Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Guild Wars
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
#s3Th
Vas nazor na tuto hru... prave jsem si objednal a jsem na ni hooodne zvedavej...
Bojler
Vcera jsem to asi 2 hodiny hral... a musim rict - zlatej WoW, vracim se k nemu thumbsup.gif

Neni to muj styl, vadi mi, ze spolecna jsou jen mesta, jak vylezes z mesta jsi tam uz jen ty nebo tva parta...
#s3Th
aspon nepotkas zadny TK wow.gif
Honzuna
A Areny? Byl jsi v nich ty muzou být dobrý. Aspon podle screenu usuzuju.
Skeleton
GW sem viděl u kamaráda... je to velice good mmorpg (baví mě více než WoW)... thumbsup.gif
darth levelus
QUOTE(Bojler @ 15.07.2005, 13:06)
Vcera jsem to asi 2 hodiny hral... a musim rict - zlatej WoW, vracim se k nemu  thumbsup.gif

Neni to muj styl, vadi mi, ze spolecna jsou jen mesta, jak vylezes z mesta jsi tam uz jen ty nebo tva parta...
[right][snapback]113234[/snapback][/right]



moje slova já jsem to zkoušel u kámoše a moc mě to nechytlo takže se vracím k WoWu
jebak
GW sem paril akorat u kamose, celkem kruty :), pripomina mi to dost L2, takze sem k tomu presel, a wow sux :)) wow ma blby PvP, nemuzes wod zacatku :( a ty mesta sou prave dobry, aspon nepotkas PKcka ... to budu zejtra wobednavat ....
#s3Th
tak uz sem to vyzkousel a zda se mi to dobry... :)
Miros
Taky bych si to zahral,musim mit original nebo ne?Popripadne sem napiste link kde to koupit
#s3Th
QUOTE(Miros @ 18.07.2005, 20:35)
Taky bych si to zahral,musim mit original nebo ne?Popripadne sem napiste link kde to koupit
[right][snapback]114089[/snapback][/right]

musis mit original... s
toji neco kolem 899kc tusim v GZ shopu... a dodani do 24h thumbsup.gif
Miros
QUOTE(#s3Th @ 19.07.2005, 08:29)
musis mit original... s
toji neco kolem 899kc tusim v GZ shopu... a dodani do 24h thumbsup.gif
[right][snapback]114242[/snapback][/right]

Jo,tak to si hned koupim,myslite,ze to rozslapu na :Duron 1200,ram 256 MB,32 MB grafika,

v pozadavcích je 800,256 ram,32 graf.tak nevim.A registrace je na www.guildwars.com ??Dik
#s3Th
QUOTE(Miros @ 19.07.2005, 10:57)
Jo,tak to si hned koupim,myslite,ze to rozslapu na :Duron 1200,ram 256 MB,32 MB grafika,

v pozadavcích je 800,256 ram,32 graf.tak nevim.A registrace je na www.guildwars.com ??Dik
[right][snapback]114262[/snapback][/right]

mel by si to rozjet... a registrujes se pres hru...
prva ti neco stahne ( +/- 5MB) a pak se registrujes pres rozhrani hry...
Miros
QUOTE(#s3Th @ 19.07.2005, 14:01)
mel by si to rozjet... a registrujes se pres hru...
prva ti neco stahne ( +/- 5MB) a pak se registrujes pres rozhrani hry...
[right][snapback]114324[/snapback][/right]

oki v nejbilizsi dobe si to objednam,muzeme zahrat rolleyes.gif
Backslider
jakej je u GW maximum lvl?
Miros
QUOTE(Blood_elf @ 19.07.2005, 18:48)
jakej je u GW maximum lvl?
[right][snapback]114438[/snapback][/right]

20-ty level,ale cim dal postoupis tak se ti odemikaji moznosti na PvP serverech,treba Capture the Flag,Team death much,DM,atd. thumbsup.gif
#s3Th
QUOTE(Miros @ 19.07.2005, 18:33)
oki v nejbilizsi dobe si to objednam,muzeme zahrat rolleyes.gif
[right][snapback]114429[/snapback][/right]

ok thumbsup.gif
urvu#ti#burvu
jak u gw vypada pvp? moc si to nedovedu predstavit vzhledem k tomu ze hrace potkas jen ve mestech. a kdyz uz, je v tech mestechnejaka full pvp zona nebo tak neco neboo na sebe muzete utocit jen v arenach?
#s3Th
QUOTE(urvu#ti#burvu @ 21.07.2005, 22:50)
jak u gw vypada pvp? moc si to nedovedu predstavit vzhledem k tomu ze hrace potkas jen ve mestech. a kdyz uz, je v tech mestechnejaka full pvp zona nebo tak neco neboo na sebe muzete utocit jen v arenach?
[right][snapback]115055[/snapback][/right]

#s3Th
jsou na to Areny...

zakladni princip... pri tvorbe hrdiny mas 2 moznosti - PvE s PvP charakter...
vzdycky ale zacinej PvE, jelikoz se ti v nem postupne ( za questy ) odblokovavaji kouzla, lepsi crafted veci, ktere pak pouzijes v PvP charakteru...

ale i kdyz mas PvE charakter, muzes klidne chodit do aren na PvP - tam si zvolis jestli budes v tymu bojovat se svou guildou, sam nebo s nahodne vybranymi hraci...
za viteztvi dostavas naky Balthazarovy body ci co... za ty si pak muzes koupit specialni vlastnosti/bonus (armor, do kouzel atd), ktere funguji pouze v Arenach pri PvP...

k tomu PvP charakteru... automaticky dostavas 20lvl a vsechny body na kouzla, ktery si podle sebe rozdelis ... vyberes kouzla (z tech, ktery si odblokoval v PvE char), vyberes armor/ zbran ( nektere dobre jsou jiz na vyber, ale ty nejlepsi si musis opet odblokovat v PvE char), vyberes jmeno... a typ PvP boje - random team, tournament, guild war... a uz to kotlis... treba mojim oblibenym necromancerem...
Miros
Srry, ze to vytahuju, ale chtel bych vedet jestli jste u toho nekdo vydrzel do ted:) Ja to hraju neco pres 4 mesice. Za jake hrajete postavy? Ja uz mam z 95% odemknuteho warra.

