Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: ADMINI
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
03!nektaranc
MAji admini vlastni CoD orig wow.gif
03!nektaranc
jetly admini zavedou jen originalky tak my socky(i ja) whistle.gif Bude masivni prodej originalek wow.gif doufam ze ne uz mam penizky na strane
Kratas
To myslíš vážně, to někdo hraje s neoriginální hrou, to lze??
Ammoni@c
mam ji od prosince 2003
azra3l
samozřejmě že ji maj ji dostali určitě od GZ pod stromeček. biggrin.gif


user posted image
Krusty
jiste ze mame originalky, uz to vidim, naky admin si pujde zahrat a kopne ho to za duplicate cd key, to by byla fakt bomba. btw od nikoho jsme nic nedostali, vsichni to mame koupene
Miros
QUOTE(Krusty @ 14.07.2005, 09:09)
jiste ze mame originalky, uz to vidim, naky admin si pujde zahrat a kopne ho to za duplicate cd key, to by byla fakt bomba. btw od nikoho jsme nic nedostali, vsichni to mame koupene
[right][snapback]112954[/snapback][/right]

No,nic za to nedostavas a jeste musis mit original biggrin.gif
Krusty
QUOTE(Miros @ 14.07.2005, 09:13)
No,nic za to nedostavas a jeste musis mit original biggrin.gif
[right][snapback]112955[/snapback][/right]

ja ho nemusim mit, ja jsem ho chtel mit, kdyz se mi naka hra libi tak snad muzu podekovat autorum tim, ze si ji koupim a ne ze ji sproste ukradu
skivosek
QUOTE(Krusty @ 14.07.2005, 09:18)
ja ho nemusim mit, ja jsem ho chtel mit, kdyz se mi naka hra libi tak snad muzu podekovat autorum tim, ze si ji koupim a ne ze ji sproste ukradu
[right][snapback]112956[/snapback][/right]
jj to delam taky... btw:origos CoD a UO ma asi 9 dni teehee.gif
whistle.gif
Miros
QUOTE(Krusty @ 14.07.2005, 09:18)
ja ho nemusim mit, ja jsem ho chtel mit, kdyz se mi naka hra libi tak snad muzu podekovat autorum tim, ze si ji koupim a ne ze ji sproste ukradu
[right][snapback]112956[/snapback][/right]

Tojono,zorvna jsem nemel finance,ale dnes mi prisel dopis s pojistovny za rozbytou hlavu,docela vysoka castka,takze si ho koupim,uz se na to tesim,stoji na GZ jeste 999,- ?? worship.gif
azra3l
QUOTE(Miros @ 14.07.2005, 13:42)
Tojono,zorvna jsem nemel finance,ale dnes mi prisel dopis s pojistovny za rozbytou hlavu,docela vysoka castka,takze si ho koupim,uz se na to tesim,stoji na GZ jeste 999,- ?? worship.gif
[right][snapback]113012[/snapback][/right]




tak na gz uz maj jen deluxku tojest cod+datadisk za krasnejch 1399kč kerou sem si neska objednal. thumbsup.gif


user posted image
Miros
QUOTE(azra3l @ 14.07.2005, 14:02)
tak na gz uz maj jen deluxku tojest cod+datadisk za krasnejch 1399kč kerou sem si neska objednal. thumbsup.gif
user posted image
[right][snapback]113019[/snapback][/right]

Tak to je..... sad.gif .
To uz nebude ta verze za 999??To budu muset zajit az na namesti to jit koupit,kdyz to staci objednat?? sad.gif ermm.gif cry.gif
zzip
QUOTE(Krusty @ 14.07.2005, 09:18)
ja ho nemusim mit, ja jsem ho chtel mit, kdyz se mi naka hra libi tak snad muzu podekovat autorum tim, ze si ji koupim a ne ze ji sproste ukradu
[right][snapback]112956[/snapback][/right]

ČOVEČE UŽ VIDÍM TU SVATOZÁŘ innocent.gif
SuperGo
QUOTE(Miros @ 14.07.2005, 13:42)
Tojono,zorvna jsem nemel finance,ale dnes mi prisel dopis s pojistovny za rozbytou hlavu,docela vysoka castka,takze si ho koupim,uz se na to tesim,stoji na GZ jeste 999,- ?? worship.gif
[right][snapback]113012[/snapback][/right]



o diky za sqely navod jak sehnat prachy na CoD worship.gif
ps.: to bude rozbitejch hlav
SuperGo
QUOTE(azra3l @ 14.07.2005, 14:02)
tak na gz uz maj jen deluxku tojest cod+datadisk za krasnejch 1399kč kerou sem si neska objednal. thumbsup.gif
user posted image
[right][snapback]113019[/snapback][/right]



uz cekam jen na vejplatu z brigadky whistle.gif tongue.gif
Miros
QUOTE(-<<SoD>>-SuperGo @ 14.07.2005, 18:13)
o diky za sqely navod jak sehnat prachy na CoD  worship.gif 
ps.: to bude rozbitejch hlav
[right][snapback]113095[/snapback][/right]

