Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Orig. CD-keye
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
cr!ss
nebylo by dobré konečně na GZ zavést hraní pouze pro originální CD-keye?? ty servery sou přetížený (každý večer kolem 1200 hráčů CoD) a díky tomu že sem není potřeba originálky tak si v poho používaj i cheaty..
Slyšel jsem před nějakým časem že by se to mělo zavést?? Je to pravda?? wink.gif worship.gif pokud ano, tak jak dlouho to ještě bude trvat..? turned.gif
Recode
Rikam to nerad ale ja jsem pro.
Nechchi tu snizovat kvalitu GZ ale diky tomu ze se tu nepotrebuje original sem chodi i 12ti lete "deti" ktere nemaji nic lepsiho na praci nez se jenom chlubit tim ja kumi sproste nadavat.
Je spousta ceskych cracknutych serveru takze v tom by problem nebyl.
A navic kdyby se zavedl original melo by to tu podle meho nazoru o hodne vyssi uroven.
cr!ss
s těma dětma souhlasím... to je výstižný thumbsup.gif
jasně, některé klany by asi zanikly ale za to by se úroveň hráčů, používající hrací server gamezone, rapidně zvýšila.. smile.gif
Recode
Moje slova.
Navic jak rikam... pokud si zajdes treba na esubu maji tam vypsane jine ceske cracknute servery takze by to bylo stejne jenom by klany hraly jinde.
Ja jsem jednoznacne pro ale asi to neprojde sad.gif
cr!ss
já doufám že to projde, protože zajít si například kolem osmé večer na GZ zahrát CoD je opravdu o nervy... neustale je z gamezone lagzone. thumbsdownsmileyanim.gif
sonnak
sůhlas.
Baliator
QUOTE(cr!ss @ 26.06.2005, 23:21)
neustale je z gamezone lagzone. thumbsdownsmileyanim.gif
[right][snapback]107850[/snapback][/right]


Nevím co prád všichni máte. Jestli to taky nebude třeba připojením. Bylo by možná dobrý zapřemejšlet o tom z týhle strany a ne jenom nadávat na server že má lagy. Já osobně jsem si třeba lagů nevšiml ani nepamatuju. Mám 1MB ADSL od CTc a běhá to krásně.
sonnak
QUOTE(Baliator @ 27.06.2005, 01:37)
Nevím co prád všichni máte. Jestli to taky nebude třeba připojením. Bylo by možná dobrý zapřemejšlet o tom z týhle strany a ne jenom nadávat na server že má lagy. Já osobně jsem si třeba lagů nevšiml ani nepamatuju. Mám 1MB ADSL od CTc a běhá to krásně.
[right][snapback]107873[/snapback][/right]


Ty ale blbě kecáš, jen proto že nemáš origo thumbsdownsmileyanim.gif
Baliator
QUOTE(sonnak @ 27.06.2005, 02:59)
Ty ale blbě kecáš, jen proto že nemáš origo  thumbsdownsmileyanim.gif
[right][snapback]107878[/snapback][/right]


To sice nemám, ale nic na tom nemění to že prostě lagy neznám cool.gif
A nebude to ničím jíným než připojením
S.C.U.D.
Myslim si ze otom hle sem tu zakladal tematu az dost. Ja sem pro cd-check, ale oni ho nezapnou. CD-checkem moc uroven hrani nezvednes je pravda ze by zmizeli osoby co jen uměj nadavat a zmizeli by lagy, ale prome je zakladem dobreho hrani dobre zalozenej server coz tady nehrozy. Tady se i po zapnuti cd-checku budou furt dokola hrat mapy Dawnville, Carentan, Railyard a Harbor nevim jak vam, ale me ty mapy pridou uz ohrane a dokud tu nebude dobre zalezny servery tak tu uroven hrani nikdy nzvednete. Ten kdo ma orignalku hold ma stesti muze jit na lepsi zahranicni servery ten kdo ne musi bejt tu
cr!ss
QUOTE(Baliator @ 27.06.2005, 01:37)
Nevím co prád všichni máte. Jestli to taky nebude třeba připojením. Bylo by možná dobrý zapřemejšlet o tom z týhle strany a ne jenom nadávat na server že má lagy. Já osobně jsem si třeba lagů nevšiml ani nepamatuju. Mám 1MB ADSL od CTc a běhá to krásně.
[right][snapback]107873[/snapback][/right]


