Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Turnaje
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Soldier of Fortune
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Falty
No, tak vzhledem k tomu, že jsem dost vytížený nebudu to přehánět. Zatím jsou předběžně dojednány turnaje:

prosinec 2005 - Arzenal, skupiny po 10 - Apocalipse FUN!
leden/únor 2006 - CTB 2on2 - Winter Base Cup
??? - DM(Sniper), skupiny po 10 - Hidden evils FUN!
??? - Arzenal, skupiny po 10 - DeLuxe Massacre FUN!

FUN (free for fun) turnaje jsou bez cen. Arzenal nebo Snipe turnaj sebou přinese nový mappack. Se skupinovými boji si nejsem zcela jistý, je možné, že to bude CTF nebo varianta 3vs3 uvidíme. Prní měsíc reg., druhý se bude hrát. Pravidla skupinových bojů nejsou ještě stanoveny. Názvy turnajů také ne. Klidně můžete něco navrhnout. biggrin.gif
BariX
Vzhledem k tomu že se první turnaj jmenoval First blood tak ten druhý turnaj by se mohl jmenovat Second Blood rolleyes.gif
BariX
Jo a ještě bych navrhoval udělat turnaj v modu Arzenal ten je totiž hodně oblíbený thumbsup.gif
Falty
Jo to máš pravdu ten jsem chtěl hodit teď , ale nějak to nedopadlo. Pro rychlý turnaj na měsíc je nejlepší. Určitě něco takového bude. teehee.gif
Falty
QUOTE(BariX @ 17.06.2005, 18:01)
Vzhledem k tomu že se první turnaj jmenoval First blood tak ten druhý turnaj by se mohl jmenovat Second Blood  rolleyes.gif
[right][snapback]104390[/snapback][/right]

Máš pravdu, taky mě to napadlo, ale má to už trochu jiný význam zatim to nechám jako pracovní název pokud někoho nenapadne něco lepšího.
Rashka
Co takhle Soldier of GameZone?? whistle.gif
(Doufam, ze mi GameZone za tento bozi nazev posle aspon nejaky triko, ale nove RAMky by se hodily vic)
BariX
QUOTE(Rashka @ 29.06.2005, 19:37)
(Doufam, ze mi GameZone za tento bozi nazev posle aspon nejaky triko, ale nove RAMky by se hodily vic)
[right][snapback]109031[/snapback][/right]

No s tim trikem asi moc nepočítej.
Já zase žebrám o klíčenku ale neuspěšně sad.gif
Ale to jméne jo docela dobrý tak pro 1vs1 turnaj.
Pro 2vs2 by se spíš hodilo Soldiers of GameZone.
Ale nápad to byl dobrej Good job Soldier thumbsup.gif
Falty
QUOTE(Rashka @ 29.06.2005, 19:37)
[right][snapback]109031[/snapback][/right]

No asi zatim zůstanu u Second Bloodu blush.gif
black.tulip
IMHO second blood je nic moc název, 1st blood se aspoń používá v mediích apod., ale 2nd blood hmm :X
Falty
Teď mě napadly celkem dva dobrý názvy pro DM turnaj: Hard Target a Kiss of Death. Co vy na to? blush.gif
Falty
A taky přemýšlim o snipe turnaji, ale tady si nejsem jistý jaká bude účast whistle.gif
Falty
CTB je sravedlivější a máme na něj více vhodných map. V CTF při tohle počtu (2on2) může vyniknou jeden silný hráč. Vyberte si sami, nechám to na Vás. worship.gif
black.tulip
QUOTE(Falty @ 21.07.2005, 18:44)
Teď mě napadly celkem dva dobrý názvy pro DM turnaj: Hard Target a Kiss of Death. Co vy na to?  blush.gif
[right][snapback]114980[/snapback][/right]

Kiss of Death mi přijde dobrý
BariX
QUOTE(Lord_British @ 24.07.2005, 22:42)
Kiss of Death mi přijde dobrý
[right][snapback]115786[/snapback][/right]

