Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Settlers 2
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
flogy
Líbí se vám hra Settlers 2.Rád bych si o ní s někým pokecal mě ta hra baví hodně moc sice je stará ale dobrá.
Lolita
moc pomaly
zzip
nejlepší jsou setllersi 4 thumbsup.gif
rawenien
Nahodou dvojka byla nejveci parba! thumbsup.gif
LOVIT
ja sem hral asi nejradeji 3ku
Backslider
mě se nejvíc líbí 4ka...ale Heritage of Kings + expansion disc (kvůli editoru) je taky dobrá...
LOVIT
QUOTE(Blood_elf @ 06.08.2005, 15:09)
mě se nejvíc líbí 4ka...ale Heritage of Kings + expansion disc (kvůli editoru) je taky dobrá...
[right][snapback]120168[/snapback][/right]

no mam doma 4ku orig a nejak me moc nechytla, spis byla lepsi 3ka, nevim :)
Lolita
no dva byla nej, ale desne pomala proste a pak najednou clovek kouka ze mu nic nestiha (:
flogy
mě baví dvojka kvůli tomu že se tam ještě musej stavět ty cestičky a líbí se mi na tom ten styl bojování proti nepříteli.a prostě všechno takový přehlednější.
Backslider
mě na Settlerech nebaví právě to budování, takže je to marné, prostě mě to nebaví (2 hodiny budovat a pak 5 minut bojovat mi moc nevoní...)
Pili
To ja to mam presne naopak, me zase ty budovy stavet bavi, libi se mi jak spolu vsechno spolupracuje, bez jedne budovy nefunguje dalsi, to je super. A to valceni je sice pomaly, neda se to rovnat treba s BFME, ale taky je pri nem prdel.
jebak
settlers 2ka rox, 4ka uz nebyla vono, a 5ka me nebavila kvuli surovinam ... 4ka se dost vopici po 3ce no ... v 5ce me nebavilo jak je malo surovin :)
rawenien
QUOTE(jobah @ 22.08.2005, 15:29)
settlers 2ka rox, 4ka uz nebyla vono, a 5ka me nebavila kvuli surovinam ... 4ka se dost vopici po 3ce no ... v 5ce me nebavilo jak je malo surovin :)
[right][snapback]127046[/snapback][/right]


5tka hlavne neni settlers. Udelali z toho jen takovy divny AoE
Nerubian
Dvojky sou nejlepší další díly už nebyly roztomilý ale kýčovitý.
flogy
QUOTE(Pili @ 19.08.2005, 08:44)
To ja to mam presne naopak, me zase ty budovy stavet bavi, libi se mi jak spolu vsechno spolupracuje, bez jedne budovy nefunguje dalsi, to je super. A to valceni je sice pomaly, neda se to rovnat treba s BFME, ale taky je pri nem prdel.
[right][snapback]125552[/snapback][/right]


To máš pravdu ta návaznost je u toho skvělá.
flogy
tak co?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.