Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Battlefield 2
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Acoch
Tak co, co říkáte na BF2? Dobrý? Božský? SUPANÁHUL?
Čekal jsem, že to bude "jen" vylepšený BF:Vietnam, ale výsledek mně NAPROSTO překvapil a uchvátil. Asi nejlepší je systém velení a družstev(squads). Tohle není hra pro osamělé střelce, tady poznáte jak silné jsou informace o bojišti( které vám poskytuje velitel nebo jiné družstvo) a dobrá spolupráce VŠECH hráčů. NE tohle není opravdu hra pro osamělé střelce, takhle vypadá válka a nejlepší taktická hra dneška.
-=Stardust=-
zatim sem nepařil..
nechce se mi stahovat demo
ale někdy určitě zapařim
Bojler
Je to pecka :-)

Skoda ze EA nenechali udelat dedikovanej server, spustitelnej s parametrama (respektive klienta, hru), takze timto odpada moznost to pridat na GZ.
Acoch
QUOTE(Bojler @ 16.06.2005, 13:29)
Je to pecka :-)

Skoda ze EA nenechali udelat dedikovanej server, spustitelnej s parametrama (respektive klienta, hru), takze timto odpada moznost to pridat na GZ.
[right][snapback]104076[/snapback][/right]

no, já už si předobjednal dva kousky, takže jakmile dorazí, hurá do světa. GZ mi posloužila jako odrazový můstek a za to jí děkuji, takže nashle a na viděnou někde "venku" na BF2 serverech.
SneakerXZ
QUOTE(Bojler @ 16.06.2005, 13:29)
Je to pecka :-)

Skoda ze EA nenechali udelat dedikovanej server, spustitelnej s parametrama (respektive klienta, hru), takze timto odpada moznost to pridat na GZ.
[right][snapback]104076[/snapback][/right]

Třeba to přidaj v budoucnu napiš jim na email, že bys chtěl aby toto přídaly.
zzip
taková technická biggrin.gif dá se to demo i multiplayer innocent.gif ta volbe tam je ale nějak na to nemužu přijít sad.gif holt angličtinou nevládnu teehee.gif
Acoch
QUOTE(zzip @ 16.06.2005, 19:55)
taková technická biggrin.gif dá se to demo i multiplayer innocent.gif ta volbe tam je ale nějak na to nemužu přijít sad.gif holt angličtinou nevládnu teehee.gif
[right][snapback]104185[/snapback][/right]

Pokud myslíš spustit MP, tak to je v menu Multiplayer možnost Start local(ale jen na lokálku, že jo). Možnost Rent server bude asi na inetový server, se zakládáním jsem si nehrál, na to nemám dost silný komp.
zzip
no šlo o to jak se připojit na jinej server ale už jsem to zmáknul clapping.gif
rodier
all seeing eye uz ma BF2 DEMO filter, takze nekdo vykoumal jak to spoustet pres prikaz. Jdu zjistit jak to udelali a napisu to sem


..ale full verzi to bude jen na hracich jestli si to zakoupi tolik lidi aby to melo smysl provozovat.


edit

hmm zvlastni.. tak ASE se snazi spustit toto:
+menu 1 +fullscreen 1 +joinServer IP:PORT
ale zaroven vam zobrazi dialog ze z ASE se hra neda spustit. to nechapu .. bohuzel mi account server hlasi refuge connection.. asi uz se s Demem neda hrat protoze vysla FULL ..
Acoch
Tady máte recenzi (nebo jen první dojmy) z plné verze.

edit: jinak info čerpám tadyhle. have fun thumbsup.gif
ještě jeden edit: trošku rozsáhlejší recenze
Zdama
QUOTE(Bojler @ 16.06.2005, 13:29)
Je to pecka :-)

Skoda ze EA nenechali udelat dedikovanej server, spustitelnej s parametrama (respektive klienta, hru), takze timto odpada moznost to pridat na GZ.
[right][snapback]104076[/snapback][/right]


No ja tedy nevim, ale na strankach EA je odkaz na tzv. Standallone server pro BF2, coz samo o sobe znamena ze je dedikovany....... ma asi 35 MB, jsou StnAL pro Win i Lin, jestli je spustitelny s parametrama nevim, zkuste na to mrknout. Myslim ale, ze je tam o teto moznosti zminka.
Acoch
Takže chlopci a dívenky, dneska mi přišla origoška, takže sem co nejdřív hodím nějaký postřehy a dojmy. Žel, shodou okolností musím dneska do rachoty na noční, takže to bude chvilku trvat, ale zmínim sem alespoň první dojem, který je z intra: asi takhle, kouknul sem na něj dvakrát a budu koukat pořád :)
Acoch
Takže první zkušební pařku mám za sebou a musím říct, že je to opravdu skvělá gameska. Plná verze je ještě o něco lepší než slibovalo demo, nejůžasnejší a zároveň největší motivace ke hraní jsou hodnosti a vyznamenání. Ty získáváte opravdu za vše, co na bitevním poli uděláte, a? už jako medic, lečící zraněné, nebo jako support, doplňujíc munici par?ákům v týmu.
rodier
mne prijde ze ta demomapa je ze vsech nejlepsi.. takova ani mala ani velka.. je tam vsecko jak ma bejt... nevim no.. fakt mi prijde best.
ostatni sou takove nic moc. cekal jsem ze budou vsecky stejne kvalitni
tamta ma mesto i vodu.. letadla.. helikoptery.. stredni velikost.. dobrou stavbu ulic.. navic ranked sou porad full :-(
maSS
no nemyslim si, temer vsechny mapy jsou super. Tahle gameska mne prijemne prekvapila.
maSS
jinak pokud mate ke hre co rict, popripade muzete poradit ostatnim tak http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=205
ProX!m!ty
JJ, tahle hra je vážně super. Konečně mám plnou a pařim co to dá. Jen mě štve, že na serverech je plno lam, kteří všem zbytečně kazí jinak skvělý prožitek ze hry.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.