Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Volba admina MOHAA - ANKETA
GamePark.cz fórum > Hry > Medal of Honor
Stran: 1, 2
duchodce_
Snazili sme se vybrat vhodne kandidaty z fora kde se o novem adminovi diskutovalo.
Nejsou tam samozrejme vsichni a proc tam neni treba zrovna vas kandidat rad vysvetlim na tomto foru. Takze vote yes thumbsup.gif
VAmp_
teda nevim ale nejak mi to hlasovani nejede blush.gif
Squilukl
Skullder, ale musi bejt aktivni!

EDIT: Samo ze Skullmana :)
Final_Knight
hmm až na to že nick Jan_Tleskac na gz někdo vlastní,))) ach jo budu adminem jak to tak vidím ))))))))) wow.gif
duchodce_
QUOTE(Final_Knight @ 15.06.2005, 23:23)
hmm až na to že nick Jan_Tleskac na gz někdo vlastní,))) ach jo budu adminem jak to tak vidím ))))))))) wow.gif
[right][snapback]103982[/snapback][/right]


Jan_Tleskac a Jan Tleskač jsou dve jine osoby whistle.gif
ja myslel ze pochopite ze to je jen Joke biggrin.gif
Francesco
Ani omylem, tohle je Final .... a proto vote for Tleskač thumbsup.gif

Bohuzel se jedna o omyl, ctete prosim nize. by duchodce_
Stentch
skullika biggrin.gif

duchodce_
Abych zabranil pripadnym omylum nebo zbytecnym flejmum. V ankete jsou soucasne pouzivane nicky hracu. Jmeno Jan Tleskač je zde pridano jen jako vtip. Pokud ma nekdo podobne jmeno zaregistrovane, tak se to netyka teto ankety. Pokud to nekdo nechape nebo si to vysvetluje jinak, tak toto jmeno smazeme. Ja chapu ze hrac -WOTW- Final_Knight je mezi vami oblibeny a koukam ze ma docela silnou podporu thumbsup.gif ale jeho jsme tim jmenem opravdu nemysleli :)
Francesco
Když může být adminem stator_rotor, tak klidně i Jan Tleskač !
Žádná diskvalifikace během hlasování ! grrr.gif
Bojler
Tleskace jsem smazal. Byl to nepovedeny vtip, takze je lepsi to zrusit, nez aby z toho byla vetsi aferka. Hlasujte prosim z realnych lidi.
Final_Knight
QUOTE(Bojler @ 16.06.2005, 00:05)
Tleskace jsem smazal. Byl to nepovedeny vtip, takze je lepsi to zrusit, nez aby z toho byla vetsi aferka. Hlasujte prosim z realnych lidi.
[right][snapback]104001[/snapback][/right]

lame )
duchodce_
QUOTE(Bojler @ 16.06.2005, 00:05)
Tleskace jsem smazal. Byl to nepovedeny vtip, takze je lepsi to zrusit, nez aby z toho byla vetsi aferka. Hlasujte prosim z realnych lidi.
[right][snapback]104001[/snapback][/right]


Diky a omlouvam se za nepovedeny vtip, uz se to nestane :( Omlouvam se vsem a Finalovi predevsim. worship.gif
Opravdu jsem nevedel ze pouziva i takovy nick
sydney...
my chcem tleskace! :)
Francesco
Co to je za shit ? Dyt Tleskač je reálný stejně jako ostatní ... sad.gif

A pravidelně hraje medala ...

Jestli ho chcete vidět, tak si zajeďte do Háje ve Slezsku
[TORTUGA]<$kullman>
QUOTE(Squilukl @ 15.06.2005, 23:14)
Skullder, ale musi bejt aktivni!
[right][snapback]103981[/snapback][/right]

Jsi nejsem uplně jistej, ale Skulldera v anketě nevidim. Nespletl sis nás tak trochu? blush.gif

Jinak lidi neblbněte, nevim jak moc čtete forum, ale už jsem to tu někde psal že v měsících červenec a srpen budu doma a tudíž na netu dohromady možná tak 2 nebo 3 týdny, což je aktivita řekl bych mizerná a nevim jestli by si timhle zrovna admin team nějak pomohl blush.gif

Jinak po prázdninách budu nejspíš hledat novou práci, takže co bude v září je zatim ve hvězdách...
Bojler
QUOTE(Francesco @ 16.06.2005, 00:08)
Co to je za shit ? Dyt Tleskač je reálný stejně jako ostatní ...  sad.gif
Dyt pravidelně hraje medala ...
[right][snapback]104007[/snapback][/right]

Ano, to je mozne, jenze duchodce tohle netusil. Doslo k omylu, chyboval, je to taky jen clovek. Klid klid, zase bude dobre thumbsup.gif
Final_Knight
Jan Tleskač, ten který vynalezl ježka v kleci a sestrojil létací kolo se v hrobě obrací, takhle se k němu zachovat..ještě mi smažte account na gz... .( grrr.gif
[TORTUGA]<$kullman>
QUOTE(Francesco @ 16.06.2005, 00:08)
Co to je za shit ? Dyt Tleskač je reálný stejně jako ostatní ...  sad.gif
Dyt pravidelně hraje medala ...
[right][snapback]104007[/snapback][/right]

