Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Bindy
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
vaK0
když napíšu /bind c say Head shoot by sargon !!
jak se to pak puzije?
když zmáčknu c -jak je napsáno ve FAQ tak to nic neudela a když dám / bind c,tak to napiše v konzoli ale jinak to nikdo nevidí!


v čem dělám chybu???
Acoch
QUOTE(s@rgon @ 29.06.2005, 23:15)
když napíšu /bind c say Head shoot by sargon !!
jak se to pak puzije?
když zmáčknu c -jak je napsáno ve FAQ tak to nic neudela a když dám / bind c,tak to napiše v konzoli ale jinak to nikdo nevidí!
v čem dělám chybu???
[right][snapback]109192[/snapback][/right]

Zkus to psát bez toho lomítka a pokud binduješ víc slov, dej to do uvozovek.
př. bind c say "Head shoot by sargon !!"
a dám ti ještě radu, nepoužívej bindové plky, je to trapný thumbsup.gif
S.C.U.D.
QUOTE(Acoch @ 30.06.2005, 00:55)
Zkus to psát bez toho lomítka a pokud binduješ víc slov, dej to do uvozovek.
př. bind c say "Head shoot by sargon !!"
a dám ti ještě radu, nepoužívej bindové plky, je to trapný  thumbsup.gif
[right][snapback]109204[/snapback][/right]

Vedci blbost jsem neslysel to lomitko tam ma dost veliky vyznam a uvozovky na hlasku nejsou potreba uvozovky jsou dobre, kdyz chces mit v nicki mezeru

4 s@rgon nevim co delas blbe, ale zrejme si zapomel pred lomitkem smazat ; (strednik) takze smaz ;(strednik) a potom /bind c say Head shoot by sargon !!
A jenom ti reknu ze je to opravdu smesny tenhle bind, kdybych ja mel mackat bind pokazde co dam HS tak spamuju
vaK0
QUOTE(S.C.U.D. @ 30.06.2005, 06:49)
Vedci blbost jsem neslysel to lomitko tam ma dost veliky vyznam a uvozovky na hlasku nejsou potreba uvozovky jsou dobre, kdyz chces mit v nicki mezeru

4 s@rgon nevim co delas blbe, ale zrejme si zapomel pred lomitkem smazat ; (strednik) takze smaz ;(strednik) a potom /bind c say Head shoot by sargon !!
A jenom ti reknu ze je to opravdu smesny tenhle bind, kdybych ja mel mackat bind pokazde co dam HS tak spamuju
[right][snapback]109226[/snapback][/right]



díky moc!!

jo já dával příklad!!Mám jiný
#s3Th
omg... jeste tem spamerum radte, jak spamovat...
azra3l
NA věci okolo bindovaní doporučuju www.esuba.net maj to tam krasně zpracovany a hlavně ti to daj po lopatě!!!:-DD





UŽ NA VÁS ČEKÁME!!!!!!
S.C.U.D.
QUOTE(#s3Th @ 30.06.2005, 08:10)
omg... jeste tem spamerum radte, jak spamovat...
[right][snapback]109242[/snapback][/right]

Pokud uvidis spamera tak me napis nebo porid dukazy ze spamoval a uz neni problem potrestat
MadOnion
QUOTE(S.C.U.D. @ 30.06.2005, 06:49)
Vedci blbost jsem neslysel to lomitko tam ma dost veliky vyznam a uvozovky na hlasku nejsou potreba uvozovky jsou dobre, kdyz chces mit v nicki mezeru

4 s@rgon nevim co delas blbe, ale zrejme si zapomel pred lomitkem smazat ; (strednik) takze smaz ;(strednik) a potom /bind c say Head shoot by sargon !!
A jenom ti reknu ze je to opravdu smesny tenhle bind, kdybych ja mel mackat bind pokazde co dam HS tak spamuju
[right][snapback]109226[/snapback][/right]

Samochvála smrdí
Acoch
QUOTE(S.C.U.D. @ 30.06.2005, 06:49)
Vedci blbost jsem neslysel to lomitko tam ma dost veliky vyznam a uvozovky na hlasku nejsou potreba uvozovky jsou dobre, kdyz chces mit v nicki mezeru

[right][snapback]109226[/snapback][/right]

Odjakživa co sem pařil CoD mi to fungovalo, jak sem napsal, takže stfu.
#s3Th
QUOTE(S.C.U.D. @ 30.06.2005, 06:49)
Vedci blbost jsem neslysel to lomitko tam ma dost veliky vyznam a uvozovky na hlasku nejsou potreba uvozovky jsou dobre, kdyz chces mit v nicki mezeru
[right][snapback]109226[/snapback][/right]

ja to pisu porad bez lomitka - se strednikem a vzdycky mi to fungovalo
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.