připojením to těžko bude když ve stejný moment mají všichni hráčí ,co jsou v tu chvíli na tom serveru,lagy...
Miros
QUOTE(S.C.U.D. @ 27.06.2005, 04:59)
Myslim si ze otom hle sem tu zakladal tematu az dost. Ja sem pro cd-check, ale oni ho nezapnou. CD-checkem moc uroven hrani nezvednes je pravda ze by zmizeli osoby co jen uměj nadavat a zmizeli by lagy, ale prome je zakladem dobreho hrani dobre zalozenej server coz tady nehrozy. Tady se i po zapnuti cd-checku budou furt dokola hrat mapy Dawnville, Carentan, Railyard a Harbor nevim jak vam, ale me ty mapy pridou uz ohrane a dokud tu nebude dobre zalezny servery tak tu uroven hrani nikdy nzvednete. Ten kdo ma orignalku hold ma stesti muze jit na lepsi zahranicni servery ten kdo ne musi bejt tu
[right][snapback]107883[/snapback][/right]

To jo no,chyby tu rotace map a zadny vote thumbsup.gif
V--isio--R
ja jsem pro whistle.gif sam sem si koupil origoš a už me nebavi poslouchat ty lamky jak furt nadavaj :-/ no nicmene bych to nechal bejt oni dostanou rozum a časem už možn nebudou lagy přikoupi se server a bude teehee.gif
f!rSt
QUOTE(V--isio--R @ 27.06.2005, 08:14)
ja jsem pro  whistle.gif  sam sem si koupil origoš a už me nebavi poslouchat ty lamky jak furt nadavaj :-/ no nicmene bych to nechal bejt oni dostanou rozum a časem už možn nebudou lagy přikoupi se server a bude  teehee.gif
[right][snapback]107910[/snapback][/right]



mensi problem je v tom ze nektere ty lamky maji taky origos takze vubec nezmizi , a navic nekteri sou tak rozmazleni ze jim to rodice tu originalku na druhy den koupi aby mohli hrat...... takze se to o moc nezmeni..
cr!ss
QUOTE(First_cz @ 27.06.2005, 10:24)
mensi problem je v tom ze nektere ty lamky maji taky origos takze vubec nezmizi , a navic nekteri sou tak rozmazleni ze jim to rodice tu originalku na druhy den koupi aby mohli hrat...... takze se to o moc nezmeni..
[right][snapback]107933[/snapback][/right]


ale určitě změní... tolik "pubertálních" hráčů tu originálku nemá a pochybuju o tom že takových rodičů, kteří by svým dětem hned koupili originálku taky moc není...
prostě si mysím že by se měli zavést orig.CD-keye aby se snížil počet cheaterů a zvýšila se prestige (prestiž) GZ - ta už je sice teď vysoká, ale ... pinch.gif
V--isio--R
QUOTE(cr!ss @ 27.06.2005, 12:33)
ale určitě změní... tolik "pubertálních" hráčů tu originálku nemá a pochybuju o tom že takových rodičů, kteří by svým dětem hned koupili originálku taky moc není...
prostě si mysím že by se měli zavést orig.CD-keye aby se snížil počet cheaterů a zvýšila se prestige (prestiž) GZ - ta už je sice teď vysoká, ale ... pinch.gif
[right][snapback]107963[/snapback][/right]

t_lol.gif prosimte kašli na prestige stejne je to k ničemu patři to TELECOMU a víš co je telecom zač ja bych je nejradši odstřelil na měsiccccc a ten net co poskytujou no FuuuJ ja ho mam ale to jsem udelal chybu jako prase a dokud toto bude od telecomu prestige bude furt nulova takřka ale jinak se mi na GZ hraje dobře teehee.gif
H4ckt0R
mno...zbyla by tu ani ne pulka hracu a klanu...spis bych to zavedl na vsech a udelal nakou sekci bez tyhle ochrany v modu S&D na zapasy... cool.gif
muj navrh...
A.l.i.3.n
Asi nechapate to, ze provozovatelum GZ vubec nevadi co sem chodi hrat za lidi a jak to tu vypada, je akorat zajima KOLIK lidi tu je a tim ze by zapli cd-check by akorat "odehnaly" spoustu lidi, coz by jim snizilo zisk a stejne si myslim ze by to vubec k lepsi kvalite hry neprispelo wink.gif
cr!ss
mno..zajímavý argument.. biggrin.gif clapping.gif
včera jsem byl ale opravdu znechucen tím, jak GZ lagovalo... thumbsdownsmileyanim.gif kdyz uz se tedy nemaji zavest originalky, tak at alespon nejake omezeni.. dry.gif
Miros
ale kdyby si zavedl jen nejaky server bez orifg,tak by to bylo furt plnny,stejne
Miros
QUOTE(cr!ss @ 28.06.2005, 09:05)
mno..zajímavý argument.. biggrin.gif clapping.gif
včera jsem byl ale opravdu znechucen tím, jak GZ lagovalo...  thumbsdownsmileyanim.gif  kdyz uz se tedy nemaji zavest originalky, tak at alespon nejake omezeni.. dry.gif
[right][snapback]108293[/snapback][/right]

A na GZ lagy nemam,kdyz mam ping kolem tech 500,tak to mam normalne,treba i na CSku,ale kdyz mam kolem 50 a tak,tak mam na GZ good pingy
sonnak
QUOTE(Miros @ 28.06.2005, 18:48)
A na GZ lagy nemam,kdyz mam ping kolem tech 500,tak to mam normalne,treba i na CSku,ale kdyz mam kolem 50 a tak,tak mam na GZ good pingy
[right][snapback]108491[/snapback][/right]


Tys napsal : Ale když mám (ping?) kolem 50 a tak, tak mám na gz good pingy. ????? co to? :)
MadOnion
Už mně neserte s timhle forem je toho tady asi miliony takovejch diskuzí mám internet pul roku tak dlouho hraju taky CoD tak dlouho chodim sem na forum a probíralo se to tady milionkrát nechte to už plavat. A dost mně pobavilo ,že ti co mají originální CoD se tady považují za vyšší rasu nebo co? wow.gif
OMG tady to je diskriminace mně upálí za to že nemám originálku.
pálená verze=n00b lama DMNT podle vás

NECHTE TEN CD_KEY UZ PLAVAT

PS:večer je tady narváno jo? kolem 11 tady je tak 800-600 lidí ping úplně v pohodě hlavně se začněte zase vymlouvat na to že nemáte čas hrát ponocích ,makáte atd..

(TTk)brontak
fuj cd-check innocent.gif
sonnak
QUOTE(MadOnion @ 28.06.2005, 21:30)
Už mně neserte s timhle forem je toho tady asi miliony takovejch diskuzí mám internet pul roku tak dlouho hraju taky CoD tak dlouho chodim sem na forum a probíralo se to tady milionkrát nechte to už plavat. A dost mně pobavilo ,že ti co mají originální CoD se tady považují za vyšší rasu nebo co? wow.gif
OMG tady to je diskriminace mně upálí za to že nemám originálku.
pálená verze=n00b lama DMNT podle vás

NECHTE TEN CD_KEY UZ PLAVAT

PS:večer je tady narváno jo? kolem 11 tady je tak 800-600 lidí ping úplně v pohodě hlavně se začněte zase vymlouvat na to že nemáte čas hrát ponocích ,makáte atd..
[right][snapback]108566[/snapback][/right]


