Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Turnaje
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Soldier of Fortune
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Falty
QUOTE(KillDalos @ 13.04.2006, 15:20) [snapback]242579[/snapback]

S tím sem trošku počítal, a proto sem vymyslel tento systém. Všechno potřebné je popsané na obrázku. možný systém turnaje Jen jsem tam zapomněl napsat, že do kvalifikace se přihlašují dvojice jaké chcou.


zajímavý nápad, odkaz nejde
mycky
QUOTE(Falty @ 17.05.2006, 05:53) [snapback]271552[/snapback]

zajímavý nápad, odkaz nejde

Předtím šel.. a docela se mi ten systém zamlouval:-)
KillDalos
Nechtěl bych do toho adminům moc kecat, ale podle mě je teď nejlepší čas na turnaj. Pomalu se vrací hráči ze straré GZ a přibilo mnoho nových nadějných hráčů, kteří mají chu? hrát. Myslím si že takovej turnaj by tomu docela hodně přispěl.

QUOTE(Falty @ 17.05.2006, 05:53) [snapback]271552[/snapback]

zajímavý nápad, odkaz nejde

Odkaz nešel, protože klan SP má nový web a na tom už je ten systém znovu vystaven.www.sk8p.wz.cz
+-=
No nevim , ale Faltyho sem na foru neviděl dlouho :) (neni náhodou furt někde pryč ? )
Barix má asu furt dost práce.
A mycky asi sám založit turnaj nemůže :)
Wisbi
QUOTE
' date='11.06.2006, 18:56' post='292812']
No nevim , ale Faltyho sem na foru neviděl dlouho :) (neni náhodou furt někde pryč ? )
Barix má asu furt dost práce.
A mycky asi sám založit turnaj nemůže :)

tak si o udelame sami thumbsup.gif
mycky
Uspořádat by to šlo.. ale né s polečně s GP.. Falty přestavuje byt a Barix? TO NEVÍM.. Stačil by 4fun turnaj.. Já bych si zvolil "pomocného" admina který by kontroloval zápasy.. hrát by šlo na GP:-) akorát by jsme proto museli udělat samostatný web..:-) a udělali by jsme to jak navrhoval dalos..
KillDalos
QUOTE(CrazyMycky @ 21.06.2006, 15:01) [snapback]300784[/snapback]

Uspořádat by to šlo.. ale né s polečně s GP.. Falty přestavuje byt a Barix? TO NEVÍM.. Stačil by 4fun turnaj.. Já bych si zvolil "pomocného" admina který by kontroloval zápasy.. hrát by šlo na GP:-) akorát by jsme proto museli udělat samostatný web..:-) a udělali by jsme to jak navrhoval dalos..

Pomocný admin by si zvolil pomocného admina, to je dobrý biggrin.gif thumbsup.gif
+-=
To by bylo dobrý :) Sic už tady jeden takovej turnaj byl uspořádanej . A už si nepamatuje jestli se vůbec rozběhl :)
Falty
Turnaj DM 1vs1 bude někdy září/říjen, možná stihnem ještě někdy před vánocemi turnaj teamů. Dřív nic bohužel nebude. Přístup k počítači mam jen v práci a to se nedá. Pokud uděláte nějaký neoficiální, tak Vám fandim, není to sranda wink.gif
Falty
co takhle další turnaj? Hledám dobrý název pro 1on1.
mycky
ok něco zkusím ve škole. Tam stejnak bude dneska nuda..
^90^Punisher(=PV=)
bude to na ceny ?
KillDalos
QUOTE(Falty @ 12.10.2006, 05:52) [snapback]379507[/snapback]

co takhle další turnaj? Hledám dobrý název pro 1on1.

Tak to je paráda, taky zkusím něco vypotit.
Falty
JJ ceny budou už jsem se o tom bavil s Boilerem. rolleyes.gif
!.George.!
QUOTE(Falty @ 13.10.2006, 07:19) [snapback]379932[/snapback]

JJ ceny budou už jsem se o tom bavil s Boilerem. rolleyes.gif


Tak to se nejspíš přihlásí hodně hráčů a jaký budou ty ceny??
Falty
Tak zatím mě napadlo tohle:

To the last bullet
Too little amno
Arena
Bastard Cup
Inferno 2006 - too little amno
Inferno: too little amno
Inferno: to the last bullet
Bloodfest

Jinak, aby se to odlišilo od KB, tak zbraně nepůjdou dobijet. :)

QUOTE
!.George.!' date='13.10.2006, 08:01' post='379939']
Tak to se nejspíš přihlásí hodně hráčů a jaký budou ty ceny??


Jako u předchozích turnajů pro SoF. I když Boiler psal, že jsou na tom teď se zázemím pro turnaje podstatně hůř.

