Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Problem s HL2 a vsemi hrami na source enginu
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Half-Life 2
X30N
Cau, mam problem s HL2 a hrama na source enginu. Kdyz ho spustim, zacne mi silene zacne hrabat HDD a hra se strasne seka. Hardware mam v pohode, urcite splnuje doporucenou konfiguraci pro hrani HL2. Zkusil jsem nastavit maximalni prioritu procesu a vsechny tyhle blbinky a nic nepomohlo. Nainstaloval jsem nejnovejsi ovladace grafiky, vseho moznyho hardwaru a stejne nic. Nevite pls nekdo jestli se s tim da neco delat? Pls, docela bych si HL2 nebo CSS rad zahral frusty.gif grrr.gif
BariX
Je mozny ze máš rozbitou grafárnu nebo HDD.
X30N
QUOTE(BariX @ 28.07.2005, 17:42)
Je mozny ze máš rozbitou grafárnu nebo HDD.
[right][snapback]117029[/snapback][/right]

hele, sice dekuji za snahu, ze mi radis, ale co tak koukam po tomhle foru, v mnoha vecech by bylo lepsi kdyby si neradil wink.gif
LOVIT
QUOTE(X30N @ 28.07.2005, 17:48)
hele, sice dekuji za snahu, ze mi radis, ale co tak koukam po tomhle foru, v mnoha vecech by bylo lepsi kdyby si neradil wink.gif
[right][snapback]117032[/snapback][/right]

hafo ramk asi mas co? aspon 512?, pokud jo, mas ovladace na chipset, problem bych videl v PIO modu u HDD misto DMA, coz je zpusobeno absenci ovladacu na IDE zarizeni.
kdyz treba kopirujes z CD na HDD muzes si poustet hudbu nebo film bez toho aby se to sekalo a pc jakoby zamrzl?
X30N
QUOTE(LOVIT @ 28.07.2005, 18:15)
hafo ramk asi mas co? aspon 512?, pokud jo, mas ovladace na chipset, problem bych videl v PIO modu u HDD misto DMA, coz je zpusobeno absenci ovladacu na IDE zarizeni.
kdyz treba kopirujes z CD na HDD muzes si poustet hudbu nebo film bez toho aby se to sekalo a pc jakoby zamrzl?
[right][snapback]117042[/snapback][/right]

jo, ramku mam 512, HDD mam S-ATA, takze by v nem problem byt nemel, ne? btw vsechny jiny hry mi jdou, kdyz kopiruju, film si klidne pustit muzu
BariX
QUOTE(X30N @ 28.07.2005, 17:48)
hele, sice dekuji za snahu, ze mi radis, ale co tak koukam po tomhle foru, v mnoha vecech by bylo lepsi kdyby si neradil wink.gif
[right][snapback]117032[/snapback][/right]

OK, tak sorry za snahu.
X30N
QUOTE(BariX @ 28.07.2005, 18:42)
OK, tak sorry za snahu.
[right][snapback]117052[/snapback][/right]

cry.gif
cmoudina
napiš prosím svou kompletní konfiguraci, teda jestli jsem něco nepřehlédl
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.