Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: DM rifles only?
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
SenSei
Otazka pro adminy: nešel by vytvořit mód DM rifles only?
Baliator
No určitě by vytvořit šel, když šlo udělat TDM. Otázka je jestli by admini chtěli. Já osobně bych byl všema dvaceti pro. Co k tomuhle postu přidat hlasování?
Baliator
To se tu vážně nenajde nikdo koho na DM štvou granátníci a pistolníci, když si chce člověk zapuškovat?
Krusty
o tomhle prozatim neuvazujeme, mozna s prichodem novych servru
#s3Th
QUOTE(Krusty @ 23.06.2005, 15:04)
o tomhle prozatim neuvazujeme, mozna s prichodem novych servru
[right][snapback]106149[/snapback][/right]

a co takhle pridat do volby klienta ( konkterne na RIFLE TDM modu) volbu DM nebo TDM... zas tak velky problem by to nebyl, kdyz se neslo par mistnosti na dementni jumpy, proc by nemohla prijit tahle volba...

#s3Th
QUOTE(SenSei @ 22.06.2005, 18:52)
Otazka pro adminy: nešel by vytvořit mód DM rifles only?
[right][snapback]105949[/snapback][/right]

myslim, ze Ocrana.ATI ma public server, kde je presne to, co pozadujes...
jestli chces, pisni mi PM a ja ti (jak budu doma) poslu IP + jine servry
Krusty
QUOTE(#s3Th @ 23.06.2005, 15:53)
a co takhle pridat do volby klienta ( konkterne na RIFLE TDM modu) volbu DM nebo TDM... zas tak velky problem by to nebyl, kdyz se neslo par mistnosti na dementni jumpy, proc by nemohla prijit tahle volba...
[right][snapback]106162[/snapback][/right]

protoze ten mod je delany pro oficialni mapy v modu TDM thumbsup.gif
#s3Th
QUOTE(Krusty @ 23.06.2005, 17:58)
protoze ten mod je delany pro oficialni mapy v modu TDM  thumbsup.gif
[right][snapback]106206[/snapback][/right]

tak at se udela v modu DM - zas tak tezky to nebude thumbsup.gif
a kdyz uz sme u toho... co takhle na DM, TDM udelat volbu :
allow_noobish_sprayOrs ??? wow.gif
erer
tenhle mod by podle me stal za uvahu. Treba i 1, 2 mistnosti. Sebrat treba v ROTDM jednu?

Podle me je RODM nejlepsi na trening skillu s puskou (hlavne se o sebe musi clovek umet postarat sam bez pomoci spoluhracu jako v ROTDM, coz je myslim dulezita vlastnost kazdyho hrace).
SenSei
QUOTE(erer @ 24.06.2005, 19:40)
tenhle mod by podle me stal za uvahu. Treba i 1, 2 mistnosti. Sebrat treba v ROTDM jednu?

Podle me je RODM nejlepsi na trening skillu s puskou (hlavne se o sebe musi clovek umet postarat sam bez pomoci spoluhracu jako v ROTDM, coz je myslim dulezita vlastnost kazdyho hrace).
[right][snapback]106663[/snapback][/right]

Presne tohle jsem myslel, dekuji zes to rekl za mne worship.gif
#s3Th
QUOTE(erer @ 24.06.2005, 19:40)
tenhle mod by podle me stal za uvahu. Treba i 1, 2 mistnosti. Sebrat treba v ROTDM jednu?

Podle me je RODM nejlepsi na trening skillu s puskou (hlavne se o sebe musi clovek umet postarat sam bez pomoci spoluhracu jako v ROTDM, coz je myslim dulezita vlastnost kazdyho hrace).
[right][snapback]106663[/snapback][/right]

heh... pekna kravina... pochybuju, ze pri CW budou mit vsichni pusky... ale nabehnou na tebe s ppsha nebo tomasem... to neni stejny jako kdyz an tebe nabehne puskar...
na to co rikas, se hodi mozna tak normalni DM pri mene lidech... max 10...
erer
QUOTE(#s3Th @ 25.06.2005, 19:27)
heh... pekna kravina... pochybuju, ze pri CW budou mit vsichni pusky... ale nabehnou na tebe s ppsha nebo tomasem... to neni stejny jako kdyz an tebe nabehne puskar...
na to co rikas, se hodi mozna tak normalni DM pri mene lidech... max 10...
[right][snapback]107125[/snapback][/right]


dyt ti nikdo nebrani abys hral normalni DM s puskou. Ja jen zastavam nazor, ze RODM je lepsi nez ROTDM. Pri RODM si musis davat daleko vetsiho majzla.
V--isio--R
thumbsdownsmileyanim.gif ja jsem pro RODM ptž když mas ROTMD je to o ničem tymova hra me nebere.... a nenacvičiš si tak dobře reflexy ptž ti tam vbehne nejaky chlup z tveho tymu a sejme ti to a nebo ti skoci do rany a pak tamten ch*j te sejme a aj toho hň*pa co si skočil do rany podle me je nej RODM ale na DM se to da hrat ale maš tam granaty a pistolky a to se mi nelibíííí dizzy.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.