Ale kdyby se našel nějaký sponzor SoFu nebyl bych proti. Tím myslím podnikatele (fyz. nebo právnickou osobu), která by SoF na GP podpořila, třeba formou darů pro vítěze, které se dají odečíst jako položka od zisku při placení daní. Stvrzenka by se nějak sehnala.
flecck
QUOTE(Falty @ 13.10.2006, 13:31) [snapback]380039[/snapback]

Tak zatím mě napadlo tohle:

To the last bullet
Too little amno
Arena
Bastard Cup
Inferno 2006 - too little amno
Inferno: too little amno
Inferno: to the last bullet
Bloodfest

Jinak, aby se to odlišilo od KB, tak zbraně nepůjdou dobijet. :)
Jako u předchozích turnajů pro SoF. I když Boiler psal, že jsou na tom teď se zázemím pro turnaje podstatně hůř.


hem.....to bude good smažba bez naboju se tam za chvili budem honit s nozema, a ještě o to víc lidi budou smažit mikrem (bere málo nábojů) a vsichni budou nasraný :)
dál se mi líbí
-To the last bullet
a jeden můj příspěvek
- Violent Execution
^90^Punisher(=PV=)
a nebo Headshot or Die :)
mycky
Falty a jak se to bude hrát.. skupiny.. nebo všicí proti všem..
BariX
A lot of skull wink.gif
^90^Punisher(=PV=)
mam jeste jednu otazku nedalo by se pribalit za 1-3 misto tricko k vyhre ?
KillDalos
QUOTE(^90^Punisher(=PV=) @ 13.10.2006, 21:55) [snapback]380348[/snapback]

mam jeste jednu otazku nedalo by se pribalit za 1-3 misto tricko k vyhre ?

OMG puni buď te rádi, že vůbec něco dostanem a že nějaký turnaj bude.
flecck
QUOTE(^90^Punisher(=PV=) @ 13.10.2006, 21:55) [snapback]380348[/snapback]

mam jeste jednu otazku nedalo by se pribalit za 1-3 misto tricko k vyhre ?


grrr.gif
pevně doufám že na začátku chytneš Xzibita tongue.gif
Falty
No s tím tričkem to asi nedopadne můžu být rát, že budou nějaký prizes. Hodil by se sponzor, jak jsem psal víš. Zkoušel jsem i tryčko pro vítěze KB, ale to neprošlo. Počítal jsem s tím, že by se to od nového roku vynulovalo a rozjeno na rok nebo půl roku s cenou nebo cenami pro vítěze. Nějak nám to tam umírá. whistle.gif
^90^Punisher(=PV=)
QUOTE(Falty @ 14.10.2006, 14:34) [snapback]380635[/snapback]

No s tím tričkem to asi nedopadne můžu být rát, že budou nějaký prizes. Hodil by se sponzor, jak jsem psal víš. Zkoušel jsem i tryčko pro vítěze KB, ale to neprošlo. Počítal jsem s tím, že by se to od nového roku vynulovalo a rozjeno na rok nebo půl roku s cenou nebo cenami pro vítěze. Nějak nám to tam umírá. whistle.gif

jj to by bylo good .KB pomalu umira a odcitani bodu nefunguje
+-=
Takže s cenou za poslední místo nemám počítat jo ? wow.gif
BariX
A sehnat sponzora pro SoF cup taky není žádnej med :)
+-=
Název "Bang Bang" asi zamítnete co ? :)
Falty
QUOTE
' date='14.10.2006, 15:05' post='380650']
Takže s cenou za poslední místo nemám počítat jo ? wow.gif


Co kulka do týla, že by jsme ti to ulehčili. :D
flecck
QUOTE
' date='14.10.2006, 18:28' post='380752']
Název "Bang Bang" asi zamítnete co ? :)


juuu, a nebo co takhle "čity čity bang bang" biggrin.gif
+-=
QUOTE(flecck @ 16.10.2006, 13:09) [snapback]382012[/snapback]

juuu, a nebo co takhle "čity čity bang bang" biggrin.gif

Nu ale "Bang Bang" je 100% originální :D
Falty
No asi chcete mít ten turnaj ještě letos, tak by to chtělo zapnout mozkovny. Ještě by to chtělo nějaký dobrý vtip o zbraních nebo munici.
flecck
QUOTE(Falty @ 18.10.2006, 08:19) [snapback]383089[/snapback]

No asi chcete mít ten turnaj ještě letos, tak by to chtělo zapnout mozkovny. Ještě by to chtělo nějaký dobrý vtip o zbraních nebo munici.


ok, potkají se mpg s brokovnicí a mpg říká : dáš si párek? a brokovnice odvětí, děkuji ty náboje tam opravdu nebyli
LoooL
biggrin.gif
mycky
mám sponzora.. Skype xtel.cz ... na podmínkách se asi domluvíte falty ne?
Falty
QUOTE(mycky @ 18.10.2006, 10:50) [snapback]383118[/snapback]

mám sponzora.. Skype xtel.cz ... na podmínkách se asi domluvíte falty ne?