JJ a k této hře se i hodí.
Ale napdalo mě ještě jedno Sweet Kiss of Death blush.gif
PS: Brite proč si sundal ten baronuv avaratar? Ten byl mnohem lepší než tenhle.
black.tulip
nechal bych to bez "sweet"

ad avatar: víš, kdo je na tomhle avataru ?
BariX
QUOTE(Lord_British @ 26.07.2005, 19:32)
nechal bych to bez "sweet"

ad avatar: víš, kdo je na tomhle avataru ?
[right][snapback]116355[/snapback][/right]

Ne, vubec to neni poznat. Na Armstronga to nevypada tak zkusim hádat, je to .... král Artuš? biggrin.gif
NiSmo
QUOTE(Falty @ 24.07.2005, 17:49)
CTB je sravedlivější a máme na něj více vhodných map. V CTF při tohle počtu (2on2) může vyniknou jeden silný hráč. Vyberte si sami, nechám to na Vás.  worship.gif
[right][snapback]115708[/snapback][/right]

CTF je lepsi ale kecat do toho adminovi nebudu biggrin.gif PS: ja jsem M3K!nG
+-=
kdo to teda byl ??????????????????????????????????????????????????
+-=
ha 50 % na 50 %
Falty
Ohledně turnaje Kiss of Death nelze přesně určit, kdy začné. Je potvrzený, od 1.9. napsaný. Dokonce byl kvůli němu posunut jiný turnaj. V současné době se čeká až se udělá baner (grafik byl prý nemocný). Potom to Boiler (šéfredaktor) musí projít a doplnit ceny. innocent.gif
BariX
Koukám že bude docela dost velká účast thumbsup.gif
Falty
No nevim teď se začínají hlásit podivná individua a dubleři sad.gif
+-=
A kdo sou ta podivna idividua ??? biggrin.gif
Falty
No to jsou ti co se prostě někam musí příhlásit, i když nemaj v úmyslu se turnaje vůbec zůčasnit. thumbsdownsmileyanim.gif
+-=
jooo tach tich je tam hodne hlasej se ludu ktře na Sof nikdy nebyli (a nebo maj jinej nick biggrin.gif )
Falty
Tak jsem se přihlásil do turnaje taky. wow.gif Jsem zvědavý kolik lidí se zaregistruje. Record z minulého turnaje First Blood je 92 hráčů. blush.gif Uvidíme, jak dopadne Kiss of Dead a kolik jich opravdu bude hrát. whistle.gif
+-=
už jich je 82 :Đ
BariX
QUOTE(Falty @ 26.09.2005, 20:28)
Tak jsem se přihlásil do turnaje taky.  wow.gif Jsem zvědavý kolik lidí se zaregistruje. Record z minulého turnaje First Blood je 92 hráčů.  blush.gif  Uvidíme, jak dopadne  Kiss of Dead a kolik jich opravdu bude hrát.  whistle.gif
[right][snapback]140361[/snapback][/right]

Rekord možná nebude, ale zaručeně to bude pařba wink.gif
+-=
no jestli někdo přijde biggrin.gif (doufam že jo)
^4[^1V^4B^1]bajdy
Kam se zada vysledek zapasu v kvalifikaci
BariX
Pokud vím, tak je tam zadává sám Falty.
Falty
QUOTE(^4[^1V^4B^1]bajdy @ 06.10.2005, 19:45)
Kam se zada vysledek zapasu v kvalifikaci
[right][snapback]143212[/snapback][/right]

V té formě jak jsme to měli to můžu zadávat jen ja (admin). Na gz je to novinka dřív to nebylo. turned.gif
+-=
je to jenom z ty prvni skupiny ti druhy maji sice šanci ale nevešli se biggrin.gif thumbsup.gif
+-=
jinak se omlouvam za špatně přepsane nicky biggrin.gif thumbsup.gif
+-=
po me drive poražce se zvedli hodně typi na Ducha!_s biggrin.gif thumbsup.gif
BariX
wow.gif
QUOTE(+-=[cz] @ 17.10.2005, 21:29)
jinak se omlouvam za špatně přepsane nicky  biggrin.gif  thumbsup.gif
[right][snapback]146652[/snapback][/right]