Ale nikdo ho tu ve fóru, nenavrhl... innocent.gif

EDIT: Abych nespamoval. By mě zajímalo pro koho jsem vlastně hlasoval, když jsem si nechal zobrazit výsledky bez hlasování a teď mi to ukazuje, že už jsem hlasoval... innocent.gif
[TORTUGA]<$kullman>
QUOTE(Final_Knight @ 16.06.2005, 00:09)
Jan Tleskač, ten který vynalezl ježka v kleci a sestrojil létací kolo se v hrobě obrací, takhle se k němu zachovat..ještě mi smažte account na gz... .(  grrr.gif
[right][snapback]104010[/snapback][/right]

Jestli chceš, muže to bejt muj první počin co by Admina, páč to zatim vypadá se mnou bledě biggrin.gif
Bojler
QUOTE(Final_Knight @ 16.06.2005, 00:09)
Jan Tleskač, ten který vynalezl ježka v kleci a sestrojil létací kolo se v hrobě obrací, takhle se k němu zachovat..ještě mi smažte account na gz... .(  grrr.gif
[right][snapback]104010[/snapback][/right]

Ale no tak. Fenomen Jana Tleskace je naprosto bezny. Casto pouzivane rceni "A co na to Jan Tleskac" je vetsinou mysleno ve smyslu "je tohle normalni?"... Predpokladam ze i z toho duvodu proste duchy zvolil jeho jmeno a pouzil to do ankety.

Nedelal bych z toho zadnou aferu, o nic nejde. Duchy nemyslel tebe, nybrz ono Foglarovo alter ego...
Final_Knight
to je tedy ale závažná věc, je to podvod..já jsem jan tleskač! k tomu všemu to sebralo hlasy a pak po zrušení mého nasazení nemohu hlasovat dále...
The_DoctoR
Skullman, kterej hraje na gz jednou za půl roku? Blbost! Peace angry.gif
Francesco
QUOTE(Bojler @ 16.06.2005, 00:09)
Ano, to je mozne, jenze duchodce tohle netusil. Doslo k omylu, chyboval, je to taky jen clovek. Klid klid, zase bude dobre  thumbsup.gif
[right][snapback]104009[/snapback][/right]


No, smutné je, že admin nezná nicky těch pár hráčů, co ještě pravidelně hrajou medala .... whistle.gif
duchodce_
QUOTE(The_DoctoR @ 16.06.2005, 00:24)
Skullman, kterej hraje na gz jednou za půl roku? Blbost! Peace angry.gif
[right][snapback]104016[/snapback][/right]

jiz tu bylo mnohokrat receno ze admin nemusi byt zadny skiller nebo aktivni klanovy hrac. Kdo Skulla zna tak vi ze ma medala v srdci, ze to hraje uz straaaasne dlouho, rozumi hre a co je dulezite je nestranny a poctivy.
piis
duchodce_
QUOTE(Francesco @ 16.06.2005, 00:50)
No, smutné je, že admin nezná nicky těch pár hráčů, co ještě pravidelně hrajou medala ....  whistle.gif
[right][snapback]104024[/snapback][/right]


opravdu neni v nasich silach pamatovat si kazdy vas fejk nebo nick ktery nepouzivate casto. uz bylo vysvetleno ze to byl jen hloupy zert blush.gif pokud bych myslel finala tak tam dam jeho pravy nick...
VAmp_
No pokud vim, tak jednoduse se da zjistit, kdo hlasoval pro jana tleskace... Alespon, pokud je to anketni system dobre delany, coz u fora, ktere gz tady pouziva myslim je... z databaze by se dala vymazat jmena, ktera hlasovala pro tleskace a bylo by... biggrin.gif

to Duchy> jinak GJ thumbsup.gif
Francesco
QUOTE(duchodce_ @ 16.06.2005, 00:56)
opravdu neni v nasich silach pamatovat si kazdy vas fejk nebo nick ktery nepouzivate casto. uz bylo vysvetleno ze to byl jen hloupy zert  blush.gif pokud bych myslel finala tak tam dam jeho pravy nick...
[right][snapback]104026[/snapback][/right]


No, perkus je taky adminem a není pod vlastním nickem ... thumbsdownsmileyanim.gif

Tady ta logika někde kulhá ... teehee.gif
[TORTUGA]<$kullman>
QUOTE(Francesco @ 16.06.2005, 01:08)
No, perkus je taky adminem a není pod vlastním nickem ...  thumbsdownsmileyanim.gif

Tady ta logika někde kulhá ...  teehee.gif
[right][snapback]104028[/snapback][/right]

No to bude asi proto, že nick Perku$ už nepoužívá a jenom my mu ze zvyku říkáme Perky... tongue.gif

