IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

4 Stran(y): V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Merc Admin ?, Jako Fakt ?
bighead
příspěvek 11.10.2014, 20:35
Příspěvek #16


velký = big a dál ?
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 3316
Registrován: 10.04.2006
ID: 14196




pokud někdo lockne téma, měl by k tomu napsat alespon důvod zamknutí, potom vznikají další témata


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rico57
příspěvek 16.10.2014, 17:05
Příspěvek #17





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2
Registrován: 16.10.2014
ID: 46641




Zdravim vsechny,Souhlasim s Enxtym,Merc naprosto nedala nic...

Dělá max to ze zkousi furt neco novyho...ale kopec,mrakodrap smrti atd moc casto nedavá.
Nejvic co splnuje svoji povinnost jako EM je ANTRAX...Děla vse,jedinej kdo zachranuje nudu na gta rolleyes.gif

Takze nevim proc byl EM a ted zas ADMIN....Ano vime nevydrzel by bez prav :D :)

Dalši s kym sem nespokojen je ADMIN PIPLOVIC,Je asi postizenej bo já nevim :D Ale aby bral penize z banky za slova HOVNO,VOLE,DRZ HUBU...
Jo vim je to vulgarni ve hre ale jako NEJSME VE ŠKOLCE CHALANI !!

Je plno veci se kteryma nejsu spokojen na GTA.

QUOTE
Tak se chovej tak jak se patří a nic se stat nemůže... btw: To "vole" jsi vykopal kde? Takové chudé nic neznamenající slovíčka ignoruji.
S pozdravem Piplovič


Příspěvek upravil Piplovic., 17.10.2014, 19:16.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
grussik
příspěvek 17.10.2014, 15:39
Příspěvek #18





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 17.10.2014
ID: 46642




Zdravím, chtěl bych vyjádřit svou nespokojenost s Adminem Mercurius3, nepříjde mi rozumné dát práva hráči který už je měl a ještě k tomu cheatoval na jiných serverech, ani není moc aktivní a když už je tak se o něm skoro ani neví a dává takové akce, které může dát každý hráč jako primátor, jedicé v čem je aktivní to je varování hráčů a občas kopec nebo mrakodrap smrti..

S pozdravem Grussik
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zabadolf
příspěvek 17.10.2014, 16:34
Příspěvek #19





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 33
Registrován: 20.02.2014
ID: 46346





To se fakt někdo z vedení praštil do hlavy a stal se z něj totální idiot? Nebo vdolek vyhrožoval smrtí, ať už svou nebo cizí? Vy mu ti práva vemete, pak mu je po nějakým natláku zase vrátíte. Tak kde to jsme? Já myslel že jste inteligentní a ne stejný praču... jako třeba ti naši politici.

Ty vole... Víte, říká se že vůl volem zůstane..vdolek vdolkem taky a to může slíbit modrý z nebe.
Fakt, SAMP na Gp už je v totálních sr.čkách :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mr.Dinoco
příspěvek 17.10.2014, 17:30
Příspěvek #20





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 115
Registrován: 10.09.2014
ID: 46604




No jak vidím tak už tu jsou více stížností , to jsi to mercu teda zase dopracoval jestli je tomu tak ;)
Hoši není se čemu divit tohle je GP od tohoto sa:mp se nedá očekávat než samé pi*** jako třeba můj ban za AB :D :D dobře když si myslíte že ab mám tak ať ho provás mám ale pro mě ste skončili ;) ban za něco co nemám :D šak nebojte sem zvědav spolek jak budete brečet v lednu že dostáváte na prdel ;) jsem plně připraven z VG ;) z5 k věci. JAK ŘÍKÁM TOHLE JE GP !!! A GP JDE DÁL DO SRAČEK . Je mi jedno co si o mě někteří řeknete ale já už měním taky názor GP je už na ho***. Je to spíše server pro děti víc říct se nedá ;)

Merc prosím tě ikdyž jsi adminem nebrání ti dělat akce , myslím že bys je měl dělat protože podle komentů toho moc neděláš ;) Naprav se .

Váš [RaS]Mr.Dinoco :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ToXeSs
příspěvek 18.10.2014, 07:12
Příspěvek #21


SmoThers


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 209
Registrován: 06.04.2012
Bydliště Tábor
ID: 43683




QUOTE(Mr.Dinoco @ 17.10.2014, 18:30) *
No jak vidím tak už tu jsou více stížností , to jsi to mercu teda zase dopracoval jestli je tomu tak ;)
Hoši není se čemu divit tohle je GP od tohoto sa:mp se nedá očekávat než samé pi*** jako třeba můj ban za AB :D :D dobře když si myslíte že ab mám tak ať ho provás mám ale pro mě ste skončili ;) ban za něco co nemám :D šak nebojte sem zvědav spolek jak budete brečet v lednu že dostáváte na prdel ;) jsem plně připraven z VG ;) z5 k věci. JAK ŘÍKÁM TOHLE JE GP !!! A GP JDE DÁL DO SRAČEK . Je mi jedno co si o mě někteří řeknete ale já už měním taky názor GP je už na ho***. Je to spíše server pro děti víc říct se nedá ;)

Merc prosím tě ikdyž jsi adminem nebrání ti dělat akce , myslím že bys je měl dělat protože podle komentů toho moc neděláš ;) Naprav se .