To neni diskriminace, nemas origosku, nebudes hrat, je to jasny jako facka.
a 800 lidí je podle me dost XD. jako pred pul rokem by 800 lidi bylo az moc. leze to furt nahoru.
MadOnion
QUOTE(sonnak @ 28.06.2005, 21:58)
To neni diskriminace, nemas origosku, nebudes hrat, je to jasny jako facka.
a 800 lidí je podle me dost XD. jako pred pul rokem by 800 lidi bylo az moc. leze to furt nahoru.
[right][snapback]108573[/snapback][/right]


hmm 800 lidí je nic posileni servru pomohlo jestli mas velkej ping tak co mas pak za pripojeni? a podotýkám že 800 lidí je max.
A ty kdyz mas origo proc hrajes na GZ? Nevykecavej se na to ze tady sou mensi lagy myslim ze kdyz je spicka tak ses za kazdej lepsi servr rad.

Mit origo se na GZ skoro neobjevim na zahranicnim servru se zkusenossti sbiraj rychle pac tam jsou docela skileri.
Baliator
QUOTE(MadOnion @ 28.06.2005, 21:30)
A dost mně pobavilo ,že ti co mají originální CoD se tady považují za vyšší rasu nebo co? wow.gif



Přesně tak, myslí si že ma origo a dělá ze sebe poloboha. Konečně někdo s pořádnym názorem. Díky ti MadOnione worship.gif worship.gif
cr!ss
t_omg.gif ja uz se na to nemuzu divat...tim vecer jsem myslel kolem devate hodiny kdy je tu nejvetsi spicka a to pochybuju ze i ten kdo ma sebelepsi pripojeni nema lagy.. thumbsdownsmileyanim.gif
t_offtopic.gif ja mam origo a na zahranicni servery chodim a stridam to s GZ, jelikoz tady jsou cesti hraci, kamosi, avsak v zahranici uz jsou vyspelejsi hraci se skillem..
SpeedyJ
QUOTE(A.l.i.3.n @ 27.06.2005, 17:07)
Asi nechapate to, ze provozovatelum GZ vubec nevadi co sem chodi hrat za lidi a jak to tu vypada, je akorat zajima KOLIK lidi tu je a tim ze by zapli cd-check by akorat "odehnaly" spoustu lidi, coz by jim snizilo zisk a stejne si myslim ze by to vubec k lepsi kvalite hry neprispelo  wink.gif
[right][snapback]108093[/snapback][/right]


Zajimavej argument, myslite, ze by nekoho zajimalo, ze soukromej subjekt (TELECOM) vydelava tim, ze umoznuje hrat s cracklyma hrama? whistle.gif
Jsem zvedavej jestli se neco zmeni s novym majitelem teto firmy.

Jinak original mam, i UO a nad nikoho se nepovysuju, skill nema co delat s warezem, nebo origo.
salamandr
grrr.gif
Tyrese
QUOTE(MadOnion @ 28.06.2005, 22:43)


Mit origo se na GZ skoro neobjevim na zahranicnim servru se zkusenossti sbiraj rychle pac tam jsou docela skileri.
[right][snapback]108591[/snapback][/right]

hele ty si spravnej priklad GZ demence thumbsup.gif
Backslider
QUOTE(Tyrese @ 29.06.2005, 15:20)
hele ty si spravnej priklad GZ demence thumbsup.gif
[right][snapback]108787[/snapback][/right]

jo, to je fakt extrém tohleto...když chce tak moc na zahraniční servery, tak a? táhne... whistle.gif
#s3Th
QUOTE(MadOnion @ 28.06.2005, 22:43)
Na zahranicnim servru se zkusenossti sbiraj rychle pac tam jsou docela skileri.
[right][snapback]108591[/snapback][/right]