ntj,ale kdyby to tak stalo tech 999,-stacilo by 299 Kcs a mam to,ale ted...... sad.gif
coldik
newíte kde by se COD dalo koupit za rozumnou cenu??? kdyžtak hodte link thx
SuperGo
QUOTE(coldik @ 14.07.2005, 18:38)
newíte kde by se COD dalo koupit za rozumnou cenu??? kdyžtak hodte link thx
[right][snapback]113105[/snapback][/right]


jelikoz sme videl skoro vsude CoD za nakej 1200 nebo 1300, tak si rovnou koupim deluxe verzi (teda s UO) na nakejch 1400

link1
link2
link3
SuperGo
hm ted koukam ze gz shop je vlastne firma funstorm whistle.gif
Miros
QUOTE(-<<SoD>>-SuperGo @ 14.07.2005, 18:46)
hm ted koukam ze gz shop je vlastne firma funstorm whistle.gif
[right][snapback]113107[/snapback][/right]

No ja bych nepriplacel,za to co nehraju,ale nekde urcite krome Gz sezenes cod za 999,-
03!nektaranc
na co si mam kupovat Delux ja chcu jenom klasicky Call of Duty nybrz uz UO mam originalni
Recode
Samozrejme ze mam original.
azra3l
abych se priznal tak sem ted prolejzal net a nikde sem call of duty samotny nenasel a pokud sem ho nasel tak bylo bud na ngage nebo ty stranky gde se da koupit nefungujou.nemate fakt nekdo nakej funkcni link????




user posted image


sonnak
Prosim, kolik jsi dostal za rozbitou hlavu, at vim jestli se to vyplati nebo ne? thx

Lepsi brigadu snad nesezenes :D
Fotstar
QUOTE(azra3l @ 15.07.2005, 08:59)
abych se priznal tak sem ted prolejzal net a nikde sem call of duty samotny nenasel a pokud sem ho nasel tak bylo bud na ngage nebo ty stranky gde se da koupit nefungujou.nemate fakt nekdo nakej funkcni  link????
user posted image
[right][snapback]113191[/snapback][/right]

Hehe rofl sem vám chtěl dát tenhle link ale ted na to koukam ze uz tam, maj taky jen delux. Takze nic mno. tam sem to kupoval ja kdyz meli este jen CoD whistle.gif
03!nektaranc
QUOTE(Fotstar @ 15.07.2005, 16:39)
Hehe rofl sem vám chtěl dát tenhle link ale ted na to koukam ze uz tam, maj taky jen delux. Takze nic mno. tam sem to kupoval ja kdyz meli este jen CoD  whistle.gif
[right][snapback]113307[/snapback][/right]

hmn... uz me serou s tim jenom Delux ja chcu samotne cod a ne UO ja uz Uo mam originalni tak naco 2xUO wow.gif
Miros
QUOTE(sonnak @ 15.07.2005, 13:45)
Prosim, kolik jsi dostal za rozbitou hlavu, at vim jestli se to vyplati nebo ne? thx

Lepsi brigadu snad nesezenes :D
[right][snapback]113265[/snapback][/right]

No 700,- whistle.gif ,ale jeste jedna pojistka ktera neni vyrizena,takze... worship.gif
boxed.gif na to ze to byl jeden vzeh,celkem fpoho ne? biggrin.gif
Miros
QUOTE(03!nektaranc @ 15.07.2005, 20:00)
hmn... uz me serou s tim jenom Delux ja chcu samotne cod a ne UO ja uz Uo mam originalni tak naco 2xUO wow.gif
[right][snapback]113346[/snapback][/right]

Jo to uz si rikal wink.gif
rrak
Ja mma teda CoD origos uz dlouho ale bratr si ted kupoval Deluxe a mam ted i UO takze pohoda :) Jinak takove UO z AWEUO modem kdyz je dobre nastavenej bez tanciku je fakt masakr na normal mapkach :))
Miros
QUOTE(rrak @ 16.07.2005, 12:03)
Ja mma teda CoD origos uz dlouho ale bratr si ted kupoval Deluxe a mam ted i UO takze pohoda :) Jinak takove UO z AWEUO modem kdyz je dobre nastavenej bez tanciku je fakt masakr na normal mapkach :))
[right][snapback]113474[/snapback][/right]

s tech videi co jsem videl.jsou tam lepsi zbrane nez v nromalnim cod,konkretne ten prenosny kulomet
rrak
nevim ten kulak nepouzivam pac nez ho rozbalis tak ses tuhej :D Ale mne se libej treba casovane granaty :)
Esteban
QUOTE(rrak @ 16.07.2005, 16:43)
nevim ten kulak nepouzivam pac nez ho rozbalis tak ses tuhej :D Ale mne se libej treba casovane granaty :)
[right][snapback]113520[/snapback][/right]


A jejej, zarputilý hráči COD objevují UO, wow biggrin.gif

Jinak pokud se s kulometem naučíš, strašně učínná zbraň na bránění.....Časované granáty, no to je nádhera, když víš že za rohem někdo kempí, vezmeš granát odjistíš v ruce, počkáš 2 sekundy a hodíš ho tam, ani nestačí reagovat, a co potom satchel(svačina či kabela)..... thumbsup.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.