Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: pb_kick
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
longbow
celkem by mne zajimalo proc nekdy nejde prikaz "pb_kick"......povedlo se mi to jen 1 asi z 6 sad.gif
S.C.U.D.
napises do konzole /pb_plist pro zjiteni cisla a pote /pb_kick ID cilslo hrace ale musi to napsat skoro vedcina lidi na serveru a nekdy stejne kick neprojde
longbow
QUOTE(}>SoD<{LONgBOW @ 28.06.2005, 11:30)
celkem by mne zajimalo proc nekdy nejde prikaz "pb_kick"......povedlo se mi to jen 1 asi z 6  sad.gif
[right][snapback]108327[/snapback][/right]

no jasny to vim ze i pb_plist teehee.gif biggrin.gif ...........takze musi vic lidi jo??.....to je blby thumbsdownsmileyanim.gif
Baliator
Kdyby stacilo ze to napise jeden, to by pak moc lidi nehralo wow.gif . Ja osobne si myslim, ze je potreba nadpolovicni vetsina hlasu jako pri klasickym votovani. Nebo se mylim?
f!rSt
nejjisetjsi zpusob fungovani pb kicku mas /rcon blabal pb_sv_kick #
# = id hrace ( zjistis pres pb_plist ) osobne tomu pb_kicku jen tak bez rconu neverim , v zivote sem nevidel takhle nekoho kopnout.... ale to je jedno :-)
#s3Th
QUOTE(First_cz @ 29.06.2005, 07:27)
nejjisetjsi zpusob fungovani pb kicku mas /rcon blabal pb_sv_kick #
# = id hrace ( zjistis pres pb_plist )  osobne tomu pb_kicku jen tak bez rconu neverim , v zivote sem nevidel takhle nekoho kopnout.... ale to je jedno :-)
[right][snapback]108648[/snapback][/right]

ja jo... na ocrane je to bezny zpusob, jaxe zbavit spectatoru, co zabiraj sloty...
-foxBlasteR-
nam se to povedlo i na gz... thumbsup.gif
longbow
QUOTE(Baliator @ 28.06.2005, 23:12)
Kdyby stacilo ze to napise jeden, to by pak moc lidi nehralo  wow.gif . Ja osobne si myslim, ze je potreba nadpolovicni vetsina hlasu jako pri klasickym votovani. Nebo se mylim?
[right][snapback]108607[/snapback][/right]


dikes.....
longbow
QUOTE(First_cz @ 29.06.2005, 07:27)
nejjisetjsi zpusob fungovani pb kicku mas /rcon blabal pb_sv_kick #
# = id hrace ( zjistis pres pb_plist )  osobne tomu pb_kicku jen tak bez rconu neverim , v zivote sem nevidel takhle nekoho kopnout.... ale to je jedno :-)
[right][snapback]108648[/snapback][/right]


hmmm nak mi to nefachci thumbsdownsmileyanim.gif
f!rSt
QUOTE(}>SoD<{LONgBOW @ 01.07.2005, 00:08)
hmmm nak mi to nefachci  thumbsdownsmileyanim.gif
[right][snapback]109601[/snapback][/right]


musis znat rcon serveru kde hrajes , lepe receno musis byt jeho admin :-)
longbow
QUOTE(First_cz @ 01.07.2005, 11:18)
musis znat rcon serveru kde hrajes , lepe receno musis byt jeho admin :-)
[right][snapback]109665[/snapback][/right]

no lol teehee.gif teehee.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.