BTW. mate faction?
Somalec
QUOTE(#s3Th @ 26.07.2005, 11:06) [snapback]116197[/snapback]

jsou na to Areny...

zakladni princip... pri tvorbe hrdiny mas 2 moznosti - PvE s PvP charakter...
vzdycky ale zacinej PvE, jelikoz se ti v nem postupne ( za questy ) odblokovavaji kouzla, lepsi crafted veci, ktere pak pouzijes v PvP charakteru...

ale i kdyz mas PvE charakter, muzes klidne chodit do aren na PvP - tam si zvolis jestli budes v tymu bojovat se svou guildou, sam nebo s nahodne vybranymi hraci...
za viteztvi dostavas naky Balthazarovy body ci co... za ty si pak muzes koupit specialni vlastnosti/bonus (armor, do kouzel atd), ktere funguji pouze v Arenach pri PvP...

k tomu PvP charakteru... automaticky dostavas 20lvl a vsechny body na kouzla, ktery si podle sebe rozdelis ... vyberes kouzla (z tech, ktery si odblokoval v PvE char), vyberes armor/ zbran ( nektere dobre jsou jiz na vyber, ale ty nejlepsi si musis opet odblokovat v PvE char), vyberes jmeno... a typ PvP boje - random team, tournament, guild war... a uz to kotlis... treba mojim oblibenym necromancerem...

Nemůžu s tebou souhlasit.
Naopak, PvP je základní kámen celý Guild Wars a pokud se zeptáš některých lepších hráčů, tak ti vysvětlí všichni, že každý předmě? můžeš získat v PvP a díky tomu, PvE ztrácí celkový význam. Spíše je tam pro lidi, kteří neumějí vytvořit nějaký ten schopný build.

Factions nemám a mirosi, gratuluji. Já jsem s GW skončil, hrával jsem s jednou osobou, která měla kompletně otevřeného Monka (přes PvP) a Necromancera, z části Rangera.
A mimochodem, abych nezapomenul, jede se ještě v GW PvP ten hroznej IGAY (IWAY) ?

Každopádně, většinou jsme jeli s guildou build ala Split, nebo jsme jeli "kobylky", které jsou especiálně vražedné, pokud se najde skvělej bonder a prot.
Když jsme jeli tomby, tak jsme jeli většinou právě Anti-IWAY, nebo kobylky, protože anti-iway bylo v té době - 95% výher.
Miros
QUOTE(Somalec @ 10.07.2006, 19:24) [snapback]317648[/snapback]

Nemůžu s tebou souhlasit.
Naopak, PvP je základní kámen celý Guild Wars a pokud se zeptáš některých lepších hráčů, tak ti vysvětlí všichni, že každý předměť můžeš získat v PvP a díky tomu, PvE ztrácí celkový význam. Spíše je tam pro lidi, kteří neumějí vytvořit nějaký ten schopný build.

Factions nemám a mirosi, gratuluji. Já jsem s GW skončil, hrával jsem s jednou osobou, která měla kompletně otevřeného Monka (přes PvP) a Necromancera, z části Rangera.
A mimochodem, abych nezapomenul, jede se ještě v GW PvP ten hroznej IGAY (IWAY) ?

Každopádně, většinou jsme jeli s guildou build ala Split, nebo jsme jeli "kobylky", které jsou especiálně vražedné, pokud se najde skvělej bonder a prot.
Když jsme jeli tomby, tak jsme jeli většinou právě Anti-IWAY, nebo kobylky, protože anti-iway bylo v té době - 95% výher.

nj... IWAY - to je furt, ale ja HA nehraju, protoze s mim rankem 0 partu nenajdu a jit IGAY s alianci me nebavi... pokud to neni balanced tak je to suxx...

Ja si skilly (elite) odemikam pres PvE (pokud ho nepotrebuju rychle, treba pred GvG), hlavne kvuli tytulu:)

BTW. v jake si hral guilde?
rawenien
Cest Miros...:)...kde jses flakal?
Lmnok
tuhle hru neznam

btw: Já to čtu jak malej Jarda a ono je to rok starrý wow.gif
unkown_2805
odkal si tu hru mozem stahnut pls aj wow pls pls sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
Kindlinho
žádný warez na GP....
Šupex
to unkown: co treba DC++

to vykidniho: snad sem to nijak neporusil??
Kindlinho
Myslel jsem toho nademnou
EDIT: aha
EDIT2: No zřejmě neporušil, protože jsi nenapsal přímý odkaz
beg1
asi GW taky zkusim, je to jedina onlinovka, kde se nemusi platit poplatky
agony
joo.. GW .. hraji to asi tyden.. a podle me nejlepsi hra 20.stoleti.. hral jsem i WoW (na ofiku) a GW je mnohem lepsi.. taký akcnejsi a celkove proste LEPSI :)) .. opravdu zaadna hra me dlooouho takhle nenatchla..

btw: pokud nekdo chce do guildy.. napiste.. mame vlastni mesto.. peknej emblem :D .. btw aspon lvl 10 :P
agony
haaa tak uz mam doma i datadisk ,)) jeste lepsi! :D
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.