docela dmntni nazor... ja na zahr. servrech hraju... a je jen par, ktery sou opravdu kvalitni resp. kde se zdrzuji kvalitni hraci...
cr!ss
QUOTE(#s3Th @ 29.06.2005, 15:36)
docela dmntni nazor... ja na zahr. servrech hraju... a je jen par, ktery sou opravdu kvalitni resp. kde se zdrzuji kvalitni hraci...
[right][snapback]108799[/snapback][/right]

přesně... thumbsup.gif
MadOnion
Heh DMNC ? vy ste DMNT pisou to tady asi na 50X si projdete poslednich 20 stranek urcite najdete min.3 fora kde se tohle probira porad zakladat atd..
prense jak to rikam napisu vlastni nazor priznam ze nemam origo a za trosku rebele hned DMNC DMNC jak rikam vyssi rasa modrý oči blondáci.
sonnak
QUOTE(#s3Th @ 29.06.2005, 15:36)
docela dmntni nazor... ja na zahr. servrech hraju... a je jen par, ktery sou opravdu kvalitni resp. kde se zdrzuji kvalitni hraci...
[right][snapback]108799[/snapback][/right]


Presne tak, a na gz chodim proto ze jsou tu prece jen Cesi, obcas i dobre pokecas, par znamejch tu taky mam, a zahranicni servery na tom nejsou s debilkama o moc lip, ale to ty MadOnione nemuzes vedet, ja mam alespon moznost porovnat. Rikej si ze je to povysovani, ale je to jen fakt.
sonnak
QUOTE(MadOnion @ 29.06.2005, 19:11)
Heh DMNC ? vy ste DMNT pisou to tady asi na 50X si projdete poslednich 20 stranek urcite najdete min.3 fora kde se tohle probira porad zakladat atd..
prense jak to rikam napisu vlastni nazor priznam ze nemam origo a za trosku rebele hned DMNC DMNC jak rikam vyssi rasa modrý oči blondáci.
[right][snapback]109008[/snapback][/right]


No vidis, a ja se priznam ze mam origo a MadOnion rekne ze se povysuju. Btw. rebelie na gz neni kdyz nemas origo, ale kdyz ho mas biggrin.gif
MadOnion
QUOTE(sonnak @ 29.06.2005, 19:29)
No vidis, a ja se priznam ze mam origo a MadOnion rekne ze se povysuju. Btw. rebelie na gz neni kdyz nemas origo, ale kdyz ho mas  biggrin.gif
[right][snapback]109027[/snapback][/right]



Jj rebelie to asi bude a to vidim jak si pokecáte cituji:5X nadavky
HLEDAM KLAN
CHCI DO KLANU
Tak zejtra mi to zejtra dones do skoly

to je cheater
cheaty co?
10X super bindy typu
headshot atd..
Cus atd..


NO tak to si teda pokecate hmm a jeste LOL n00b lama atd... jinak ste "velice" komunikativni
MadOnion
Kdo nema originalku je DMNC bacha na to !
sonnak
QUOTE(MadOnion @ 29.06.2005, 19:39)
Jj rebelie to asi bude a to vidim jak si pokecáte cituji:5X nadavky
                                                                            HLEDAM KLAN
                                                                            CHCI DO KLANU
                                                                            Tak zejtra mi to zejtra dones                                                                            do  skoly

                                                                            to je cheater
                                                                            cheaty co?
                                                                            10X super bindy typu
headshot atd..
                                                                          Cus atd..
                                                                         

NO tak to si teda pokecate hmm a jeste LOL n00b lama atd... jinak ste "velice" komunikativni
[right][snapback]109033[/snapback][/right]


