Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Lineage 2
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Yer
ja osobne na cesky serveru dktech prestal hrat ted hraju na
idragonu
mam tam 49 lvl a su tam v ceskym klanu
Yer
fakt nikdo nikde? sad.gif mozna vim tak o jobahovi kde hraje biggrin.gif ale ze by nikdo neparil tudle skvelou MMORPG no to snad neeee teehee.gif
collak
Bejvávalo já i Brojler jsme hráli, ale s příchodem World of Warcraft to padlo. Btw mám pocit že mu ještě dlužím asi půl mega worship.gif
Yer
heh by ses divil kolik mi dluzi kamosi biggrin.gif
3hnd
QUOTE(>[DS]<Yer @ 02.05.2005, 15:41)
ja osobne na cesky serveru dktech prestal hrat ted hraju na
idragonu
mam tam 49 lvl a su tam v ceskym klanu
[right][snapback]86037[/snapback][/right]

zdravim mam tu hru asi mesic nevim jak se dostat na nejaky servr muzes mi pomoct precetl sem si tu stranku kterou si posilal na 4um a nejak sem ji nepochopil vubec nevim co mam napsat ve hre abych se dostal na ten servr jestli budes mit trochu casu tak mi prosim napis na icq 324-371-480 diky worship.gif
Yer
tak a mas to tam biggrin.gif
Dodanek
hh... lineageII rulezzz :)

dktech, lvl 33+ rogue, clan eidolon, nick dodanek1
Yer
o tobe ja vim smile.gif uz sem te tam nekolikrat videl ale na dktechu me to nebavi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Dodanek
QUOTE(>[DS]<Yer @ 21.05.2005, 18:24)
o tobe ja vim smile.gif uz sem te tam nekolikrat videl ale na dktechu me to nebavi biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
[right][snapback]94411[/snapback][/right]


jo hochu, vcera jsem narazil na zajimavej server, sice C1, ale rate 500x na exp biggrin.gif prvni potvora = 9 lvl
Rudegast
Nevite o nákym jinym českym(slovenskym to je uplne jedno) serveru nez je Dktech?
L2 hraju asi 2tejdny a strasne me sere ze jim to furt strasne pada ale neznam jiny servery... sad.gif sad.gif sad.gif
Yer
no co ja vim tak dktech ted uz moc nepada thumbsup.gif no ja zadnej ceskej uz neznam ani slovenskej
Yer
QUOTE(Dodanek @ 22.05.2005, 23:31)
jo hochu, vcera jsem narazil na zajimavej server, sice C1, ale rate 500x na exp  biggrin.gif  prvni potvora = 9 lvl
[right][snapback]95225[/snapback][/right]

posli mi link biggrin.gif
Nerubian
Hmmm Odina sem už neviděl ani nepamatuju ten je s tim servrem asi dobře na prášky.
Dodanek
njn logika dktechu: udelej neco tak, aby to fungovalo, nech to tyden fungovat a pak tam pridej dalsi veci, kvuli kterym to zase mesic fungovat nebude... a zase to stejny
Dodanek
njn logika dktechu: udelej neco tak, aby to fungovalo, nech to tyden fungovat a pak tam pridej dalsi veci, kvuli kterym to zase mesic fungovat nebude... a zase to stejny
Bojler
QUOTE(-Nerubian- @ 26.05.2005, 00:00)
Hmmm Odina sem už neviděl ani nepamatuju ten je s tim servrem asi dobře na prášky.
[right][snapback]96409[/snapback][/right]


Myslim ze se jim to ustalilo, vcera prej trhli rekord 600 lidi.
Yer
bracha zna odina ze zakladky biggrin.gif






to se teda maj wow.gif tam kde hraju sme vcera dali 650 thumbsup.gif
Nerubian
njn dřív se Odin staral hlavně o hernu (asi 25 kompů) - pořádal turnaje, noční LANky apod. ale poslední dobou to nějak utichlo a DKtech se motá už jenom kolem LII (nic proti).
Nerubian
Sakra koukam že sem jednu LANku nedávno prošvihnul FOTKY sad.gif
Yer
a kua to sem taky prosvih:((


P.S to psal bracha biggrin.gif
Nerubian
QUOTE(>[DS]<Yer @ 30.05.2005, 16:22)
a kua to sem taky prosvih:((
P.S to psal bracha biggrin.gif
[right][snapback]98337[/snapback][/right]

A brácha má nick ? whistle.gif
Yer
kdee?? biggrin.gif
Nerubian
QUOTE(>[DS]<Yer @ 01.06.2005, 19:31)
kdee?? biggrin.gif
[right][snapback]99375[/snapback][/right]

Tak obecně kterej nejčastějš používá - třeba nafórech apod.
Yer
ehm toho asi neznas moc na forech neni jinak Zooso thumbsup.gif
Nerubian
QUOTE(>[DS]<Yer @ 02.06.2005, 19:29)
ehm toho asi neznas moc na forech neni jinak Zooso thumbsup.gif
[right][snapback]99896[/snapback][/right]

Tak to fakt ne biggrin.gif
pstrosikcz
AHOJTE HLEDAME NOVE LIDI DO CLANU A NA SERVER WcA SNAD SE TU NEKDO NEJDE KDO BY SEL NA WcA NASE STARNKY JSOU http://ELVENPATH.IC.CZ TAK NAM NAPISTE DO BOOKU A NEBO NA MUJ MAIL PETR.SMIGA@CENTRUM.CZ DIKY MOC PREDEM ZA KAZDOU OSOBU BUDEM RADI jinak stranky serweru kde si muzete stahnout patch a zaregistrovat je http://www.wca.com.ve/
d!xXx[cz]
QUOTE(pstrosikcz @ 26.01.2006, 11:32) [snapback]185408[/snapback]

AHOJTE HLEDAME NOVE LIDI DO CLANU A NA SERVER WcA SNAD SE TU NEKDO NEJDE KDO BY SEL NA WcA NASE STARNKY JSOU http://ELVENPATH.IC.CZ TAK NAM NAPISTE DO BOOKU A NEBO NA MUJ MAIL PETR.SMIGA@CENTRUM.CZ DIKY MOC PREDEM ZA KAZDOU OSOBU BUDEM RADI jinak stranky serweru kde si muzete stahnout patch a zaregistrovat je http://www.wca.com.ve/

To je na nic ten server je nakej argentinskej ci co a navic jede jeste na C3 thumbsdownsmileyanim.gif

Pokud najdete lepsi server sel bych to zkusit ...

Jinak vsem doporucuji tenhle seznam serveru biggrin.gif

http://l2.hopzone.net/

Je tam super info o kazdym serveru a zjistite tam dokonce statusi takze super prehled ...

A hlasujte tam pro Dark Legion whistle.gif
MaXx
Děte se bodnout s Lineagem,berete nam lidi z FREELANCERA! cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif frusty.gif pinch.gif ohno-smiley.gif sad.gif
A to neni fééééér! frusty.gif dizzy.gif
Samozvaný král Jelimán
QUOTE(Dodanek @ 22.05.2005, 22:31) [snapback]95225[/snapback]

jo hochu, vcera jsem narazil na zajimavej server, sice C1, ale rate 500x na exp biggrin.gif prvni potvora = 9 lvl

na servru www.la2.bvx.cz/ely je rate exp 1000x thumbsup.gif

Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.