EDIT: Teda aspoň já ho s tim nickem neviděl od doby co je stator_rotor...
Final_Knight
A co na to Jan Tleskač? worship.gif
Kenec
Chtěl jsem hlasovat, jsem tu podlouhý odmlce, a při stisku mého kandidáta mi forum ukázalo že jsem už volil. Tak ti nevím blush.gif
[TORTUGA]<$kullman>
QUOTE(Kenec @ 16.06.2005, 16:45)
Chtěl jsem hlasovat, jsem tu podlouhý odmlce, a při stisku mého kandidáta mi forum ukázalo že jsem už volil. Tak ti nevím  blush.gif
[right][snapback]104125[/snapback][/right]

Nic si z toho nedělej, já jsem si taky nezahlasoval. viz.
sydney...
kance ja mel to same ale skullovi bude jedno jestli bude mit o jeden hlas vice nebo mene :))
[TORTUGA]<$kullman>
QUOTE(sydney... @ 16.06.2005, 17:26)
kance ja mel to same ale skullovi bude jedno jestli bude mit o jeden hlas vice nebo mene :))
[right][snapback]104138[/snapback][/right]

No a je to vyřešený, adminem bude Pee Wee thumbsup.gif
sydney...
skulle jeste neni konec .)
Final_Knight
A co ti co hlasovali pro Tleskače? budou jim vráceny hlasy?!
[TORTUGA]<$kullman>
QUOTE(sydney... @ 16.06.2005, 18:26)
skulle jeste neni konec .)
[right][snapback]104157[/snapback][/right]

Ale co, já to PeeWeemu přeju, stejně sem mu chtěl dát svuj hlas turned.gif
Krusty
QUOTE([TORTUGA]<$kullman> @ 16.06.2005, 17:23)
Nic si z toho nedělej, já jsem si taky nezahlasoval. viz.
[right][snapback]104135[/snapback][/right]

pokud das volbu ukaz vysledky bez hlasovani, tak to je jako kdyby ses vzdal hlasu a nevolil nikoho, logicky uz potom volit nemuzes
[TORTUGA]<$kullman>
QUOTE(Krusty @ 16.06.2005, 19:36)
pokud das volbu ukaz vysledky bez hlasovani, tak to je jako kdyby ses vzdal hlasu a nevolil nikoho, logicky uz potom volit nemuzes
[right][snapback]104177[/snapback][/right]

Aha, tak to jsem netušil blush.gif Jsem myslel, že se jako podívám jak se vyvíjí situace a pak dám někomu hlas blush.gif A ono how.. biggrin.gif
rubens0
skulle to nic dopad jsem stejně :D
sydney...
tak to yb hlasy mohly bejt vraceny ne? aspon by skull dostal o jeden hlas vice a koukam ze to bude potrebovat :)

[TORTUGA]<$kullman>
Jak tak na to koukám, tak to bude ještě napínací turned.gif

EDIT: Já bych ty hlasy nevracel, maximálně těm co votovali pro tleskače.
Final_Knight
QUOTE([TORTUGA]<$kullman> @ 16.06.2005, 21:39)
Jak tak na to koukám, tak to bude ještě napínací  turned.gif

EDIT: Já bych ty hlasy nevracel, maximálně těm co votovali pro tleskače.
[right][snapback]104212[/snapback][/right]


přesně tak, myslím si, že "voteři" Tleskače by skullovi značně pomohli...
VAmp_
QUOTE(Kenec @ 16.06.2005, 16:45)
Chtěl jsem hlasovat, jsem tu podlouhý odmlce, a při stisku mého kandidáta mi forum ukázalo že jsem už volil. Tak ti nevím  blush.gif
[right][snapback]104125[/snapback][/right]



Zeby chyba v hlasovani k ankete? :)
bara.cz
QUOTE(Kenec @ 16.06.2005, 16:45)
Chtěl jsem hlasovat, jsem tu podlouhý odmlce, a při stisku mého kandidáta mi forum ukázalo že jsem už volil. Tak ti nevím  blush.gif
[right][snapback]104125[/snapback][/right]

Tak dej manzelce ban na komp :))
[TORTUGA]<$kullman>
V tento moment votovalo 101 lidí. Bych nevěřil, že o to bude takový zájem...
stator_rotor
QUOTE([TORTUGA]<$kullman> @ 17.06.2005, 00:12)
V tento moment votovalo 101 lidí. Bych nevěřil, že o to bude takový zájem...
[right][snapback]104255[/snapback][/right]

vydrz skule vse se dovis :)))
-B!zZar3-
Držim palce jokhere, nemohl sem hlasovat, protože buuni od nás maj stejnou ip jako já a hlasovali pro skulla, doufám že to budeš tY

pEacE ***
hate is my fate
hm
duchodce_
to snad volili všichni včetně nováčků ne? whistle.gif
Ammoni@c
QUOTE(duchodce_ @ 17.06.2005, 19:12)
to snad volili všichni včetně nováčků ne?  whistle.gif
[right][snapback]104402[/snapback][/right]

typuju ze 70% hlasu je z novych registraci innocent.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.