Daji se najit skupinky lidi se kterejma se da rozumne pokecat, treba vecer na hq.
MadOnion
QUOTE(sonnak @ 29.06.2005, 19:41)
Daji se najit skupinky lidi se kterejma se da rozumne pokecat, treba vecer na hq.
[right][snapback]109036[/snapback][/right]



heh najednou styl kterej hraje kolem 100 lidí jako myslis ze tam nehraju ?
Vsude to je skoro to same.Nekde prohodi i par jinejch slov napriklad to ze kdyz se tam objevi nejaka holka hned vsichni "da smi ICQ?" pridete mi smesni rolleyes.gif
sonnak
QUOTE(MadOnion @ 29.06.2005, 19:43)
heh najednou styl kterej hraje kolem 100 lidí jako myslis ze tam nehraju ?
Vsude to je skoro to same.Nekde prohodi i par jinejch slov napriklad to ze kdyz se tam objevi nejaka holka hned vsichni "da smi ICQ?" pridete mi smesni rolleyes.gif
[right][snapback]109038[/snapback][/right]


Proc rikas prijdete? Dyt ani nevis jak hraju, ze nemam jedinej bind krome meho nicku a barvy fakt nevedu.
A je kruta realita, ze tohle co jsi tu vyse popsal je tu z vetsi casti kvuli nepritomnosti cd-key checku. A nerikej ze ne, netvrdim ze ty ten "bordel" delas, (ne proto ze ho nedelas ale proto ze te neznam:whistle: ) ale vsichni vime jak to tady je, viz prumer. vek hranice 13-15 let..
MadOnion
OK takze si hrajete na slusný lidi protoze jste o neco starsi ? Nechci se tady zastavat tech dementu s bindama ale vy si asi fakt o sobe myslite hodne?!

a ty bindy tam provozujou snad vsichni az na nejake vyjimky.
sonnak
A jeste k holkam co tady hraji cod, to je snad to nejhorsi co sem kdy videl. Viz vcera: Nejaka ka^ta, tusim. Prijde do mistnosti a povida:
"Je tu nejaka holka?"
Nikdo ji neodpovida, tak se takhle pta asi 5 minut.
Nevydrzim to a odpovim ze ne.
A sqela ftipna ka^ta: "Ale je, já!!!!"
A po dalsich 5 minutach: "Tady je hrozna nuda, nikdo mi to neveri!!"
Nacez ji nejaky chytry clovek odpovedel, ze "to nikoho nezajima".
Ka^ta stihla jeste rict: "tady mi nikdo neveri!" a odpojila se.

Ale poznal jsem tu i fajn holky, asi 2-3 :). A fakt holky, ne kluky biggrin.gif
sonnak
QUOTE(MadOnion @ 29.06.2005, 19:52)
OK takze si hrajete na slusný lidi protoze jste o neco starsi ? Nechci se tady zastavat tech dementu s bindama  ale vy si asi fakt o sobe myslite hodne?!

a ty bindy tam provozujou snad vsichni az na nejake vyjimky.
[right][snapback]109048[/snapback][/right]


Vekova hranice udela hodne at si rikas co chces, zase to beres jako povysovani, nechapu proc, uklidni se preci nic proti tobe nemam. Me je 17 coz taky neni tak zavratny, ale kdyby tu byli lidi 18+, myslis ze by se tu hralo tak spatne a s tolika bindama a vsim tim co nas otravuje?
MadOnion
QUOTE(sonnak @ 29.06.2005, 19:55)
A jeste k holkam co tady hraji cod, to je snad to nejhorsi co sem kdy videl. Viz vcera: Nejaka ka^ta, tusim. Prijde do mistnosti a povida:
"Je tu nejaka holka?"
Nikdo ji neodpovida, tak se takhle pta asi 5 minut.
Nevydrzim to a odpovim ze ne.
A sqela ftipna ka^ta: "Ale je, já!!!!"
A po dalsich 5 minutach: "Tady je hrozna nuda, nikdo mi to neveri!!"
Nacez ji nejaky chytry clovek odpovedel, ze "to nikoho nezajima".
Ka^ta stihla jeste rict: "tady mi nikdo neveri!" a odpojila se.

Ale poznal jsem tu i fajn holky, asi 2-3 :). A fakt holky, ne kluky  biggrin.gif
[right][snapback]109055[/snapback][/right]

jj par se jich najde zajimave je ze holky nedementi jako ostatni
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.