Informace o možném sponzorovi je pravdivá, ale ja osobně počkám až budou ceny pro vítěze připraveny k odeslání. Vše je v jednání mezi Skype xtel.cz a vedením GP. Pro hráče z toho vyplývá, že se bude hrát o zajímavé ceny. Trochu hodnotnější než nabídlo GP, ale hlavně to bude něco jiného než na co jsou sběratelé mechanik a sluchátek od GP (GZ) zvyklý. wow.gif

Tímto bych chtěl veřejně CrazyMyckymu poděkovat za nalezení korektního sponzora pro náš turnaj!
mycky
dík.. ale sehnal sem ho protože je to i náš sponzor klanu:-)
+-=
3x Hurá :) Sice nic nevyhraju ,ale aspon malá možnost tu je :)
flecck
QUOTE(mycky @ 18.10.2006, 17:00) [snapback]383265[/snapback]

dík.. ale sehnal sem ho protože je to i náš sponzor klanu:-)



hmm.......dobrá práce thumbsup.gif
Mc.J@ck
JJJJJJJJ vsechno je sqvely.....konecne se neco bude dit....dobra vec....mycky se vyznamenal......konecne poradna KB......nasadte poradne trenky protoze zazijete krutry peklo ve hre....:)....zadny strachy to sou jen zerty...uz zamoc nestojim...:)....A nejakej ten vtip....vubec nevim co mam vymyslet, ale neco zkusim:pokrocim u flecckoveho tematu....potka MC s mikrem FLICCKA s mikrem a hadejte co se stane....MC se netrefi a FLECCK se netrefi...kua drat co se deje, proc dnes tak lamime???...kde jsi MC nemuzu te najit....kde kempis....mlask tady FLECCKU
Falty
Tak pravidla turnaje jsou připravený. Teď se čeká až dojdou do redakce ceny pro vítěze. Potom uděláme banner a vložíme článek a můžem rozjet registraci. biggrin.gif
Wisbi
QUOTE(Mc.J@ck @ 18.10.2006, 20:43) [snapback]383438[/snapback]

JJJJJJJJ vsechno je sqvely.....konecne se neco bude dit....dobra vec....mycky se vyznamenal......konecne poradna KB......nasadte poradne trenky protoze zazijete krutry peklo ve hre....:)....zadny strachy to sou jen zerty...uz zamoc nestojim...:)....A nejakej ten vtip....vubec nevim co mam vymyslet, ale neco zkusim:pokrocim u flecckoveho tematu....potka MC s mikrem FLICCKA s mikrem a hadejte co se stane....MC se netrefi a FLECCK se netrefi...kua drat co se deje, proc dnes tak lamime???...kde jsi MC nemuzu te najit....kde kempis....mlask tady FLECCKU

jinak normalni ? whistle.gif ...jinak uz se tesim na turnaj jestli sezenu SOFa dizzy.gif ..a pak to pojede a skoncim na poslednim miste... thumbsdownsmileyanim.gif



Falty je vubec nejaka cena za posledni krasne vybojovany misto? thumbsup.gif
mycky
QUOTE
!Johnny!' date='20.10.2006, 15:50' post='384254']
jinak normalni ? whistle.gif ...jinak uz se tesim na turnaj jestli sezenu SOFa dizzy.gif ..a pak to pojede a skoncim na poslednim miste... thumbsdownsmileyanim.gif
Falty je vubec nejaka cena za posledni krasne vybojovany misto? thumbsup.gif

j všichni ti budou říkat lamo:D to by měli dát na první místo:-)..
Falty
Pokud ti někdo říká lamo většinou je sám lamer jako prase. Poslední být nemůžeš. První odpadnou ti co se na to vykašlou.
rAs!
Taky si myslím, že poslední neskončíš biggrin.gif .
KillDalos
QUOTE(hacker.rAs! @ 23.10.2006, 09:26) [snapback]385829[/snapback]

Taky si myslím, že poslední neskončíš biggrin.gif .

Přesně tak poslední skončím já, protože jsem strašný trémista a nervák.
rAs!
No tak tréma je jedna věc a skill taky smile.gif .
Falty
Co se vám zdá lepší "entrance to the SoF" nebo "gate to the SoF"? Teď mluvím o jedné nejmenované mapě. biggrin.gif
flecck
QUOTE(Falty @ 25.10.2006, 07:18) [snapback]386962[/snapback]

Co se vám zdá lepší "entrance to the SoF" nebo "gate to the SoF"? Teď mluvím o jedné nejmenované mapě. biggrin.gif


gate
^90^Punisher(=PV=)
QUOTE(Falty @ 25.10.2006, 07:18) [snapback]386962[/snapback]

Co se vám zdá lepší "entrance to the SoF" nebo "gate to the SoF"? Teď mluvím o jedné nejmenované mapě. biggrin.gif

taky myslim gate
!.George.!
QUOTE(Falty @ 25.10.2006, 07:18) [snapback]386962[/snapback]

Co se vám zdá lepší "entrance to the SoF" nebo "gate to the SoF"? Teď mluvím o jedné nejmenované mapě. biggrin.gif


jj gate
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.