A co ta chyba v tipy
ty tam máš "typi"
Falty
QUOTE(BariX @ 19.10.2005, 05:43)
wow.gif
A co ta chyba v tipy
ty tam máš "typi"
[right][snapback]147123[/snapback][/right]

jj taky jsem si toho všimnul, chtěl jsem to přepsat, ale nakonec jsem to nechal má to něco do sebe biggrin.gif
BariX
QUOTE(Falty @ 19.10.2005, 09:07)
jj taky jsem si toho všimnul, chtěl jsem to přepsat, ale nakonec jsem to nechal má to něco do sebe  biggrin.gif
[right][snapback]147143[/snapback][/right]

hehe, sem hlasoval pro tebe, aby si taky měl nějakej ten hlas. thumbsup.gif
+-=
puni nem nejak klesa thumbsup.gif (tvrdy mneky to je jedno thumbsup.gif biggrin.gif )
BariX
QUOTE(+-=[cz] @ 19.10.2005, 14:27)
puni nem nejak klesa thumbsup.gif (tvrdy mneky to je jedno thumbsup.gif  biggrin.gif )
[right][snapback]147209[/snapback][/right]

Zapoměl si na obojetný. thumbsup.gif
+-=
to je jo blink.gif teehee.gif
^90^Punisher(=PV=)
njn tady pár lidí špatně hlasovalo ;) a hlavne malo biggrin.gif chtelo by to sem nahnat vice lidi,kteri by hlasovali teehee.gif jinak diky +- za hlas worship.gif [attachmentid=5036]
+-=
8 lidi hlasovalo thumbsdownsmileyanim.gif
+-=
no tohle neni k turnaji ale klan Cech Elite přijmul noveho hrače [CE]XzidiT ktery podle mne kdyby hral v turnaji by vyhral start cil mne rozdrtil 30:4 thumbsup.gif s Punisherem prej uz hral nevi sice vysledek ale naš Puni prej prohral cry.gif whistle.gif worship.gif (kdyžtak mi oznam jak to dopadlo myslim tim dej si s nim official duel) no ale bliži se (ne tak rychle) posledni zapas turnaje dle meho v posledni dvojici si to rozda Duch!_s vs .Punisher(=PV=) no nic mnel sem jenom nutkave pokušeni vam to vzdělit (stejnak to čte jenom Falty a BariX jinak jeste Puni no thumbsup.gif )
Mastrr(=PV=)
QUOTE(NiSmo @ 11.08.2005, 23:59)
CTF je lepsi ale kecat do toho adminovi nebudu  biggrin.gif  PS: ja jsem M3K!nG
[right][snapback]122078[/snapback][/right]

To je vidět. Proč kua!!!!!!! PS: já sem MASTRR
+-=
QUOTE(Mastrr(=PV=) @ 25.10.2005, 22:42)
To je vidět. Proč kua!!!!!!!  PS: já sem MASTRR
[right][snapback]150076[/snapback][/right]

ty si mysliš že sem chodi jo thumbsup.gif (a co to s nim maš wow.gif myslim M3K!nG )
^90^Punisher(=PV=)
QUOTE(NiSmo @ 11.08.2005, 23:59)
CTF je lepsi ale kecat do toho adminovi nebudu  biggrin.gif  PS: ja jsem M3K!nG
[right][snapback]122078[/snapback][/right]

jj tam by stačil místo dvouch já ;) PS:jsem Punisher kdo to ještě neví biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
flecck
QUOTE(Mastrr(=PV=) @ 25.10.2005, 22:42)
To je vidět. Proč kua!!!!!!!  PS: já sem MASTRR
[right][snapback]150076[/snapback][/right]

CTF je pro mě taky lepší, páč sem to druhý ještě nehrál :)
PS: já jsem FANTOMAS
Wisbi
njn CTF je good a jestli nestihnu ani tohle tak se nastvu!!!!!!!! grrr.gif
^90^Punisher(=PV=)
mám dotaz :D budu moct hrat i sam ?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.