Váš [RaS]Mr.Dinoco :)

Vůbec nevím kdo si ale je mi to jedno... :D Pořád každý píše že to jde do sraček už asi 3 roky což se mi nezdá a podle mě to začalo sankicem ... A když u tebe všichni skončili nechápu proč se tu pořád vyjadřuješ. Já měl ban na 2 roky z Cod 2 a brečel jsem asi jenom 3 zprávy .. Btw. Řeší se tu neschopnost admina a ty v každý zprávě napíšeš jak je nespravedlivý že máš ban a taky jak se tešíš že jim natrhneš prdel no a co ? :P Podle mě nikdo to nehraje kvůli tomu že umí točit kolečkem. Říkej to někomu koho to zajímá. .P

Příspěvek upravil ToXeSs, 18.10.2014, 07:15.


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 18.10.2014, 08:20
Příspěvek #22



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




To máš tak toxxesi, keď niekto neuvažuje a ani si to čo píše po sebe neprečíta. 3 krát si v jednom topicu kaká sám do úst.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xjirka5
příspěvek 18.10.2014, 20:08
Příspěvek #23


eXiDe


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 307
Registrován: 11.03.2012
ID: 43570




QUOTE(zabadolf @ 17.10.2014, 17:34) *
To se fakt někdo z vedení praštil do hlavy a stal se z něj totální idiot? Nebo vdolek vyhrožoval smrtí, ať už svou nebo cizí? Vy mu ti práva vemete, pak mu je po nějakým natláku zase vrátíte. Tak kde to jsme? Já myslel že jste inteligentní a ne stejný praču... jako třeba ti naši politici.

Ty vole... Víte, říká se že vůl volem zůstane..vdolek vdolkem taky a to může slíbit modrý z nebe.
Fakt, SAMP na Gp už je v totálních sr.čkách :D

Líp bych to nenapsal,možná tak bez té chyby. :P

QUOTE(ToXeSs @ 18.10.2014, 08:12) *
Pořád každý píše že to jde do sraček už asi 3 roky což se mi nezdá a podle mě to začalo sankicem ...

Během těch 3 let to řvali jen dementíci,většinou to byli zabanovaní uplakánci jako Helmík. Do sraček to šlo až během posledního cca roku... Řekl bych tak od odchodu Pipla,kdy Vdolek začal dělat největší ehm. kraviny a snad všichni mu to tolerovali.

edit: Divím se,že to někdo odemkl.. :D

Příspěvek upravil xjirka5, 18.10.2014, 20:09.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Twenkyes
příspěvek 21.10.2014, 11:32
Příspěvek #24





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 111
Registrován: 12.10.2013
Bydliště Doma
ID: 46011




Kto to tu furt zatvara a otvara ?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piplovic.
příspěvek 21.10.2014, 20:31
Příspěvek #25


hups
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 2483
Registrován: 14.08.2006
Bydliště Ostrava
ID: 16929




Zatím to bude otevřené thumbsup.gif


--------------------
I <3 Škoda Octavia 1 1.8T

Podpis smazán - porušení pravidel fóra - lol :o)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skyfaller
příspěvek 22.10.2014, 15:32
Příspěvek #26





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2
Registrován: 30.09.2014
ID: 46621




Už je zase Admin ??? no tak to fakt suprr worship.gif worship.gif thumbsdown.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rypak002
příspěvek 22.10.2014, 19:40
Příspěvek #27





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 20
Registrován: 22.10.2014
ID: 46652




[size="1"][/size]Abych řekl pravdu.. Mercurius ten server uplně dodělal.. Ted když začalo hrát pár lidí a už se ten server znovu obnovil nasadíte sem zase toho imbecila? Hele jako, Když admin okradá hráče prostě k tomu není co dodat.. Pokud mužu poradit seberte mu admin level nebo ten server pujde do kopru.
[color="#2E8B57"][/color]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 22.10.2014, 23:23
Příspěvek #28


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




QUOTE(Rypak002 @ 22.10.2014, 20:40) *
[size="1"][/size]Abych řekl pravdu.. Mercurius ten server uplně dodělal.. Ted když začalo hrát pár lidí a už se ten server znovu obnovil nasadíte sem zase toho imbecila? Hele jako, Když admin okradá hráče prostě k tomu není co dodat.. Pokud mužu poradit seberte mu admin level nebo ten server pujde do kopru.
[color="#2E8B57"][/color]


Nikoho jsem neokradl tak se probeerrrrrrrrrrrrrrrrrr thumbsdown.gif thumbsdown.gif


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ToXeSs
příspěvek 23.10.2014, 05:55
Příspěvek #29


SmoThers


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 209
Registrován: 06.04.2012
Bydliště Tábor
ID: 43683




QUOTE(Mercurius3 @ 23.10.2014, 00:23) *
Nikoho jsem neokradl tak se probeerrrrrrrrrrrrrrrrrr thumbsdown.gif thumbsdown.gif

Takhle se nechová dospělý člověk ... Si tam jenom na ozdobu.


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 23.10.2014, 11:55
Příspěvek #30


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




QUOTE(ToXeSs @ 23.10.2014, 06:55) *
Takhle se nechová dospělý člověk ... Si tam jenom na ozdobu.


Neznamená že nedělám akce /eventy že nedělám na serveru nic,každej admin dělá na serveru dost prace a každej se snaží nějak ten server vylepšit takže na ozdobu tam fakt nejsem,ale to už je jen a jen tvůj nazor a když hraješ s dětma tak se nemužeš divit že se tak někdo občas chová whistle.gif whistle.gif
Jen se nenecham tady na forum pořad špinit když jsem nikomu nic neukradl jak tu někdo píše víš thumbsdown.gif thumbsdown.gif


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stran(y): V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 26.04.24 - 02:08
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist