to pokrytectvi a demence....
_Corp_kemis
Sakrys,ja se taky jen smeju :) tohle forum je docela, obcas, porad prdel
</BC\>PeerAgE
..
.biTcH^^
QUOTE(</BC\>PeerAgE @ 01.02.2004, 22:10)
..

...
BC_Burn_CZE
Tak nevim ohledne rattingu na msn to neni opravdu dobre resene daleko lepsi styl je podle me v AoM na ESO serveru kde proste anjde auto soupere po kliknuti na QUICK a najde to v tom pribliznem rattingu jako mate vy nebo tym
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.